Implanty zębowe Łódź

Wszczepienie implantu zębowego to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy musimy uzupełnić niewielkie braki w uzębieniu. Poniżej znajdziesz listę 7 łódzkich placówek oferujących taki zabieg. Porównaj ceny implantów, zapoznaj się z profilami lekarzy i wybierz klinikę stomatologiczną, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę.

Łódź, ul. Szparagowa 10

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

4,4 / 5  (114 opinii)  rozwiń

Fachowe podejście do pacjenta. Kompletna odpowiedz na każde zadane pytanie odnośnie leczenia. Kompleksowa obsługa. Dokładny opis toku leczenia. Bardzo mila atmosfera. ~ Anna.

  • Implanty zębowe MIS od 3600 zł
  • Implanty zębowe Biomet 3i od 3500 zł
  • Implanty zębowe Dentsply Friadent od 3600 zł
  • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  150 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Piotr Koszuta

chirurg stomatolog, implantolog

w Koszuta Dental

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Mariusz Kochanowski

stomatolog

w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

Implanty zębowe Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Łodzi na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 1800 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 5200 zł (implanty zębowe MIS).

Ile kosztuje implanty zębowe w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Implanty zębowe Biomet 3i
Łódź, Szparagowa 10

od 3500 zł do 5200 zł

Implanty zębowe Straumann
Łódź, Piaseczna 6
Straumann SLA

4500 zł

Tomaszów Mazowiecki, Świętego Antoniego 26

od 3000 zł do 3500 zł

Łódź,

od 3000 zł do 3700 zł

Implanty zębowe Dentsply Friadent
Łódź, Szparagowa 10

od 3600 zł do 5200 zł

Implanty zębowe MIS
Łódź, Szparagowa 10

od 3600 zł do 5200 zł

Implanty zębowe Osstem
Łódź, Łagiewnicka 53

2100 zł

Łódź,
Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

od 1900 zł do 2500 zł

Implanty zębowe Astra Tech
Łódź, Łagiewnicka 53

2800 zł

Łódź,
3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

3000 zł

Implanty zębowe SGS
Tomaszów Mazowiecki, Świętego Antoniego 26

od 2000 zł do 2000 zł

Wszczepienie implantu
Łódź, Pienista 41G
2000 zł - Wstawienie 1 implantu, 1850 zł - Wstawienie 2 lub 3 implantów - cena za 1 implant, 1800 zł - Wstawienie 4 lub więcej implantów - cena za 1 implant

od 1800 zł do 2000 zł

Łódź, Sierakowskiego 8
Implant z koroną metalowo-porcelanową 3800 zł Implant z koroną na podbudowie z tlenku cyrkonu 4200 zł

od 3800 zł do 3800 zł

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Łodzi - gdzie najlepiej?

Wszczepienie implantu zębowego to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej naturalna metoda na uzupełnienie braków w uzębieniu (bez konieczności ingerencji w sąsiadujące zęby). Implanty to niewielkie tytanowe śruby, które wszczepia się w kość żuchwy lub szczęki w celu zastąpienia korzeni utraconych zębów. Zapewniają one całkowity komfort użytkowania w przeciwieństwie do protez ruchomych. Implanty stanowią skuteczny fundament pod koronę most lub protezę.

Gabinet zabiegowy w Klinika Diament Gabinet zabiegowy w Klinika Diament

Co warto wiedzieć o implantach zębowych?

Implanty to najlepszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Za wyborem tego rozwiązania przemawiają m.in. właściwości tytanu, czyli materiału, z którego są one wykonane. Tytan wykazuje bowiem zdolność do zrastania się z tkanką kostną, jest odporny na korozję i bardzo rzadko wywołuje odczyny ze strony organizmu. Zabieg implantacji rozpoczyna się od wykonania nacięcia w kości i umieszczeniu w nim specjalnej śruby. Po upływie od 3 do 6 miesięcy, mocuje się łącznik i koronę zębową, np. porcelanową. W czasie oczekiwania na zrośnięcie się implantu z tkanką kostną, mocowane jest tymczasowe uzupełnienie.

Gdzie wszczepić implanty w Łodzi?

NovoDent-Med (dzielnica Polesie) to miejsce, w którym lekarze w kompleksowy i holistyczny sposób podchodzą do problemów natury zdrowotnej oraz estetycznej swoich pacjentów. W placówce można skorzystać z usług stomatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Osoby zainteresowane implantami zębowymi mają do wyboru systemy AlphaBio, Nobel Biocare i MIS. Inne dostępne rozwiązania to m.in. korona pełnoceramiczna na implancie czy korona akrylowa tymczasowa na implancie.

Pozostałe łódzkie kliniki stomatologiczne, w których można wszczepić implanty stomatologiczne, to m.in.:

  • Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy (Bałuty)
  • Klinika Diament (Bałuty)
  • SP Dent (Górna)

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w SP Dent Gabinet zabiegowy w SP Dent

Implanty zębowe można wszczepić w Gabinecie Stomatologicznym IMPLANTON. Placówka w swojej ofercie posiada implanty renomowanych firm takich jak Dentsply Implant - Astra, Ankylos, ITI Straumann oraz Nobel Biocare. W gabinecie do planowania leczenia implantologicznego wykorzystywana jest trójwymiarowa komputerowa technologia Simplant, czyli pierwszy na świecie interaktywny system, który w oparciu o tomografię komputerową umożliwia precyzyjne zaplanowanie miejsca do optymalnego wprowadzenia implantów oraz stworzenie natychmiastowego uzupełniania protetycznego.

W Konstantynowie Łódzkim zabiegli implantologiczne wykonywane są przez dr n. med. Danutę Wróbel, specjalistkę stomatologii ogólnej, która specjalizuje się także w zabiegach z zakresu implantologii.  Doktor Wróbel oferuje nowoczesne implanty zębowe systemów Bego czy Dentsplay Friadent-Bio.

Leczenie implantologiczne przeprowadza również dr n. med. Jarosław Cynkier, stomatolog ogólny. W swojej pracy wykorzystuje on implanty takich firm jak Ankylos, CWM i Dentium, Implant Direct i Osstem.

Implant zęba. Cena w Łodzi

Ceny implantów w Łodzi zaczynają się od 2000 zł za wszczepienie implantów marki Osstem, a kończą na 5200 zł za systemy MIS, Adin Touareg i Biomet 3i. Wydatki związane z takim zabiegiem obejmują zarówno samo wstawienie implantu, jak i konsultacje stomatologiczne.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.