Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Warszawa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Jakub Kret

medycyna estetyczna; chirurgia odtwórcza włosów; w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Klinika OT.CO - Bielany

lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w Klinika OT.CO - Bielany

lek. Daniel Jakubik

medycyna estetyczna; w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Klinika OT.CO - Mokotów

dr n. med. Katarzyna Żuchowska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medicine Clinic

lek. Karina Kaszowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medicine Clinic

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 9 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 4500 zł w ARTE DERM, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 5584 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Warszawie - gdzie najlepiej?

Własny tłuszcz stosowany do iniekcji polega na transplantacji z jednej części ciała pacjenta do drugiej w celu remodelingu. Uznany za najbardziej ekologiczny i bezpieczny wypełniacz, może być separowany dzięki nowoczesnym technologiom pozyskiwania pełnowartościowej frakcji, która stymuluje proces odnowy komórkowej, w naturalny sposób zwiększając objętość tkanek i skutecznie odmładzając. 

Mikrolipofilling twarzy – modelowanie młodości

Na Żoliborzu, modelowanie twarzy tłuszczem autologicznym zrealizujemy w Lecznicy Melitus, a zabieg polega na wcześniejszym pobraniu tłuszczu z okolicy fałdu na brzuchu lub ud cienką kaniulą lub w trakcie zabiegu liposukcji Body Jet. Procedura modelowania dotyczy górnych części twarzy – ujędrnienia policzków oraz likwidacji cieni pod oczami. Przeszczepem własnego tłuszczu wypełnimy tu również bruzdę nosowo wargową oraz marionetki i usta.

Bezpieczeństwo lipotransferu doceniają również specjaliści Kliniki Dermatologii Estetycznej – DermClinic. Wskazaniem do reimplantacji odpowiednio przygotowanych wcześniej komórek tłuszczowych są tutaj głębokie zmarszczki i bruzdy oraz niedobór tkanki tłuszczowej wraz z zapadniętymi policzkami i nierzadko wrodzoną asymetrią. Wykonywany w zakresie medycyny estetycznej, stanowi część oferty kliniki, która ponadto oferuje usługi z zakresu dermatologii i laseroterapii. W zespole specjalistów zabegi wykonuje m.in. lek. med. Jolanta Wypler, lekarz medycyny estetycznej.

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej z komórkami macierzystymi nowatorską metodą Adivive™ stosuje Klinika Sthetic dr Jagielskiej. Technologia pozwala na separację starych i niepełnowartościowych komórek tłuszczowych od bogatej w zdrowe komórki frakcji do przeszczepu. Tak przygotowany „eliksir” reimplantuje się w celu wypełnienia głębszych zmarszczek, konturowania linii twarzy oraz przywrócenia jej utraconej objętości. W zakresie zabiegów medycyny estetycznej specjalizuje się lek. med. Łukasz Łebkowski, chirurg ogólny.

Inną metodą otrzymywania tkanki tłuszczowej z dużą zawartością komórek macierzystych w celu zastosowania jej jako naturalnego wypełniacza jest Lipogems®, stanowiąca ofertę Gabinetu Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki. Placówka jako pierwsza wprowadziła tę technologię na polski rynek, a zabieg odmładzania i rewitalizacji twarzy nie tylko poprawia jej kształt, ale także eliminuje ubytki tkanek w pożądanych miejscach. Zlokalizowany na Wawrze Gabinet, działalność rozpoczął w 2013 r. W zabiegach lipofillingu specjalizuje się dr n. med. Tadeusz St. Witwicki, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. 

Wypełnianie zmarszczek własną tkanką tłuszczową – microlipofiling SNIF to oferta AGKlinik Adam Gumkowski. Nowoczesna metoda modelowania twarzy polega na wykorzystaniu cieniutkich igieł – 0,45-0,50mm oraz na podaniu tłuszczu śródskórnie. Mikroprzeszczep SNIF gwarantuje dużo większą powierzchnię przylegania mikrodrobin tłuszczu, trwale uzupełniając niedobory tkanek szczególnie w okolicy doliny łez. Klinika Sztuk Pięknych powstała z inicjatywy chirurga, lek. med. Adama Gumkowskiego i obecnie kontynuuje tradycję założonego w 1992 r. Gabinetu Chirurgii Estetycznej oraz Kliniki Chirurgii Estetycznej w Warszawie działającej w latach 1999 – 2007.

Ponieważ tkanka tłuszczowa jest najlepszym źródłem mezenchymalnych komórek macierzystych MSC, zdolnych do różnicowania się i podziałów w wyspecjalizowane nowe komórki, procesy naprawcze tkanek i ich naturalne odmłodzenie, jakie stymuluje ich przeszczep jest doskonałym wskazaniem do zastosowania w zabiegach wolumetrycznych. Zmarszczki i cienie pod oczami zlikwidujemy tą metodą także w Klinice Miracki (dawniej BeautymeD), gdzie lipotransfer stanowi ofertę zabiegów na twarz i stosowany jest do redukcji oznak starzenia oraz rekonstrukcji ubytków tkanki tłuszczowej.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…