Implanty zębowe Poznań

Chcesz wiedzieć, gdzie w Poznaniu najtaniej wszczepisz implanty zębowe? Odpowiedź znajdziesz na poniższej liście 5 klinik stomatologicznych z Wielkopolski. Odwiedź profile lekarzy i porównaj ceny zabiegów, aby wybrać najbardziej odpowiadającą Ci placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę do specjalisty!

Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

Inne placówki w pobliżu Poznania

Centrum Stomatologii Śmieleccy

Gniezno, ul. Os. Władysława Łokietka 33 (48 km od Poznania)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  32 opinii

So far so good, no pain during or after treatment. ~ Jessie D. (Implanty zębowe Zimmerdental, lek. dent. Marek Śmielecki)

  • Implanty zębowe Nobel Biocare 2100 zł
  • Implanty zębowe Zimmerdental 2100 zł
  • Implanty zębowe Thommen Medical 2200 zł
  • Implanty zębowe Dentium 2100 zł
  • Konsultacja implantologiczna 200 zł

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Marcin Sieradzki

w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej

w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

Implanty zębowe Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Poznaniu na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za implanty zębowe Dentium natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 3500 zł (wszczepienie implantu).

Ile kosztuje implanty zębowe w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe przeznaczone są dla osób, które utraciły własne zęby, jednak chcą mieć naturalny i pełny uśmiech. Z implantów mogą korzystać zarówno pacjenci, którym brakuje jednego zęba, jak i ci cierpiący z powodu całkowitego bezzębia. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, jest bezbolesny i trwa od 30 minut do 2 godzin. Po upływie od kilku do kilkunastu tygodni specjalista implantolog może uzupełnić implant o koronę.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Dlaczego warto zdecydować się na implanty?

Implant zębowy składa się ze sztucznego korzenia, najczęściej w postaci tytanowej śruby, na którym umieszcza się koronę, która może być wykonana m.in. z metalu, akrylu i ceramiki. Zabieg implantacji składa się z trzech etapów: pierwszy z nich to wszczepienie implantu, kolejny to wkręcenie śruby gojącej, ostatni zaś polega na zamocowaniu korony. W Poznaniu poddać się mu można na przykład w Exclusive Dental Studio (dzielnica Nowe Miasto). Placówka, która dołączyła do nas w 2018 roku, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom m.in. implanty zębowe Nobel Biocare i Straumann.

Gdzie po implanty w Poznaniu?

Kolejną poznańską placówką, która oferuje implanty zębowe, są położone na Starym Mieście Gabinety Stomatologiczne Medicadent. Implanty Direct lub Neobiotech wszczepia tu lek. stom. Jacek Lorych, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz International Congress of Oral Implantology (ICOI). Na swoim koncie ma on ponad 800 przeprowadzonych implantacji.

Na liście popularnych poznańskich klinik stomatologicznych znajdują się także:

  • Eurodent (Nowe Miasto)
  • M2 Clinic (Stare Miasto)
  • Żyrafa Zębala Stomatologia Dziecięca (Stare Miasto)

Pozostałe poznańskie placówki

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

W klinice stomatologicznej Dentopolis stosuje się atestowane systemy implantów Bego, Alpha Bio, Cortex oraz Biomet 3i. W gabinecie można także przeprowadzić procedurę przygotowawczą do wszczepienia implantów, która polega na regeneracji kości oraz podniesieniu dna zatoki szczękowej. Prócz implantologii w ofercie Dentopolis znajduje się bogata oferta usług protetycznych w postaci m.in. wstawienia koron, mostów i licówek.

Przy ul. Swobody znajduje się Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Poladent. Prócz zabiegów z zakresu implantologii można poddać się tu także wstawieniu stałych bądź ruchomych protez. Gabinet dysponuje rentgenem cyfrowym, który pozwala lekarzowi opracować indywidualny plan leczenia dostosowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Centrum stomatologiczne Asko Dent, które mieści się przy ul. Sieradzkiej, w swojej ofercie ma m.in. implanty Dentsply Friadent, Straumann Dental System oraz Implanty Direct. Klinika jest jednym z ośrodków szkoleniowych kursów Curriculum Implantologii, prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Podczas zabiegu implantacji w Asco Dent stosuje się sedację wziewną, czyli znieczulenie za pomocą gazu rozweselającego.

Implant zęba. Cena w Poznaniu

Za najtańsze implanty w Poznaniu zapłacimy około 2300-2500 zł. Te droższe mogą kosztować kilkaset złotych więcej. Ostateczną cenę implantu ustala się z lekarzem podczas konsultacji.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Swarzędz.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…