Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Gdańsk i okolice

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Gdańska. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (143 km od Gdańska) w cenie 3500 zł lub w Medi Art Clinic w Poznaniu (244 km od Gdańska) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 2500 zł. W wymienionej placówce modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wykonuje stomatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Gdańska - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 5 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 200 zł w PROESTETICA Klinika dr Prager, najwyższa to 5500 zł, natomiast średni koszt to 3340 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Gdańska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Gdańska:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…