Implanty zębowe Warszawa

Zastanawiasz się, gdzie najtaniej wstawić implanty w Warszawie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz dzięki poniższemu zestawieniu 8 stołecznych klinik stomatologicznych. Zapoznaj się z cennikami i odwiedź profile stomatologów, wybierając najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na konsultację lekarską, podczas której dowiesz się więcej o zabiegu i poznasz jego cenę.

BestWayDent

Warszawa, ul. Krasińskiego 59 lok. 73
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  70 opinii

Sprawnie, niemal bezboleśnie ~ Jolanta (lek. dent. Karolina Trusiewicz)

  • Implanty zębowe od 2700 zł
  • Wszczepienie implantu 2600 zł
  • Wszczepienie mikroimplantu 1000 zł
  • Implant standard od 2700 zł
  • Konsultacja implantologiczna 200 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

8,0 / 10

Implanty zębowe Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Warszawie na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 600 zł za wszczepienie mikroimplantu natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 4400 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Warszawie - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe to najdoskonalsza metoda pozwalająca uzupełnić braki w uzębieniu. Wykonane z tytanu śruby mają moc zrośnięcia się z tkanką kostną, a naturalny wygląd implantu sprawia, że ciężko odróżnić go od prawdziwych zębów! Wyjaśniamy, czym są implanty zębowe i dlaczego warto w nie zainwestować.

Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Co warto wiedzieć o implantach zębowych?

Braki w uzębieniu można uzupełnić na kilka różnych sposobów, jednak za najlepszy z nich uważa się implanty zębowe. Najczęściej wykonywane z tytanu, który zrasta się z ludzkimi tkankami, jest odporny na korozję i bardzo rzadko wywołuje odczyny ze strony organizmu, mają za zadanie zastąpić utracone korzenie zębów. Tak zwaną śrubę implantu umieszcza się w kości, a po upływie od 3 do 6 miesięcy, mocuje się łącznik i koronę zębową, np. porcelanową. W czasie oczekiwania na zrośnięcie się implantu z tkanką kostną, mocowane jest tymczasowe uzupełnienie. Implanty mogą stanowić podstawę dla mostów protetycznych, najlepiej odwzorowują naturalne zęby i cechują się większą wytrzymałością od protez zębowych czy mostów.

Gdzie po implanty w Warszawie?

Jedną z wiodących stołecznych placówek, w których wszczepiane są implanty, jest położona w dzielnicy Wesoła Dentistica. Pracujący tu dr n. med. Michał Pelc, doświadczony implantolog, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom implanty różnych producentów, jak również wykonanie na nich koron. Uzupełnić braki w uzębieniu poprzez implanty zębowe można także w High Dental Care - placówce zlokalizowanej w Śródmieściu. Pacjentami zajmuje się tu m.in. lek. dent. Marzena Kupis.

Inne popularne kliniki stomatologiczne w Warszawie to m.in.: 

  • Implant-Art (Służew)
  • BestWayDent (Żoliborz)
  • Centrum Stomatologiczne Demed (Wola)
  • Elektoralna Dental Clinic (Wola)

Pozostałe stołeczne placówki

Gabinet zabiegowy w BestWayDent Gabinet zabiegowy w BestWayDent

Lek. stom. Agnieszka Sicińska, Dyrektor Medyczny CS Eurodental w swojej codziennej praktyce realizuje dwie metody implantacji – jedno i dwufazową, z możliwością wszczepienia implantu oraz odbudowy protetycznej w ciągu jednej wizyty lub, co jest bardziej wskazane, z uwzględnieniem procesu osteointegracji od 3 do 6 miesięcy. Warto wspomnieć, że placówka jest wielokrotnym laureatem Kryształowego Tytana.  

Implantologia jest głównym obszarem działalności dr n. med. Agnieszki Laskus, specjalistki związanej z Kliniką Stomatologiczną Trio-Dent. W swojej praktyce koncentruje się ona na zastosowaniu różnych materiałów wszczepowych w chirurgicznej regeneracji tkanek u pacjentów, korzystając z implantów Dentsply Friadent, MIS oraz materiałów naprawczo-regeneracyjnych m. in. firmy Geistlich oraz Straumann.

Osiągnięcia nowoczesnej stomatologii wykorzystuje w swojej działalności także Soldent – Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii, oferując najbardziej skomplikowane zabiegi implantacji powiązane z odbudową kości i podnoszeniem dna zatoki. Placówka, jako pierwsza w Polsce wprowadziła aktywne implanty szwedzkiej firmy Astra Tech pozwalające na wykonywanie implantacji natychmiastowej (umieszczenie implantu zaraz po usunięciu zęba).

Implant zęba. Cena w Warszawie

Ceny implantów są uzależnione przede wszystkim od ich producenta. Te najtańsze kosztują 1900 zł, najdroższe mogą wiązać się z wydatkiem rzędu nawet 4600 zł.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…