Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Gdańsk i okolice

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Gdańska. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w Medi Art Clinic w Poznaniu (244 km od Gdańska) w cenie 7500 zł lub w PROESTETICA Klinika dr Prager w Poznaniu (245 km od Gdańska) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 3500 zł. W wymienionych placówkach modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wykonuje stomatolog lub chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Gdańska - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 4 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 2000 zł w LASERMED, najwyższa to 7500 zł, natomiast średni koszt to 4625 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Gdańska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Gdańska:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…