Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,4 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,0 / 10

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 5 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 5000 zł w San-Medical Centrum Medyczne, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 5600 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Katowicach - gdzie najlepiej?

Zabieg modelowania całej twarzy własnym tłuszczem jest najbardziej naturalną metodą przywrócenia utraconej objętości twarzy. Jej główną zaletą, oprócz samego efektu wypełnienia, jest odbudowa tkanek, która możliwa jest dzięki obecności komórek macierzystych. Najczęściej procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Polega ona na pobraniu tkanki tłuszczowej (np. z brzucha lub z ud), selekcji komórek tłuszczowych oraz iniekcji tkanki tłuszczowej w obszar docelowy – twarz. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się utratę owalu twarzy, blizny zanikowe i pourazowe, a także fałdy nosowo-wargowe, wiotkość skóry oraz ubytki objętości policzków.

Korekcja rysów całej twarzy poprzez przeszczep własnego tłuszczu w Katowicach – gdzie wykonać zabieg

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w swojej ofercie ma Klinika Chirurgii Plastycznej „Marten's Clinic”. Z zakresu chirurgii plastycznej twarzy w klinice wykonać można także lifting twarzy, plastykę powiek, korekcję uszu, plastykę brwi i czoła oraz korekcję nosa (korekcja nosa kostno – chrzęstnego, korekcja nosa w części chrzęstnej). Oferta obejmuje także zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. W placówce przeprowadzane są także zabiegi powiększania piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej.

W swojej ofercie modelowanie całej twarzy za pomocą przeszczepu własnych komórek tłuszczowych pacjenta ma także lek. med. Konrad Januszek, chirurg plastyczny. Specjalizuje się w autogennych przeszczepach tłuszczu. W części zabiegu, mającego na celu pobranie tkanki tłuszczowej, wykorzystuje metodę Palomar SlimLipo 3D, która oprócz pobrania tłuszczu, pozwala również na obkurczanie i ujędrnianie miejsca biorczego. Do separacji komórek tłuszczowych wykorzystuje system odwirowywania ADIVIVE, który umożliwia podanie tylko młodych i pełnowartościowych komórek macierzystych, co zapewnia długotrwałe efekty zabiegu. W trakcie procedury tkankę tłuszczową wszczepia m.in. w okolicę zapadniętych policzków, wargi górnej i brody oraz kącików ust.

W Katowicach poprawę wyglądu twarzy przez przeszczep tłuszczu wykonać można również w Klinice Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Kosmetologii. W placówce do odpowiedniego spreparowania pobranego tłuszczu wykorzystuje się filtr Puregraft, który oczyszcza pobrany materiał, a tym samym zwiększa jego wydajność. Przy zastosowaniu systemu Puregraft czas procesu oczyszczania wynosi mniej niż 15 minut. Oferta placówki obejmuje także m.in. zabiegi liftingu wolumetrycznego twarzy, zabiegi z użyciem preparatu Radiesse oraz kwasu hialuronowego.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Gliwice, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…