Implanty zębowe Wrocław

Chcesz wszczepić implanty w Wrocławiu i zastanawiasz się, gdzie można zrobić to najtaniej? Podjęcie decyzji związanej z wyborem placówki ułatwi Ci poniższa lista 9 klinik stomatologicznych specjalizujących się w implantologii. Poznaj pracujących w nich stomatologów i zobacz proponowane cenniki. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wstępną konsultację!

Wrocław, ul. Łaciarska 5 lok. 1F

DENS 1

4,9 / 5  (100 opinii)  rozwiń

Zabieg jak to zabieg: nigdy czas spędzony na fotelu u stomatologa nie był wspominany przeze mnie sympatycznie🤣. ...ale w tym przypadku jeżeli trzeba będzie w przyszłości powtórzyć to jestem za. Mały dyskomfort na drugi dzień, mała opuchlizna, ale to normalne. Ogolnie nie taki diabel straszny jak go maluja 😂 ~ Halina N. (Implantologia, lek. dent. Piotr Jaszcz)

  • Implanty zębowe od 2350 zł
  • Implanty zębowe Alpha Bio od 2350 zł
  • Implanty zębowe Nobel Biocare od 2350 zł
  • Implanty zębowe Astra Tech od 2350 zł
  • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  100 zł

Lekarze wykonujący implanty zębowe we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Paweł Bernatek

stomatolog

w Platinum

lek. dent. Andrzej Warchlewski

stomatolog

w Platinum

dr n. med. Eugeniusz Nosow

implantolog, chirurg stomatolog

w Prestige Dent

lek. dent. Damian Nasulicz

implantolog, protetyk stomatologiczny

w Prestige Dent

lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak

stomatolog, ortodonta, implantolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Wojciech Kołosowski

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Aleksandra Kuziel

stomatolog

w SkyMed

Implanty zębowe Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe we Wrocławiu na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 1900 zł za implanty zębowe Osstem natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 3700 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Implanty zębowe Nobel Biocare
Wrocław, Księcia Witolda 49

3500 zł

Wrocław, Łaciarska 5

od 2350 zł do 3500 zł

Implanty zębowe Biomet 3i
Wrocław, Księcia Witolda 49

3500 zł

Wrocław, Kochanowskiego 20

od 3500 zł do 3500 zł

Wrocław, Łaciarska 5

od 2350 zł do 3500 zł

Wrocław, Szybowcowa 31
implant Dentsply Astra EV - 3000 zł

3200 zł

Wrocław, Skarbowców 122b

3000 zł

Implanty zębowe Straumann
Wrocław, Łaciarska 5

od 2350 zł do 3500 zł

Wrocław,

od 3000 zł do 3700 zł

Implanty zębowe Alpha Bio
Wrocław, Księcia Witolda 49

3500 zł

Wrocław, Łaciarska 5

od 2350 zł do 3500 zł

Implanty zębowe Osstem
Wrocław, Łaciarska 5

od 2350 zł do 3500 zł

Wrocław,
Założenie implantu Osstem - Narrow Ridge MS RBM - 1900 zł; Założenie implantu Osstem - TS2 - 2500 zł; Założenie implantu Osstem - TS3 - 2500 zł

od 1900 zł do 2500 zł

Implanty zębowe Astra Tech
Wrocław, Księcia Witolda 49

3500 zł

Wrocław, Kochanowskiego 20

od 3500 zł do 3500 zł

Wrocław, Oławska 9

od 3300 zł do 3300 zł

Wrocław, Łaciarska 5

od 2350 zł do 3500 zł

Wrocław,
3500 zł - implant i wspornik - jednoetapowo

3000 zł

Implanty zębowe Bego
Wrocław,

2000 zł

Wszczepienie implantu
Wrocław, Kasztanowa 4a

od 2500 zł do 3500 zł

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Historia implantów sięga czasów starożytnych, kiedy to Majowie umieszczali w dolnej szczęce części muszli, które były pierwowzorem współczesnych uzupełnień zębowych. Obecnie implantologia rozwija się bardzo szybko i daje szerokie spektrum możliwości co do wyboru materiału, kształtu oraz jakości implantów zębowych. Są one doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla osób, u których konieczne jest wstawienie pojedynczych zębów, ale także dla tych, które cierpią z powodu braku większej ilości uzębienia.

Kadra w Prestige Dent Kadra w Prestige Dent

Gdzie wszczepić implanty we Wrocławiu?

Implanty to stosunkowo kosztowne, jednak zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w sytuacji, w której konieczne jest uzupełnienie braków w uzębieniu. Za implantami zębowymi przemawia przede wszystkim ich jakość, trwałość oraz wygląd łudząco przypominający prawdziwe zęby. We Wrocławiu można wszczepić je m.in. w  Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, które jest położone na Starym Mieście. Lek. dent. Damian Nasulicz i dr n. med. Eugeniusz Nosow korzystają tu z implantów Astra Tech i Global D.

Kliniki stomatologiczne na Dolnym Śląsku

Chcąc założyć implant zębowy we Wrocławiu, swoje kroki można skierować również do położonej w dzielnicy Fabryczna placówki DENTAL cover. Pracujący w klinice specjaliści korzystają z implantów firmy Biomet 3i oraz Dentsply Astra EV. Kadrę medyczną tworzą tutaj: lek. dent. Michał Jesion, lek. dent. Kamila Borek, lek. dent. Krzysztof Mól oraz lek. dent. Joanna Szczepańska. Inną znaną we Wrocławiu placówką jest śródmiejskie Unident Union Dental Spa. Implanty wszczepia tutaj lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak, która może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.

Inne popularne Wrocławskie kliniki stomatologiczne to m.in.: 

  • Platinum (Śródmieście)
  • DENS 1 (Stare Miasto)
  • OrtoDent (Krzyki)

Pozostałe wrocławskie placówki

Gabinet zabiegowy w DENS 1 Gabinet zabiegowy w DENS 1

Na wszczepienie implantów zębowych można we Wrocławiu udać się do lek. dent. Marcina Gduli. W swojej praktyce implantologicznej stosuje on implanty oraz miniimplanty 3M MDI, a także zakłada korony porcelanowe i pełnoceramiczne na implantach.

Zakładnie implantów stomatologicznych to jedna z usług medycznych Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estim. Ośrodek proponuje pacjentom implanty klasyczne: blue SKY Bredent Implantat, Sybron Implants oraz 3i, jako uzupełnienia pojednynczych braków zębowych, a także implanty do stabilizacji protez całkowitych. Ponadto oferowane są tutaj także mikroimplanty ortodontyczne oraz zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej sinus lift w celu wytworzenia miejsca do implantu.

Implantami zębowymi we Wrocławiu zajmuje się także dr n. med. lek. dent. Józef Komorowski, specjalista chirurgii stomatologicznej i szczękowej, który w swojej praktyce stomatologicznej zajmuje się m.in. wszczepianiem implantów stomatologicznych. Lekarz ten wykorzystuje w swoim gabinecie nowoczesny system implantacji tioLogic. Oprócz zakładania implantów w ramach leczenia implantologicznego wykonuje również zabiegi odbudowy kości.

Implant zębowy. Cena we Wrocławiu

Ceny za wszczepienie implantów zębowych we Wrocławiu zaczynają się już od 2350 zł. Najdroższe implanty to z kolei koszt rzędu 3500 zł. Dotyczy to systemów takich jak Alpha Bio, Biomet 3i czy Osstem.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.