Implanty zębowe Łódź

Wszczepienie implantu zębowego to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy musimy uzupełnić niewielkie braki w uzębieniu. Poniżej znajdziesz listę 8 łódzkich placówek oferujących taki zabieg. Porównaj ceny implantów, zapoznaj się z profilami lekarzy i wybierz klinikę stomatologiczną, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę.

Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

Implanty zębowe Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Łodzi na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 1700 zł za implanty zębowe KISplant natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 5150 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Straumann
  Łódź, Piaseczna 6
  Straumann SLA

  4500 zł

  od 3605 zł
  do 5150 zł

 • Implanty zębowe MIS
  Łódź, Pienista 49
  implantacja MIS C1 - 3000 zł implantacja MIS V3 - 3500 zł

  od 3000 zł
  do 3500 zł

 • Implanty zębowe Astra Tech
  Łódź, Kościuszki 120
  Implantacja - implant ASTRATECH ® -część chirurgiczna

  od 3500 zł
  do 3500 zł

  Łódź, Drewnowska 58
  ze znieczuleniem i śrubą gojącą

  3605 zł

 • Implanty zębowe Bicon
  Skierniewice, Kopernika 5

  3500 zł

 • Wszczepienie implantu
  Łódź, Pienista 41G
  2000 zł - Wstawienie 1 implantu, 1850 zł - Wstawienie 2 lub 3 implantów - cena za 1 implant, 1800 zł - Wstawienie 4 lub więcej implantów - cena za 1 implant 1000 zł - Indywidualne szablony chirurgiczne

  2000 zł

  Łódź, Sierakowskiego 8
  Implant z koroną metalowo-porcelanową - 5000 zł Implant z koroną na podbudowie z tlenku cyrkonu - 5600 zł

  od 4800 zł
  do 4800 zł

 • Implanty zębowe KISplant
  Skierniewice, Kopernika 5

  1700 zł

 • Implanty zębowe CWM
  Skierniewice, Kopernika 5

  2000 zł

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Łodzi - gdzie najlepiej?

Wszczepienie implantu zębowego to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej naturalna metoda na uzupełnienie braków w uzębieniu (bez konieczności ingerencji w sąsiadujące zęby). Implanty to niewielkie tytanowe śruby, które wszczepia się w kość żuchwy lub szczęki w celu zastąpienia korzeni utraconych zębów. Zapewniają one całkowity komfort użytkowania w przeciwieństwie do protez ruchomych. Implanty stanowią skuteczny fundament pod koronę most lub protezę.

Gabinet zabiegowy w SP Dent Gabinet zabiegowy w SP Dent

Co warto wiedzieć o implantach zębowych?

Implanty to najlepszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Za wyborem tego rozwiązania przemawiają m.in. właściwości tytanu, czyli materiału, z którego są one wykonane. Tytan wykazuje bowiem zdolność do zrastania się z tkanką kostną, jest odporny na korozję i bardzo rzadko wywołuje odczyny ze strony organizmu. Zabieg implantacji rozpoczyna się od wykonania nacięcia w kości i umieszczeniu w nim specjalnej śruby. Po upływie od 3 do 6 miesięcy, mocuje się łącznik i koronę zębową, np. porcelanową. W czasie oczekiwania na zrośnięcie się implantu z tkanką kostną, mocowane jest tymczasowe uzupełnienie.

Gdzie wszczepić implanty w Łodzi?

NovoDent-Med (dzielnica Polesie) to miejsce, w którym lekarze w kompleksowy i holistyczny sposób podchodzą do problemów natury zdrowotnej oraz estetycznej swoich pacjentów. W placówce można skorzystać z usług stomatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Osoby zainteresowane implantami zębowymi mają do wyboru systemy AlphaBio, Nobel Biocare i MIS. Inne dostępne rozwiązania to m.in. korona pełnoceramiczna na implancie czy korona akrylowa tymczasowa na implancie.

Pozostałe łódzkie kliniki stomatologiczne, w których można wszczepić implanty stomatologiczne, to m.in.:

 • Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy (Bałuty)
 • Klinika Diament (Bałuty)
 • SP Dent (Górna)

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w SP Dent Gabinet zabiegowy w SP Dent

Implanty zębowe można wszczepić w Gabinecie Stomatologicznym IMPLANTON. Placówka w swojej ofercie posiada implanty renomowanych firm takich jak Dentsply Implant - Astra, Ankylos, ITI Straumann oraz Nobel Biocare. W gabinecie do planowania leczenia implantologicznego wykorzystywana jest trójwymiarowa komputerowa technologia Simplant, czyli pierwszy na świecie interaktywny system, który w oparciu o tomografię komputerową umożliwia precyzyjne zaplanowanie miejsca do optymalnego wprowadzenia implantów oraz stworzenie natychmiastowego uzupełniania protetycznego.

W Konstantynowie Łódzkim zabiegli implantologiczne wykonywane są przez dr n. med. Danutę Wróbel, specjalistkę stomatologii ogólnej, która specjalizuje się także w zabiegach z zakresu implantologii.  Doktor Wróbel oferuje nowoczesne implanty zębowe systemów Bego czy Dentsplay Friadent-Bio.

Leczenie implantologiczne przeprowadza również dr n. med. Jarosław Cynkier, stomatolog ogólny. W swojej pracy wykorzystuje on implanty takich firm jak Ankylos, CWM i Dentium, Implant Direct i Osstem.

Implant zęba. Cena w Łodzi

Ceny implantów w Łodzi zaczynają się od 2000 zł za wszczepienie implantów marki Osstem, a kończą na 5200 zł za systemy MIS, Adin Touareg i Biomet 3i. Wydatki związane z takim zabiegiem obejmują zarówno samo wstawienie implantu, jak i konsultacje stomatologiczne.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…