Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

Inne placówki w pobliżu Gliwic

DUO MEDICA

Katowice, ul. Grabowa 1D (25 km od Gliwic)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  562 opinii

Mój zabieg odbywał się w etapach. Najpierw usunięcie chorych zębów w szczęce, po około miesiącu podwyższenie zatok i założenie 4 implantów, po około dwóch miesiącach usunięcie chorych zębów w żuchwie, podwyższenie zatok i założenie 4 implantów. Od września zaczął się ostatni etap uzupełnienie na implantach i od początku grudnia mogę się cieszyć ładnym uśmiechem. Wszystkie zabiegi odbywały się bezboleśnie przy dużej empatii personelu i profesjonalizmie dr Ciapińskiego... ~ Krystyna B. (Implanty zębowe, dr n. med. Daniel Ciapiński)

  • Implanty zębowe Thommen Medical 3000 zł
  • Konsultacja implantologicznazadzwoń

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10
dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

chirurg stomatolog

w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

8,0 / 10
lek. dent. Bartłomiej Borowski

chirurg stomatolog, chirurg twarzowo-szczękowy

w Rewadent

Implanty zębowe Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Gliwicach na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za implant standard natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 5000 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe to sposób współczesnej stomatologii na uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów, implanty mają także zastosowanie w leczeniu całkowitego bezzębia. Lekarz stomatolog w trakcie zabiegu najpierw umieszcza w dziąśle śrubę - sztuczny korzeń, który jest wykonany z tytanu. Następnie do niego mocuje głowę implantu, która kształtem i kolorem przypomina naturalne zęby pacjenta. Implant taki umieszczany jest na stałe w kościach szczęki lub żuchwy, z którymi zrasta się - tytan jest bardzo dobrze tolerowany przez ludzki organizm. Oprócz odbudowy pojedynczego zęba, na implancie lekarz stomatolog może także umocować odbudowę protetyczną - koronę, most lub protezę.

Implanty zębowe w ofercie gliwickich stomatologów 

Tytanowe implanty stomatologiczne są proponowane w Gliwicach przez Centrum Medyczne Euromed. Placówka ta może zaoferować pacjentom różne rodzaje implantów zębowych, w tym XiVE czy ANKYLOS firmy Dentsply Friadent. Z innych zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii pacjent może poddać się tutaj także podniesieniu dna zatoki szczękowej przy jednoczasowej implantacji a także zabiegowi regeneracji kości metodą autoprzeszczepów lub z wykorzystaniem biomateriałów.

Implanty zębowe oferowane są również w Centrum Stomatologii Estetycznej Plombex. Ubytki zębowe można usunąć tutaj implantami marki Dentsply Friadent - XiVE i ANKYLOS. W klinice przeprowadzane są także zabiegi okołoimplantacyjne, uzupełniające braki kostne przed planowanym zabiegiem implantacji, w tym procedury sterowanej regeneracji kości (GBR), rozszczepiania wyrostka zębodołowego, podnoszenia dna zatoki szczękowej, a także przeszczepów kostnych czy kondensacji osteotomijnych.

Na założenie implantów stomatologicznych w Gliwicach można udać się także do lek. dent.  Przemysława Jawora, który jest stomatologiem od 1999 roku. W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się m.in. w implantologii oraz chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Z zakresu implantologii wiedzę i umiejętności zdobywał na uniwersytecie w Berlinie, gdzie brał udział w szkoleniu implantologicznym. Ponadto swoją wiedzę przekazywał innym stomatologom, pracując jako wykładowca i nauczyciel Instytutu Straumann w Szwajcarii. Podczas zabiegów implantologicznych w gabinecie posługuje się implantami zębowymi STRAUMANN, przeprowadza także zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…