Implanty zębowe Gdańsk

Braki w uzębieniu sprawiają, że chcesz zainwestować w implanty? Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie w Gdańsku wszczepisz je najtaniej, zapoznaj się z poniższą listą 6 klinik stomatologicznych z Trójmiasta. Porównaj ceny implantów zębowych i zobacz profile lekarzy, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację ze specjalistą!

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Cadent

Gdynia, ul. Parkowa 6 lok. 1E(15 km od Gdańska)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  42 opinii

pozytywny efekt zabiegu ~ Jejku (Implanty zębowe, lek. dent. Grzegorz Olszewski)

 • Implanty zębowe Astra Tech 2500 zł
 • Implanty zębowe SGS 1750 zł
 • Implanty zębowe Dentium 1750 zł
 • Implanty zębowe Dentsply Friadent 2500 zł
 • Konsultacja implantologiczna od 100 zł

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Marcin Mincer

implantolog

w Swedent

Implanty zębowe Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Gdańsku na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 1750 zł za implanty zębowe SGS natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 3700 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Straumann
  Gdańsk,

  od 3000 zł
  do 3700 zł

  Gdynia,

  od 3000 zł
  do 3700 zł

 • Implanty zębowe Dentsply Friadent
  Gdynia, Parkowa 6

  2500 zł

 • Implanty zębowe MIS
  Gdynia, Abrahama 28

  3000 zł

 • Implanty zębowe Osstem
  Gdańsk,
  Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

  od 1900 zł
  do 2500 zł

  Gdynia,
  Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

  od 1900 zł
  do 2500 zł

 • Implanty zębowe Astra Tech
  Gdynia, Parkowa 6

  2500 zł

  Gdańsk,
  3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

  3000 zł

  Gdynia,
  3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

  3000 zł

 • Implanty zębowe SGS
  Gdynia, Parkowa 6

  1750 zł

 • Implanty zębowe Bego
  Gdańsk,

  2000 zł

  Gdynia,

  2000 zł

 • Wszczepienie implantu
  Gdańsk, Szeroka 119
  2500 zł - Wszczepienie implantu basic 3000 zł - Wszczepienie implantu astra 3500 zł - Wszczepienie implantu EV

  od 2500 zł
  do 3500 zł

  Sopot, Aleja Niepodległości 782 A

  2500 zł

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Implanty dentystyczne to śruby zastępujące brakujące korzenie zębów. Zrobione są z tytanu, którego organizm nie traktuje jako ciała obcego, dzięki czemu możliwa jest trwała odbudowa uzębienia. Implanty zakłada lekarz implantolog. Zabieg składa się z trzech oddzielnych etapów i polega na wszczepieniu implantu, wkręceniu śruby gojącej oraz założeniu sztucznego zęba, czyli tak zwanej korony. Cały proces zespolenia implantu z kością trwa kilka miesięcy. W przypadku dużych braków w uzębieniu możliwe jest zamocowanie całej protezy na dwóch lub trzech implantach.

Kadra w Cadent Kadra w Cadent

Implanty zębowe w Gdańsku

MEDISS Dental Clinic to placówka, której gabinety znajdują się w dzielnicach Wrzeszcz oraz Piecki-Migowo. Klinika oferuje swoim pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń zębów, zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Wszczepianiem implantów zajmuje się tu dr n. med. Rafał Ściegienny, mikrochirurg specjalizujący się w implantologii stomatologicznej, członek American Academy of Implant Dentistry. Swoim pacjentom oferuje usługi w oparciu o renomowany system implantologiczny niemieckiej marki BEGO.

Gdzie po implanty w Trójmieście?

Kolejną gdańską placówką, w której można poddać się wszczepieniu implantów, jest położona w dzielnicy Wrzeszcz klinika Prodent, która dołączyła do Kliniki.pl pod koniec 2018 roku. Implantolog, lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska, pracuje tu na systemie implantologicznym Ankylos firmy Dentsply Implants. Po implanty można wybrać się także do DentiCo (dzielnica Przymorze). Tutejsi specjaliści korzystają z implantów Ankylos oraz Neodent. Implanty Direct mogą z kolei zaproponować implantolodzy z Centrum Dentystycznego Projekt Uśmiech (dzielnica Wrzeszcz).

Inne popularne trójmiejskie kliniki stomatologiczne to:

 • Anna Dental Clinic (Gdańsk Śródmieście)
 • Centrum Medyczne IMED (Rumia)
 • Cadent (Gdynia)
 • Dental Plaza (Sopot)

Pozostałe gdańskie placówki

Gabinet zabiegowy w Swedent Gabinet zabiegowy w Swedent

Implanty zębowe można również wykonać w Klinice Stomatologiczno-Implantologicznej K2Dental, prowadzonej przez dr n. med. Krystiana Krupskiego, specjalistę stomatologa i chirurga stomatologicznego. Klinika w swojej ofercie posiada implanty Bego (S-line, RI-line, MINI, a także RS i RSX) oraz Bicon (Short, Max, Narrow). Do wyboru są korony porcelanowe na stopach Cr-Co dla implantów Bego oraz Bicon, a także korony porcelanowe Cercon z łącznikiem. Aby uzupełnić duże braki w uzębieniu, w placówce można skorzystać z ruchomej protezy opartej na dwóch lub czterech implantach. Możliwe jest też wykonanie zabiegów okołoimplantacyjnych, takich jak agumentacja kości, przeszczepy kostne oraz podniesienie dna zatoki szczękowej.

Kolejną placówką, w której zakładane są implanty zębowe jest Gabinet Stomatologiczny Dentus. W placówce można skorzystać z leczenia implantologicznego za pomocą systemu Biomed 3i. Użycie opatentowanej przez Biomet 3i powierzchni trawionej OSSEOTITE® sprawia, że implanty są bardziej efektywne we wczesnej fazie gojenia. W ramach systemu Biomet 3i można skorzystać również z rozwiązania NanoTite™, które dzięki zastosowaniu nanotechnologii poprawiają szybkość i zakres osteointegracji. Zakładając implanty w Gabinecie Dentus można skorzystać również z bezpłatnej wstępnej konsultacji, a także zabiegów chirurgii przedimplantacyjnej.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat implanty zębowe