Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

Inne placówki w pobliżu Tychów

DUO MEDICA

Katowice, ul. Grabowa 1D (17 km od Tychów)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  572 opinii

Mój zabieg odbywał się w etapach. Najpierw usunięcie chorych zębów w szczęce, po około miesiącu podwyższenie zatok i założenie 4 implantów, po około dwóch miesiącach usunięcie chorych zębów w żuchwie, podwyższenie zatok i założenie 4 implantów. Od września zaczął się ostatni etap uzupełnienie na implantach i od początku grudnia mogę się cieszyć ładnym uśmiechem. Wszystkie zabiegi odbywały się bezboleśnie przy dużej empatii personelu i profesjonalizmie dr Ciapińskiego... ~ Krystyna B. (Implanty zębowe, dr n. med. Daniel Ciapiński)

  • Implanty zębowe Thommen Medical 3000 zł
  • Konsultacja implantologicznazadzwoń

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Tychach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10
lek. dent. Bartłomiej Borowski

chirurg stomatolog, chirurg twarzowo-szczękowy

w Rewadent

Implanty zębowe Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Tychach na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 561 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 5000 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Tychach - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe stosuje się w celu uzupełnienia brakujących zębów - zarówno pojedynczych braków, jak i większych ubytków zębowych lub całkowitego bezzębia. Pełnią one rolę sztucznego korzenia, na którego podstawie istnieje możliwość odbudowania zęba za pomocą korony protetycznej. Jedną z głównych zalet leczenia implantologicznego jest uzyskanie bardzo naturalnego i trwałego efektu kosmetycznego.

Leczenie implantologiczne w Tychach – gdzie można się na nie udać

W Tychach implanty zębowe wszczepia lek. stom. Paweł Szczepaniak, chirurg stomatologiczny oraz implantolog. Ukończył szkolenie podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem, posiada także międzynarodowy certyfikat wydany przez International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Wykorzystuje systemy implantologiczne Ankylos i Bego Semados. Udać się do niego można na wszczepienie implantu, wszczepienie mikroimplantu pod protezę całkowitą, przygotowanie do leczenia protetycznego (plastyka i osteoplastyka wyrostków zębodołowych), podnoszenie zatoki szczękowej oraz odbudowę kości.

W Tychach implanty zębowe do odbudowy braków zębowych wykorzystuje się również w gabinecie Bianca Stomatologia, w którym wykorzystuje się system implantologiczny renomowanej firmy AB Dental. W ośrodku pacjenci poddać się mogą wszczepieniu implantu, augmentacji z implantacją, odsłonięciu implantu z założeniem śruby gojącej oraz podniesieniu dna zatoki szczękowej. Oferta gabinetu obejmuje ponadto usługi z zakresu protetyki (np. protetyka na implantach, szyny relaksacyjne), chirurgii stomatologicznej (np. natychmiastowa plastyka połączenia ustno-zatokowego, wycięcie kapturka dziąsłowego) oraz endodoncji (leczenie kanałowe jedno i dwuetapowe z użyciem endometru, leczenie tkanek okołowierzchołkowych).

Zabiegowi wszczepienia implantu poddać się można także w Centrum Implantologii i Medycyny Estetycznej, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu odbudowy brakującego uzębienia. Do placówki udać się można również na uzupełnienie kości w okolicy implantu, podniesienie dna zatoki szczękowej oraz rozszczepienie wyrostka zębodołowego przed implantacją. W ośrodku pacjenci poddać się mogą odbudowie protetycznej na implancie, oferta Centrum obejmuje także sterowaną regenerację tkanek z użyciem BioOss i błony BioGide, wszczepienie kości z błoną i wycięcie przerostów błony śluzowej lub dziąsła, a także przemieszczenie zawiązka zęba w inne miejsce wyrostka oraz usunięcie zęba zatrzymanego przy użyciu piezzosurgery i mikroskopu.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…