Implanty zębowe Wrocław

Chcesz wszczepić implanty w Wrocławiu i zastanawiasz się, gdzie można zrobić to najtaniej? Podjęcie decyzji związanej z wyborem placówki ułatwi Ci poniższa lista 7 klinik stomatologicznych specjalizujących się w implantologii. Poznaj pracujących w nich stomatologów i zobacz proponowane cenniki. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wstępną konsultację!

DENS

Wrocław, 3 placówki - pokaż adresy
9,8 / 10  •  Znakomita  •  106 opinii

Zabieg jak to zabieg: nigdy czas spędzony na fotelu u stomatologa nie był wspominany przeze mnie sympatycznie🤣. ...ale w tym przypadku jeżeli trzeba będzie w przyszłości powtórzyć to jestem za. Mały dyskomfort na drugi dzień, mała opuchlizna, ale to normalne. Ogolnie nie taki diabel straszny jak go maluja 😂 ~ Halina N. (Implantologia, lek. dent. Piotr Jaszcz)

  • Wszczepienie implantu od 2500 zł
  • Wszczepienie mikroimplantu 1000 zł
  • Konsultacja implantologiczna od 200 zł

Lekarze wykonujący implanty zębowe we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. Szymon Baciński

stomatolog, chirurg stomatolog

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. dent. Malwina Sikorska

ortodonta

w Pro Medical Clinic Advanced

Implanty zębowe Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe we Wrocławiu na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 700 zł za wszczepienie mikroimplantu natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 5500 zł (implanty zębowe Nobel Biocare).

Ile kosztuje implanty zębowe we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Historia implantów sięga czasów starożytnych, kiedy to Majowie umieszczali w dolnej szczęce części muszli, które były pierwowzorem współczesnych uzupełnień zębowych. Obecnie implantologia rozwija się bardzo szybko i daje szerokie spektrum możliwości co do wyboru materiału, kształtu oraz jakości implantów zębowych. Są one doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla osób, u których konieczne jest wstawienie pojedynczych zębów, ale także dla tych, które cierpią z powodu braku większej ilości uzębienia.

Gabinet zabiegowy w STOMO CLINIC Gabinet zabiegowy w STOMO CLINIC

Gdzie wszczepić implanty we Wrocławiu?

Implanty to stosunkowo kosztowne, jednak zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w sytuacji, w której konieczne jest uzupełnienie braków w uzębieniu. Za implantami zębowymi przemawia przede wszystkim ich jakość, trwałość oraz wygląd łudząco przypominający prawdziwe zęby. We Wrocławiu można wszczepić je m.in. w  Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, które jest położone na Starym Mieście. Lek. dent. Damian Nasulicz i dr n. med. Eugeniusz Nosow korzystają tu z implantów Astra Tech i Global D.

Kliniki stomatologiczne na Dolnym Śląsku

Chcąc założyć implant zębowy we Wrocławiu, swoje kroki można skierować również do położonej w dzielnicy Fabryczna placówki DENTAL cover. Pracujący w klinice specjaliści korzystają z implantów firmy Biomet 3i oraz Dentsply Astra EV. Kadrę medyczną tworzą tutaj: lek. dent. Michał Jesion, lek. dent. Kamila Borek, lek. dent. Krzysztof Mól oraz lek. dent. Joanna Szczepańska. Inną znaną we Wrocławiu placówką jest śródmiejskie Unident Union Dental Spa. Implanty wszczepia tutaj lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak, która może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.

Inne popularne Wrocławskie kliniki stomatologiczne to m.in.: 

  • Platinum (Śródmieście)
  • DENS 1 (Stare Miasto)
  • OrtoDent (Krzyki)

Pozostałe wrocławskie placówki

Gabinet zabiegowy w DENTAL cover Gabinet zabiegowy w DENTAL cover

Na wszczepienie implantów zębowych można we Wrocławiu udać się do lek. dent. Marcina Gduli. W swojej praktyce implantologicznej stosuje on implanty oraz miniimplanty 3M MDI, a także zakłada korony porcelanowe i pełnoceramiczne na implantach.

Zakładnie implantów stomatologicznych to jedna z usług medycznych Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estim. Ośrodek proponuje pacjentom implanty klasyczne: blue SKY Bredent Implantat, Sybron Implants oraz 3i, jako uzupełnienia pojednynczych braków zębowych, a także implanty do stabilizacji protez całkowitych. Ponadto oferowane są tutaj także mikroimplanty ortodontyczne oraz zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej sinus lift w celu wytworzenia miejsca do implantu.

Implantami zębowymi we Wrocławiu zajmuje się także dr n. med. lek. dent. Józef Komorowski, specjalista chirurgii stomatologicznej i szczękowej, który w swojej praktyce stomatologicznej zajmuje się m.in. wszczepianiem implantów stomatologicznych. Lekarz ten wykorzystuje w swoim gabinecie nowoczesny system implantacji tioLogic. Oprócz zakładania implantów w ramach leczenia implantologicznego wykonuje również zabiegi odbudowy kości.

Implant zębowy. Cena we Wrocławiu

Ceny za wszczepienie implantów zębowych we Wrocławiu zaczynają się już od 2350 zł. Najdroższe implanty to z kolei koszt rzędu 3500 zł. Dotyczy to systemów takich jak Alpha Bio, Biomet 3i czy Osstem.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…