Implanty zębowe Poznań

Chcesz wiedzieć, gdzie w Poznaniu najtaniej wszczepisz implanty zębowe? Odpowiedź znajdziesz na poniższej liście 6 klinik stomatologicznych z Wielkopolski. Odwiedź profile lekarzy i porównaj ceny zabiegów, aby wybrać najbardziej odpowiadającą Ci placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę do specjalisty!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gniezno, ul. Os. Władysława Łokietka 33(47 km od Poznania)

Centrum Stomatologii Śmieleccy

4,3 / 5  (41 opinii)  rozwiń

So far so good, no pain during or after treatment. ~ Jessie D. (Implanty zębowe Zimmerdental, lek. dent. Marek Śmielecki)

  • Implanty zębowe Nobel Biocare 2500 zł
  • Implanty zębowe Biomet 3i 2500 zł
  • Implanty zębowe Zimmerdental 2500 zł
  • Implanty zębowe Thommen Medical 2500 zł
  • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa) zadzwoń

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

Implanty zębowe Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Poznaniu na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 1900 zł za implanty zębowe Osstem natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 3700 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Implanty zębowe Nobel Biocare
Poznań, Katowicka 81e
Noble Biocare Active

3600 zł

Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

2500 zł

Implanty zębowe Biomet 3i
Gniezno, Os. Władysława Łokietka 33

2500 zł

Implanty zębowe Straumann
Poznań, Katowicka 81e

3600 zł

Poznań,

od 3000 zł do 3700 zł

Implanty zębowe Alpha Bio
Poznań, Kutrzeby 16

2700 zł

Implanty zębowe Osstem
Poznań,
Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

od 1900 zł do 2500 zł

Implanty zębowe Direct
Poznań, Katowicka 81e

2600 zł

Poznań, Kutrzeby 16

od 2999 zł do 2999 zł

Pniewy, Wolności 30

2800 zł

Implanty zębowe Astra Tech
Poznań,
3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

3000 zł

Implanty zębowe Neobiotech
Pniewy, Wolności 30

2500 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe przeznaczone są dla osób, które utraciły własne zęby, jednak chcą mieć naturalny i pełny uśmiech. Z implantów mogą korzystać zarówno pacjenci, którym brakuje jednego zęba, jak i ci cierpiący z powodu całkowitego bezzębia. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, jest bezbolesny i trwa od 30 minut do 2 godzin. Po upływie od kilku do kilkunastu tygodni specjalista implantolog może uzupełnić implant o koronę.

Gabinet zabiegowy w M2 Clinic Gabinet zabiegowy w M2 Clinic

Dlaczego warto zdecydować się na implanty?

Implant zębowy składa się ze sztucznego korzenia, najczęściej w postaci tytanowej śruby, na którym umieszcza się koronę, która może być wykonana m.in. z metalu, akrylu i ceramiki. Zabieg implantacji składa się z trzech etapów: pierwszy z nich to wszczepienie implantu, kolejny to wkręcenie śruby gojącej, ostatni zaś polega na zamocowaniu korony. W Poznaniu poddać się mu można na przykład w Exclusive Dental Studio (dzielnica Nowe Miasto). Placówka, która dołączyła do nas w 2018 roku, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom m.in. implanty zębowe Nobel Biocare i Straumann.

Gdzie po implanty w Poznaniu?

Kolejną poznańską placówką, która oferuje implanty zębowe, są położone na Starym Mieście Gabinety Stomatologiczne Medicadent. Implanty Direct lub Neobiotech wszczepia tu lek. stom. Jacek Lorych, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz International Congress of Oral Implantology (ICOI). Na swoim koncie ma on ponad 800 przeprowadzonych implantacji.

Na liście popularnych poznańskich klinik stomatologicznych znajdują się także:

  • Eurodent (Nowe Miasto)
  • M2 Clinic (Stare Miasto)
  • Żyrafa Zębala Stomatologia Dziecięca (Stare Miasto)

Pozostałe poznańskie placówki

Gabinet zabiegowy w M2 Clinic Gabinet zabiegowy w M2 Clinic

W klinice stomatologicznej Dentopolis stosuje się atestowane systemy implantów Bego, Alpha Bio, Cortex oraz Biomet 3i. W gabinecie można także przeprowadzić procedurę przygotowawczą do wszczepienia implantów, która polega na regeneracji kości oraz podniesieniu dna zatoki szczękowej. Prócz implantologii w ofercie Dentopolis znajduje się bogata oferta usług protetycznych w postaci m.in. wstawienia koron, mostów i licówek.

Przy ul. Swobody znajduje się Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Poladent. Prócz zabiegów z zakresu implantologii można poddać się tu także wstawieniu stałych bądź ruchomych protez. Gabinet dysponuje rentgenem cyfrowym, który pozwala lekarzowi opracować indywidualny plan leczenia dostosowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Centrum stomatologiczne Asko Dent, które mieści się przy ul. Sieradzkiej, w swojej ofercie ma m.in. implanty Dentsply Friadent, Straumann Dental System oraz Implanty Direct. Klinika jest jednym z ośrodków szkoleniowych kursów Curriculum Implantologii, prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Podczas zabiegu implantacji w Asco Dent stosuje się sedację wziewną, czyli znieczulenie za pomocą gazu rozweselającego.

Implant zęba. Cena w Poznaniu

Za najtańsze implanty w Poznaniu zapłacimy około 2300-2500 zł. Te droższe mogą kosztować kilkaset złotych więcej. Ostateczną cenę implantu ustala się z lekarzem podczas konsultacji.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.