Implanty zębowe Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą implanty zębowe, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Implanty zębowe można przeprowadzić m.in. w Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent we Wrocławiu (140 km od Zielonej Góry) w cenie 4199 zł lub w Medi Art Clinic w Poznaniu (106 km od Zielonej Góry) gdzie cena za implanty zębowe wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

DENS

Wrocław, 3 placówki - pokaż adresy(133 km od Zielonej Góry)
9,8 / 10  •  Znakomita  •  94 opinii

Zabieg jak to zabieg: nigdy czas spędzony na fotelu u stomatologa nie był wspominany przeze mnie sympatycznie🤣. ...ale w tym przypadku jeżeli trzeba będzie w przyszłości powtórzyć to jestem za. Mały dyskomfort na drugi dzień, mała opuchlizna, ale to normalne. Ogolnie nie taki diabel straszny jak go maluja 😂 ~ Halina N. (Implantologia, lek. dent. Piotr Jaszcz)

  • Wszczepienie implantu od 2500 zł
  • Konsultacja implantologiczna od 200 zł

Centrum Stomatologii Śmieleccy

Gniezno, ul. Os. Władysława Łokietka 33 (158 km od Zielonej Góry)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  31 opinii

So far so good, no pain during or after treatment. ~ Jessie D. (Implanty zębowe Zimmerdental, lek. dent. Marek Śmielecki)

  • Implanty zębowe Nobel Biocare 2100 zł
  • Implanty zębowe Zimmerdental 2100 zł
  • Implanty zębowe Thommen Medical 2100 zł
  • Implanty zębowe Dentium 2100 zł
  • Konsultacja implantologiczna 200 zł

Implanty zębowe najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe najbliżej Zielonej Góry na podstawie cenników z 18 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 4199 zł (implanty zębowe Astra Tech).

Ile kosztuje implanty zębowe w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe najbliżej Zielonej Góry:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe najbliżej Zielonej Góry

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Implant zębowy jest sztucznym, wykonanym z tytanu zamiennikiem korzenia zębowego, wszczepianym w kość, z którą zrasta się w procesie osteointegracji. W zależności od producenta implantu, trwa to od 2 tygodni do 8 miesięcy i po tym czasie wszczep staje się filarem dla zębów zastępczych w postaci korony, mostu lub protezy. O rodzaju rozwiązań protetycznych decyduje zakres ubytku, sytuacja kliniczna pacjenta oraz oferta gabinetu.

Leczenie implantologiczne w Zielonej Górze

Uzupełnienia protetyczne na implantach wykonuje lek. dent. Marek Cieślak, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Osteointegracji oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej, a także laureatem nagrody Eskulapa 2001 dla najlepszego stomatologa w województwie lubuskim. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles oraz na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. Jego kwalifikacje w zakresie implantologii potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. udziału w szkoleniach i konferencjach z zakresu technologii Nobel Biocare oraz 3i.  

W implantologii i chirurgii stomatologicznej specjalizuje się Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna, gdzie oferta obejmuje kilka systemów implantologicznych, m.in. MIS, Nobel Biocare, Alfa-Bio, Endopore, Pitt Easy oraz Bredent. W gabinecie wykonywane są także prace z zakresu implantoprotetyki w celu uzupełnień częściowych braków zębowych oraz całkowitych z zastosowaniem koron i mostów porcelanowych (pełnoceramiczne), koron teleskopowych oraz protez szkieletowych. Zabieg wszczepienia implantu poprzedza świadczona tu diagnostyka radiologiczna, a procedura, w zależności od wskazań, może być łączona ze sterowaną regeneracją kości.

Implanty zębowe w uzupełnieniu brakujących zębów należą również do oferty Praktyki Stomatologicznej Iwony Sozańskiej Ama Dent. Gabinet korzysta ze wszczepów szwedzkiej firmy Astra Tech, a zakres usług implantologicznych obejmuje wszczepianie implantów, regenerację kości oraz podnoszenie dna zatok szczękowych metodą zamkniętą i otwartą. W ramach rozwiązań protetycznych na implantach, gabinet oferuje korony, mosty oraz protezy na implantach. Praktyka została wyposażona w sprzęt firmy Gendex: system radiografii cyfrowej Visualix oraz aparat RTG 765DC.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…