Implanty zębowe Łódź

Wszczepienie implantu zębowego to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy musimy uzupełnić niewielkie braki w uzębieniu. Poniżej znajdziesz listę 6 łódzkich placówek oferujących taki zabieg. Porównaj ceny implantów, zapoznaj się z profilami lekarzy i wybierz klinikę stomatologiczną, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę.

Łódź, ul. Szparagowa 10

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

4,4 / 5  (114 opinii)  rozwiń

Fachowe podejście do pacjenta. Kompletna odpowiedz na każde zadane pytanie odnośnie leczenia. Kompleksowa obsługa. Dokładny opis toku leczenia. Bardzo mila atmosfera. ~ Anna.

  • Implanty zębowe MISzadzwoń
  • Implanty zębowe Biomet 3izadzwoń
  • Implanty zębowe Dentsply Friadentzadzwoń
  • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Piotr Koszuta

chirurg stomatolog, implantolog

w Koszuta Dental

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Mariusz Kochanowski

stomatolog

w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

Implanty zębowe Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Łodzi na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 1800 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 4500 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Implanty zębowe Straumann
Łódź, Piaseczna 6
Straumann SLA

4500 zł

Tomaszów Mazowiecki, Świętego Antoniego 26

od 3000 zł do 3500 zł

Łódź,

od 3000 zł do 3700 zł

Implanty zębowe Osstem
Łódź,
Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

od 1900 zł do 2500 zł

Implanty zębowe Astra Tech
Łódź,
3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

3000 zł

Implanty zębowe SGS
Tomaszów Mazowiecki, Świętego Antoniego 26

od 2000 zł do 2000 zł

Wszczepienie implantu
Łódź, Pienista 41G
2000 zł - Wstawienie 1 implantu, 1850 zł - Wstawienie 2 lub 3 implantów - cena za 1 implant, 1800 zł - Wstawienie 4 lub więcej implantów - cena za 1 implant

od 1800 zł do 2000 zł

Łódź, Sierakowskiego 8
Implant z koroną metalowo-porcelanową 3800 zł Implant z koroną na podbudowie z tlenku cyrkonu 4200 zł

od 3800 zł do 3800 zł

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Łodzi - gdzie najlepiej?

Wszczepienie implantu zębowego to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej naturalna metoda na uzupełnienie braków w uzębieniu (bez konieczności ingerencji w sąsiadujące zęby). Implanty to niewielkie tytanowe śruby, które wszczepia się w kość żuchwy lub szczęki w celu zastąpienia korzeni utraconych zębów. Zapewniają one całkowity komfort użytkowania w przeciwieństwie do protez ruchomych. Implanty stanowią skuteczny fundament pod koronę most lub protezę.

Gabinet zabiegowy w SP Dent Gabinet zabiegowy w SP Dent

Co warto wiedzieć o implantach zębowych?

Implanty to najlepszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Za wyborem tego rozwiązania przemawiają m.in. właściwości tytanu, czyli materiału, z którego są one wykonane. Tytan wykazuje bowiem zdolność do zrastania się z tkanką kostną, jest odporny na korozję i bardzo rzadko wywołuje odczyny ze strony organizmu. Zabieg implantacji rozpoczyna się od wykonania nacięcia w kości i umieszczeniu w nim specjalnej śruby. Po upływie od 3 do 6 miesięcy, mocuje się łącznik i koronę zębową, np. porcelanową. W czasie oczekiwania na zrośnięcie się implantu z tkanką kostną, mocowane jest tymczasowe uzupełnienie.

Gdzie wszczepić implanty w Łodzi?

NovoDent-Med (dzielnica Polesie) to miejsce, w którym lekarze w kompleksowy i holistyczny sposób podchodzą do problemów natury zdrowotnej oraz estetycznej swoich pacjentów. W placówce można skorzystać z usług stomatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Osoby zainteresowane implantami zębowymi mają do wyboru systemy AlphaBio, Nobel Biocare i MIS. Inne dostępne rozwiązania to m.in. korona pełnoceramiczna na implancie czy korona akrylowa tymczasowa na implancie.

Pozostałe łódzkie kliniki stomatologiczne, w których można wszczepić implanty stomatologiczne, to m.in.:

  • Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy (Bałuty)
  • Klinika Diament (Bałuty)
  • SP Dent (Górna)

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy Gabinet zabiegowy w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

Implanty zębowe można wszczepić w Gabinecie Stomatologicznym IMPLANTON. Placówka w swojej ofercie posiada implanty renomowanych firm takich jak Dentsply Implant - Astra, Ankylos, ITI Straumann oraz Nobel Biocare. W gabinecie do planowania leczenia implantologicznego wykorzystywana jest trójwymiarowa komputerowa technologia Simplant, czyli pierwszy na świecie interaktywny system, który w oparciu o tomografię komputerową umożliwia precyzyjne zaplanowanie miejsca do optymalnego wprowadzenia implantów oraz stworzenie natychmiastowego uzupełniania protetycznego.

W Konstantynowie Łódzkim zabiegli implantologiczne wykonywane są przez dr n. med. Danutę Wróbel, specjalistkę stomatologii ogólnej, która specjalizuje się także w zabiegach z zakresu implantologii.  Doktor Wróbel oferuje nowoczesne implanty zębowe systemów Bego czy Dentsplay Friadent-Bio.

Leczenie implantologiczne przeprowadza również dr n. med. Jarosław Cynkier, stomatolog ogólny. W swojej pracy wykorzystuje on implanty takich firm jak Ankylos, CWM i Dentium, Implant Direct i Osstem.

Implant zęba. Cena w Łodzi

Ceny implantów w Łodzi zaczynają się od 2000 zł za wszczepienie implantów marki Osstem, a kończą na 5200 zł za systemy MIS, Adin Touareg i Biomet 3i. Wydatki związane z takim zabiegiem obejmują zarówno samo wstawienie implantu, jak i konsultacje stomatologiczne.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.