Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w LK MED

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 7 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 250 zł w Instytut Piękna Bielenda, najwyższa to 8000 zł, natomiast średni koszt to 4450 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Krakowie - gdzie najlepiej?

Osoby chcące poprawić wygląd swojej twarzy: wymodelować policzki, usta, skronie oraz wypełnić niechciane zmarszczki mogą poddać się zabiegowi przeszczepu własnego tłuszczu w te okolice. Jest to metoda naturalna niosąca dodatkowe korzyści - odessanie tkanki tłuszczowej z miejsc ciała, w których jest go za dużo.

Wymodelować twarz przeszczepem autogennej tkanki tłuszczowej w krakowskich klinikach chirurgii plastycznej

W krakowskim Instytucie Dermatologii z zakresu zabiegów z chirurgii plastycznej lekarze wykonują przeszczepy własnej tkanki tłuszczowej w celu modelowania różnych części ciała. Pacjent może w taki sposób poprawić wygląd całej swojej twarzy, a także pojedynczych jej części, np. ust czy policzków. Lekarzem zajmującym się tutaj takimi zabiegami jest dr n. med. Rafał Pabiańczyk, chirurg plastyk, który swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Swoje umiejętności podnosił na kursach i sympozjach w kraju i za granicą, np. w USA, Niemczech, Austrii i Szwecji.

W Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej dr Artur Zawisz pacjent może zapisać się na modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej. Takie przeszczepy wykorzystywane są tutaj także do powiększania ust. Dodatkowo z zabiegów na twarz chirurg wykona m.in. face lifting, a także lifting czoła i szyi. Zajmuje się tym dr Artur Zawisz, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej, z której to dziedziny uczył się w latach 1993-2001 pod okiem profesora Kazimierza Kobusa w ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju. Dodatkowe umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał za granicą, m.in. USA, we Francji i Hiszpanii.

W krakowskiej Klinice La Perla SPA można skorygować rysy całej twarzy poprzez autologiczną tkankę tłuszczową pobieraną od pacjenta. Takich technik używa się tutaj także do zabiegów powiększania ust, a tłuszcz pobiera się z ud, brzucha czy bioder (liposukacja body jet). Lekarzem jest tutaj dr n. med. Aldona Stachura, specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Doświadczenie z tych dziedzin zdobywała w latach 2005-2008, pracując w Klinice Chirurgii Plastycznej Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu.

AK Med - Klinika chirurgii głowy i szyi, chirurgia plastyczna i ortopedia z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej oferuje pacjentom m.in. przeszczepy własnego tłuszczu, które chirurg wykorzystuje do poprawy wyglądu twarzy, a także do powiększania ust. Z zabiegów odmładzającyh twarz można tutaj także poddać się face lift (czyli podniesieniu tkanek miękkich twarzy, szyi, czoła). Takimi i innymi zabiegami zajmuje się dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma, specjalista chirurgii ogólnej (od 1992 roku) i plastycznej (od 2001 roku). Przekazuje swoją wiedzę innym wykładając w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Sam doszkalał się z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na kursach nie tylko w Polsce, ale także w Madrycie, Barcelonie i Londynie oraz w Kopenhadze, St. Petersburgu i Pradze.

W Cami Antiaging - Klinice Estetycznej Chirurgii Plastycznej i Laseroterapii z różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej można umówić się na zabiegi, w których wykorzystywane są przeszczepy autogennej tkanki tłuszczowej. Lekarz wykorzystuje ją tutaj nie tylko do korekcji rysów całej twarzy pacjenta, ale także do poprawy poszczególnych jej części, np. wypełnienia policzków lub powiększenia warg oraz do powiększenia piersi. Lekarzem tym jest dr n. med. Kazimierz Cieślik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1977 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1982 roku). Swoje doświadczenie z tej ostatniej dziedziny zdobywał  w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Dermed wykorzystuje zabiegi przeszczepu tłuszczu Body Jet zarówno do modelowania twarzy, jak i ciała (np. powiększanie piersi i pośladków). Zajmuje się tym dr Piotr Szeląg, lekarz medycyny estetycznej, który swój fach z chirurgii plastycznej szlifował w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w WSS im. Rydygiera w Krakowie.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…