Implanty zębowe Gdańsk

Braki w uzębieniu sprawiają, że chcesz zainwestować w implanty? Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie w Gdańsku wszczepisz je najtaniej, zapoznaj się z poniższą listą 10 klinik stomatologicznych z Trójmiasta. Porównaj ceny implantów zębowych i zobacz profile lekarzy, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację ze specjalistą!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gdynia, ul. Parkowa 6 lok. 1E(20 km od Gdańska)

Cadent

4,7 / 5  (29 opinii)  rozwiń

pozytywny efekt zabiegu ~ Jejku (Implanty zębowe, lek. dent. Grzegorz Olszewski)

  • Implanty zębowe Astra Tech 2500 zł
  • Implanty zębowe SGS 1750 zł
  • Implanty zębowe Dentium 1750 zł
  • Implanty zębowe Dentsply Friadent 2500 zł
  • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  od 100 zł

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Grzegorz Olszewski

chirurg stomatolog

w Cadent

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. dent. Robert Kucharski

implantolog

w Anna Dental Clinic

dr n. med. Paulina Bautembach-Koberda

protetyk stomatologiczny

w Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne

lek. dent. Marcin Mincer

implantolog

w Swedent

lek. dent. Agnieszka Misiejuk

stomatolog

w Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry

lek. dent. Marek Rybicki

stomatolog

w Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry

Implanty zębowe Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Gdańsku na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 1750 zł za implanty zębowe SGS natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 3700 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Implanty zębowe Straumann
Gdańsk,

od 3000 zł do 3700 zł

Gdynia,

od 3000 zł do 3700 zł

Implanty zębowe Alpha Bio
Gdynia, Aleja Zwycięstwa 237

2500 zł

Implanty zębowe MIS
Gdynia, Abrahama 28

3000 zł

Implanty zębowe Osstem
Gdańsk,
Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

od 1900 zł do 2500 zł

Gdynia,
Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

od 1900 zł do 2500 zł

Implanty zębowe Direct
Gdańsk, Partyzantów 76

od 2500 zł do 3200 zł

Implanty zębowe Astra Tech
Gdynia, Parkowa 6

2500 zł

Gdańsk, Słonimskiego 1

3300 zł

Gdynia, Aleja Zwycięstwa 237

od 3000 zł do 3500 zł

Gdańsk,
3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

3000 zł

Gdynia,
3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

3000 zł

Implanty zębowe SGS
Gdynia, Parkowa 6

1750 zł

Wszczepienie implantu
Gdańsk, Szeroka 119
2500 zł - Wszczepienie implantu basic 3000 zł - Wszczepienie implantu astra 3500 zł - Wszczepienie implantu EV

od 2500 zł do 3500 zł

Sopot, Aleja Niepodległości 761

2500 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Implanty dentystyczne to śruby zastępujące brakujące korzenie zębów. Zrobione są z tytanu, którego organizm nie traktuje jako ciała obcego, dzięki czemu możliwa jest trwała odbudowa uzębienia. Implanty zakłada lekarz implantolog. Zabieg składa się z trzech oddzielnych etapów i polega na wszczepieniu implantu, wkręceniu śruby gojącej oraz założeniu sztucznego zęba, czyli tak zwanej korony. Cały proces zespolenia implantu z kością trwa kilka miesięcy. W przypadku dużych braków w uzębieniu możliwe jest zamocowanie całej protezy na dwóch lub trzech implantach.

Gabinet zabiegowy w Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry Gabinet zabiegowy w Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry

Implanty zębowe w Gdańsku

MEDISS Dental Clinic to placówka, której gabinety znajdują się w dzielnicach Wrzeszcz oraz Piecki-Migowo. Klinika oferuje swoim pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń zębów, zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Wszczepianiem implantów zajmuje się tu dr n. med. Rafał Ściegienny, mikrochirurg specjalizujący się w implantologii stomatologicznej, członek American Academy of Implant Dentistry. Swoim pacjentom oferuje usługi w oparciu o renomowany system implantologiczny niemieckiej marki BEGO.

Gdzie po implanty w Trójmieście?

Kolejną gdańską placówką, w której można poddać się wszczepieniu implantów, jest położona w dzielnicy Wrzeszcz klinika Prodent, która dołączyła do Kliniki.pl pod koniec 2018 roku. Implantolog, lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska, pracuje tu na systemie implantologicznym Ankylos firmy Dentsply Implants. Po implanty można wybrać się także do DentiCo (dzielnica Przymorze). Tutejsi specjaliści korzystają z implantów Ankylos oraz Neodent. Implanty Direct mogą z kolei zaproponować implantolodzy z Centrum Dentystycznego Projekt Uśmiech (dzielnica Wrzeszcz).

Inne popularne trójmiejskie kliniki stomatologiczne to:

  • Anna Dental Clinic (Gdańsk Śródmieście)
  • Centrum Medyczne IMED (Rumia)
  • Cadent (Gdynia)
  • Dental Plaza (Sopot)

Pozostałe gdańskie placówki

Kadra w Cadent Kadra w Cadent

Implanty zębowe można również wykonać w Klinice Stomatologiczno-Implantologicznej K2Dental, prowadzonej przez dr n. med. Krystiana Krupskiego, specjalistę stomatologa i chirurga stomatologicznego. Klinika w swojej ofercie posiada implanty Bego (S-line, RI-line, MINI, a także RS i RSX) oraz Bicon (Short, Max, Narrow). Do wyboru są korony porcelanowe na stopach Cr-Co dla implantów Bego oraz Bicon, a także korony porcelanowe Cercon z łącznikiem. Aby uzupełnić duże braki w uzębieniu, w placówce można skorzystać z ruchomej protezy opartej na dwóch lub czterech implantach. Możliwe jest też wykonanie zabiegów okołoimplantacyjnych, takich jak agumentacja kości, przeszczepy kostne oraz podniesienie dna zatoki szczękowej.

Kolejną placówką, w której zakładane są implanty zębowe jest Gabinet Stomatologiczny Dentus. W placówce można skorzystać z leczenia implantologicznego za pomocą systemu Biomed 3i. Użycie opatentowanej przez Biomet 3i powierzchni trawionej OSSEOTITE® sprawia, że implanty są bardziej efektywne we wczesnej fazie gojenia. W ramach systemu Biomet 3i można skorzystać również z rozwiązania NanoTite™, które dzięki zastosowaniu nanotechnologii poprawiają szybkość i zakres osteointegracji. Zakładając implanty w Gabinecie Dentus można skorzystać również z bezpłatnej wstępnej konsultacji, a także zabiegów chirurgii przedimplantacyjnej.

Ile kosztują implanty zębowe w Trójmieście?

Cena implantu zależy m.in. od jego producenta. Za te najtańsze zapłacimy już 1750 zł, z kolei najdroższe mogą nas kosztować nawet 6000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.