Filtruj wyniki:
Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący implanty zębowe

Posiadamy w ofercie 17 specjalistów w 42 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 105 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Daniel Ciapiński

stomatolog

w DUO MEDICA, DENTRUM

ocena 5,0 / 5  (9 opinii)
lek. dent. Barbara Borowska-Jachym

chirurg stomatolog, implantolog

w BJB Stomatologia Estetyczna

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Marek Woźniacki

stomatolog

w 3g Dentist

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Mateusz Dymek

chirurg stomatolog, chirurg twarzowo-szczękowy

w Face Institute

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

chirurg stomatolog

w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Michał Pelc

implantolog, stomatolog

w Dentistica

lek. dent. Damian Nasulicz

implantolog, protetyk stomatologiczny

w Prestige Dent

dr n. med. Eugeniusz Nosow

implantolog, chirurg stomatolog

w Prestige Dent

lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak

stomatolog, ortodonta, implantolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Wojciech Kołosowski

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

dr n. med. Ewa Jundziłł-Bieniek

chirurg stomatolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. dent. Robert Wcisło

stomatolog

w Stomatologia Wcisło

lek. dent. Natalia Prysyazhna

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. dent. Olga Szymeczko

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

lek. dent. Mateusz Pawelczak

stomatolog

w Remedium Clinic

Implanty zębowe - informacje

Gabinet zabiegowy w Unident Union Dental Spa Gabinet zabiegowy w Unident Union Dental Spa

Leczenie implantologiczne to jedna z najbardziej zaawansowanych praktyk stomatologicznych w zakresie uzupełniania braków zębowych lub bezzębia całkowitego, które wykorzystuje tytanowe protezy na stałe mocowane w ko­ściach szczęk i/lub żuchwy. Jako zamiennik utraconego korzenia, implant stanowi pod­bu­do­wę dla uzu­peł­nień pro­te­tycz­nych w postaci ko­ron lub mo­stów ce­ra­micz­nych.

Nowy uśmiech dzięki implantom

Odtworzenie estetycznego i funkcjonalnego uzębienia w przypadku braku jednego lub wielu zębów oferują specjaliści Gabinetów stomatologicznych Tarabuła we Wrocławiu. Przebieg procesu leczenia obejmuje zwykle kilka etapów: wykonanie zdjęcia panoramicznego lub tomografii komputerowej (CBCT), analizę warunków do implantacji podczas konsultacji oraz dobór optymalnych rozwiązań protetycznych. W zależności od potrzeb wykonywana jest także augmentacja lub podniesienie dna zatoki i dopiero potem następuje chirurgiczne wszczepienie implantu. Zdaniem chirurgów, prawidłowo wszczepione implanty w ciągu od 3 do 6 miesięcy ulegają stabilnemu wgojeniu w tkankę kostną szczęki lub żuchwy.

Autoryzowanym gabinetem Dentsply Implants w Olsztynie jest Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka – Klinika Stomatologii Estetycznej, gdzie nowoczesne technologie implantacji potwierdza Znak Jakości BIOMET 3i będący gwarancją najwyższej jakości wykonania implantów. Tu również zaplanujemy leczenie od etapu chirurgicznego aż po okres wgajania, kiedy dochodzi do trwałego połączenia kości z implantem. Na etapie odbudowy, w przypadku protez opartych na implantach elementem mocującym protezę są tu zatrzaski kulkowe, belki lub elementy magnetyczne. Zespół medyczny współtworzy specjalizujący się w stomatologii estetycznej i implantologii lek. stom. Karol Sujka.

Z systemów sektora premium – szwajcarskiego producenta Straumann oraz niemieckiego systemu Camlog korzystają lekarze warszawskiej kliniki stomatologicznej Dentistica. Jak wyjaśniają, implant zębowy musi być umieszczony w odpowiednim miejscu w tkance kostnej, a tam, gdzie nie występuje jej odpowiednia ilość, dzięki technikom odtwórczym można skutecznie odbudować utraconą kość, wykonując szereg zabiegów rekonstrukcyjnych. W klinice skorzystamy ponadto z całego panelu protetycznych rozwiązań w zakresie odbudowy na implantach, od pojedynczych koron po pełnoceramiczne protezy całkowite z podbudową z cyrkonu, tworzone przy użyciu systemu scanującego CAD-CAM.

Koszty leczenia implantologicznego w Teksasie (USA)

Gabinet zabiegowy w Unident Union Dental Spa Gabinet zabiegowy w Unident Union Dental Spa

Specjaliści z The Dental Implant Center nie ukrywają, że procedura jest droga, a pojedyncze zabiegi stomatologiczne na implantach wahają się od 1,500 $ do 7,500 $ (5,700-28,500 zł).