Implanty zębowe Rzeszów

Szukasz placówki, w której wszczepiane są implanty zębów? Rzeszów jest miejscem, w którym możesz wybierać spośród implantów wiodących producentów. Poniżej prezentujemy listę 2 klinik, które posiadają je w swojej ofercie. Porównaj ceny procedur oraz dostępność poszczególnych implantów, a następnie wybierz klinikę, która w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Eurodent Stomatologia Rzeszów

Rzeszów, ul. Leska 4
9,7 / 10  •  Znakomita  •  75 opinii
 • Implanty zębowe od 3400 zł
 • Wszczepienie implantu od 3400 zł
 • Mini implanty zębowe OBI 700 zł
lek. dent. Tomasz Niżański

lek. dent. Tomasz Niżański

stomatolog, implantolog, protetyk stomatologiczny

Nie ulega wątpliwości, że implanty stomatologiczne stanowią obecnie najlepszą metodę uzupełniania ubytków w uzębieniu. A gdyby tak można byłoby wykonać ten zabieg, nie narażając pacjenta na ból i inne dolegliwości pozabiegowe? Wszystkie te problemy rozwiązuje nowatorski system MGuide, który pozwala na wszczepienie implantów bez konieczności nacinania i odwarstwiania dziąsła. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych szablonów chirurgicznych. Lek. dent. Tomasz Niżański opowie jak przebiega implantacja techniką MGuide i kiedy warto zdecydować się na tę metodę.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja implantologiczna od 200 zł
Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

Lekarze wykonujący implanty zębowe w Rzeszowie

W Rzeszowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Mateusz Dymek

chirurg twarzowo-szczękowy

w Face Institute

9,0 / 10

Implanty zębowe Rzeszów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Rzeszowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za implanty zębowe Direct natomiast najwyższa cena w Rzeszowie wynosi do 3700 zł (wszczepienie implantu).

Ile kosztuje implanty zębowe w Rzeszowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Rzeszów placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Rzeszowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Alpha Bio
  Rzeszów, Naruszewicza 7/6
  Ostateczna cena zależy od warunków kostnych, konieczności wykonania dodatkowych procedur.

  3000 zł

 • Implanty zębowe Osstem
  Rzeszów, Naruszewicza 7/6

  3000 zł

 • Implanty zębowe Direct
  Rzeszów, Naruszewicza 7/6

  3000 zł

 • Wszczepienie implantu
  Rzeszów, Leska 4
  Wszczepienie implantu tytanowego wariant Optimum - MIS Seven, Neobiotech IS-II Active - 3000 zł Wszczepienie implantu tytanowego wariant Ultra Premium - MIS V3 ( trójkątny konikalny) - 3500 zł

  od 3400 zł
  do 3700 zł

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe to nowoczesne uzupełnienia protetyczne, które w ostatnich latach zdecydowanie zyskały na popularności. Pozwalają one odzyskać pełny uśmiech nie tylko osobom, które utraciły jeden ząb. Dzięki nim można uzupełniać również większe braki zębowe, a także leczyć całkowite bezzębie. Implanty posiadają zalet, a jedną z nich jest fakt, iż są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych zębów.

Gabinet zabiegowy w Face Institute Gabinet zabiegowy w Face Institute

Implanty w Rzeszowie

Bogatą ofertę z zakresu implantologii posiada Eurodent Stomatologia. W placówce dostępne są implanty MIS (MIS Seven, MIS C1, MIS V3) oraz Neobiotech IS-II Active. Tutejsi specjaliści wykonują zarówno tradycyjne, dwuetapowe zabiegi, jak i implantacją natychmiastową. Ponadto dostępna jest tutaj innowacyjna technologia MGuide, pozwalająca na precyzyjne umiejscowienie implantu w kości szczęki lub żuchwy z użyciem specjalnych szablonów chirurgicznych – bez konieczności cięcia. Oferta placówki obejmuje także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncję (leczenie kanałowe) oraz wybielanie zębów.

Implanty zębowe w rzeszowskich placówkach

Gabinet zabiegowy w Face Institute Gabinet zabiegowy w Face Institute

Implanty zębowe Alpha Bio, Osstem i Direct są dostępne w klinice Face Institute. Zabiegi ich wszczepiania przeprowadza tu lek. dent. Mateusz Dymek, chirurg stomatolog posiadający specjalizację także z chirurgii twarzowo-szczękowej. LUX MED posiada w swojej ofercie implanty zębowe aż pięciu producentów:

 • Bego
 • Astra Tech
 • Straumann
 • Osstem
 • Neodent

Po implantacji w placówce można założyć koronę porcelanową lub cyrkonową.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…