Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 38 innych klinik z okolicy Częstochowy. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej (111 km od Częstochowy) w cenie 4000 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (108 km od Częstochowy) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 5900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 38 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 8000 zł, natomiast średni koszt to 4961 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…