Implanty zębowe Katowice

Chcesz poddać się wszczepieniu implantu zębowego w Katowicach i zastanawiasz się, gdzie zrobisz to najtaniej? Koniecznie sprawdź poniższą listę 15 klinik ze Śląska, w których implantolodzy przeprowadzają takie zabiegi. Zapoznaj się z profilami lekarzy i porównaj cenniki placówek, by wybrać tę najlepszą dla siebie. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę!

Katowice, ul. Grabowa 1D

DUO MEDICA

4,7 / 5  (599 opinii)  rozwiń

Mój zabieg odbywał się w etapach. Najpierw usunięcie chorych zębów w szczęce, po około miesiącu podwyższenie zatok i założenie 4 implantów, po około dwóch miesiącach usunięcie chorych zębów w żuchwie, podwyższenie zatok i założenie 4 implantów. Od września zaczął się ostatni etap uzupełnienie na implantach i od początku grudnia mogę się cieszyć ładnym uśmiechem. Wszystkie zabiegi odbywały się bezboleśnie przy dużej empatii personelu i profesjonalizmie dr Ciapińskiego... ~ Krystyna B. (Implanty zębowe, dr n. med. Daniel Ciapiński)

 • Implanty zębowe Straumann 2500 zł
 • Implanty zębowe Bego 2000 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Daniel Ciapiński

stomatolog

w DUO MEDICA, DENTRUM

ocena 5,0 / 5  (9 opinii)
lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

chirurg stomatolog

w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Paulina Rudy-Chojowska

stomatolog

w StommedArte

ocena 4,0 / 5  (2 opinii)
lek. stom. Bartłomiej Borowski

chirurg stomatolog

w Rewadent

Implanty zębowe Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Katowicach na podstawie cenników z 15 placówek. Najniższa cena to 1900 zł za implanty zębowe Osstem natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 5450 zł (implanty zębowe Astra Tech).

Ile kosztuje implanty zębowe w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Implanty zębowe Nobel Biocare
Katowice,
cena z koroną

od 5450 zł do 5450 zł

Implanty zębowe Biomet 3i
Sosnowiec, Szkolna 4a

od 2500 zł do 4000 zł

Implanty zębowe Straumann
Katowice, Grabowa 1D
cena za 1 implant + koszt narkozy 300-500 zł

2500 zł

Katowice, Chorzowska 216
3500 zł - Straumann SLA, odbudowa 1 zęba na implancie Straumann SLA - 7200zł, 4500 zł - Straumann SLA Active, odbudowa 1 zęba na implancie Straumann SLA Active -8200zł

od 3500 zł do 4500 zł

Katowice, Ściegiennego 49

od 3000 zł do 3000 zł

Katowice, Wł. Orkana 18
dbudowa protetyczna (korona) na implancie Straumann - 3 000 zł

3500 zł

Katowice,

od 3000 zł do 3700 zł

Implanty zębowe Alpha Bio
Rybnik, Cegielniana 14

3500 zł

Gliwice, Malinowskiego 11

od 3000 zł do 3500 zł

Katowice, Królowej Jadwigi 10

2500 zł

Implanty zębowe Osstem
Katowice,
Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

od 1900 zł do 2500 zł

Implanty zębowe Astra Tech
Katowice,
cena z koroną

od 5450 zł do 5450 zł

Katowice,
3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

3000 zł

Implanty zębowe Neobiotech
Bielsko-Biała, Piękna 1

2000 zł

Wszczepienie implantu
Katowice, Szopienicka 65

od 3500 zł do 4000 zł

Katowice, Karłowicza 11a

od 3000 zł do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Katowicach - gdzie najlepiej?

Wszczepianie implantów zębowych, czyli sztucznych korzeni, to pierwszy etap leczenia implantologicznego, które zakończone zostaje w momencie osadzenia na nich koron lub mostów zębowych. Zabieg przeprowadza chirurg stomatolog, który najpierw podaje pacjentowi znieczulenie miejscowe, następnie nacina dziąsło i wywierca otwór pozwalający na umieszczenie implantu w kości szczęki. Po 3-6 miesiącach następuje odsłonięcie implantów i osadzenie na nich koron zębowych. Istnieje również możliwość przeprowadzenia zabiegu jednofazowego z zastosowaniem specjalnych implantów, które można od razu obciążyć koroną.

Kadra w Rewadent Kadra w Rewadent

Gdzie po implanty w Katowicach?

W dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec znajduje się Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej DENTRUM. Tutejsi implantolodzy są w stanie zaproponować swoim pacjentom:

 • Implanty standard
 • Implanty Premium
 • Implanty zębowe Thommen Medical
 • Implanty zębowe Bego
 • Implanty zębowe Straumann

W placówce można poddać się również zabiegom takim jak usunięcie niezintegrowanego implantu wraz z regeneracją tkanki kostnej, a także leczeniu próchnicy bez borowania i bez znieczulenia (ICON).

Kliniki stomatologiczne na Śląsku

Implanty zębowe Straumann SLA i Straumann SLA Active są dostępne w klinice Artyści Uśmiechu, która jest położona na katowickim Osiedlu Tysiąclecia. Implanty tej samej firmy wszczepia się także w placówce DUO MEDICA (dzielnica Wełnowiec). Tutejsi specjaliści pracują także na implantach Bego.

Inne popularne w Katowicach placówki to:

 • Dentim Clinic (Dąb)
 • Rewadent (Wełnowiec)
 • Belldent (Śródmieście)
 • PRIMOMEDICUS (Śródmieście)

Pozostałe katowickie placówki

Gabinet zabiegowy w Rewadent Gabinet zabiegowy w Rewadent

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk ma w swojej ofercie implanty zębowe. Procedura leczenia implantologicznego w placówce kontrolowana jest przy pomocy mikroskopu neurochirurgicznego Olympus. Klinika dysponuje także laserem Erb:YAG, z którego korzysta się podczas ustalania toru wprowadzania śruby. W celu zapobiegania rozwojowi bakterii w miejscu wszczepienia implantu w klinice stosuje się preparat Nanocare Plus, który zawiera nanocząstki srebra oraz złota.

Na leczenie implantologiczne można umówić się do dr n. med. Mariusza Dudy, specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. To jeden z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Koordynował on i prowadził szkolenia dla lekarzy Curriculum Implantologii, a także szkolenie na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem.

Implanty Katowice - Klinika Implantologiczna Danuta Borczyk to placówka, w której można poddać się kompleksowej terapii implantologicznej. Oferuje ona implanty Asta Tech, Ankylos, Dentaurum, Straumann, Xive oraz MDI. W przypadku problemów z wykorzystaniem tradycyjnych rozwiązań pacjentom zaleca się miniimplanty, które są krótsze i mają mniejszą średnicę.

Ile kosztują implanty zębowe w Katowicach?

Ceny implantów w Katowicach zaczynają się od 2000 zł. W Chorzowie za najmniej kosztowny implant zębowy zapłacimy z kolei 1500 zł. Ostateczny wydatek związany z takim uzupełnianiem braków w uzębieniu zależy m.in. od rodzaju wybranych implantów.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.