Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10
dr n. med. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w KCM Beauty & Medical Spa

8,7 / 10
lek. Grzegorz Fiedeń

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 5 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 2400 zł w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, najwyższa to 6500 zł, natomiast średni koszt to 4280 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Łodzi - gdzie najlepiej?

Metoda pozyskiwania komórek macierzystych ADSC z własnej tkanki tłuszczowej jest istotnym przełomem w chirurgii plasycznej, a wzbogacenie graftu tłuszczowego o dodatkowe komórki macierzyste ADSC wzmacnia trwałości leczenia i jego efekt, zapewniając lepsze gojenie przeszczepianej tkanki tłuszczowej i proliferację nowych naczyń krwionośnych, wyjaśniają eksperci metody z Kliniki Pulsmed w Łodzi, która należy do GSCN (Global Stem Cells Network) – międzynarodowej sieci placówek, prowadzących badania z zastosowaniem komórek macierzystych w medycynie.

Lipomodeling twarzy w Łodzi

Szpital Pulsmed, który wykorzystuje technologię izolowania komórek macierzystych z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, z powodzeniem stosuje autologiczny transfer komórkowy w terapiach anti aging – do wypełniania ubytków i odwracania oznak starzenia. Wzbogacony o komórki ADSC lipograft  jest podawany z powrotem pacjentowi w celu rekonstrukcji wolumetrycznej ubytków tkanek twarzy oraz modelowania jej podzespołów, m. in. policzków i ust. Klinika oferuje możliwość zamrożenia części pobranej tkanki tłuszczowej do powtórnego zastosowania, a materiał komórkowy należy wykorzystać w ciągu roku.

Art Estetyka Medycyna Estetyczna jest kolejną placówką, gdzie możemy skorzystać z nowoczesnej metody modelowania tkanek miękkich ciała poprzez autologiczny przeszczep tłuszczu. Dwuetapowa procedura polega na pobraniu materiału z miejsca dawczego, odwirowaniu go i połączeniu z komórkami macierzystymi. Tak przygotowany wypełniacz podawany jest przy pomocy kaniuli w miejsca biorcze (twarz). Metoda, z racji swej naturalności jest w placówce ekologiczną alternatywą dla kwasu hialuronowego i stosowana jest w celu korekcji zapadniętych okolic skroni, policzków czy żuchwy.

Technologią, dzięki której otrzymamy specjalnie przygotowaną tkankę tłuszczową do redukcji i wypełniania zmarszczek, dysponuje również Gabinet Medycyny Estetycznej Dream-Med. Oferowany przez nich lipofilling opiera się na analogicznej zasadzie i jest stosowany w celu wolumetrii wskazanych partii twarzy. Stymulujący (odmładzający) efekt oraz krótka procedura sprawiają, że przeszczep tkanki jest tu łączony z innymi zabiegami chirurgicznymi twarzy, m. in. z plastyką nosa. Gabinet prowadzi lek. med. Marzena Majcherczyk, specjalista chirurgii ogólnej.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…