Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Zielona Góra

Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,1 / 10

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Procedura modelowania twarzy własnym tłuszczem polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z okolic np. ud lub brzucha, oraz przeszczepieniu jej na twarz. Własna tkanka tłuszczowa stanowi doskonałą alternatywę dla syntetycznych wypełniaczy, ponieważ nie istnieje ryzyko odrzucenia przeszczepu. Zabieg umożliwia m.in. redukcję asymetrii twarzy oraz usunięcie większości zmarszczek oraz ubytków tkankowych, które powstają na skutek procesu starzenia. Najczęściej modelowanie twarzy poprzez przeszczep tkanki tłuszczowej przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Modelowanie całej twarzy za pomocą przeszczepu własnych komórek tłuszczowych w Zielonej Górze – gdzie udać się na zabieg

Zabieg poprawy wyglądu twarzy poprzez przeszczep tłuszczu pacjenta wykonać może lek. med. Marcin Wilczyński, lekarz medycyny estetycznej i chirurg ogólny. W trakcie zabiegu tkankę tłuszczową pobiera do jednorazowego zestawu FPU, wyposażonego w pakiet specjalnych filtrów, który umieszcza w urządzeniu Adivive, gdzie poddawany jest procesowi separacji poszczególnych frakcji. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia otrzymuje się materiał przeszczepowy, składający się jedynie z młodych komórek tłuszczowych i komórek macierzystych, którym modeluje się i wypełnia twarz. Dr Wilczyński zabieg modelowania własnym tłuszczem pacjenta wykonuje również na innych częściach ciała, takich jak pośladki i biust.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem przeprowadzić można także w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej. W placówce procedura modelowania twarzy przeprowadzana jest przez przeszczep tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste. Zastosowanie wspomnianej techniki zapewnia efekt wypełnienia, który utrzymuje się przez wiele lat w formie niemal niezmienionej. Za pomocą własnego tłuszczu pacjenta w centrum wypełnia się również ubytki tkanki tłuszczowej po wypadkach i operacjach, ujędrnia się biust oraz poprawia się kształt pośladków. Z zakresu zabiegów, poprawiających wygląd twarzy, w klinice przeprowadza się także procedury redukcji zmarszczek toksyną botulinową oraz usuwanie oznak starzenia laserem Dynamis SP firmy Fotona.

Na zabieg przeszczepu tłuszczu na twarz udać się można również do lek. med. Roberta Jamonta, specjalisty chirurgii plastycznej, który ukończył kurs z zakresu przeszczepu tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem komórek macierzystych. Procedurę wykonuje sposobem Colemana, w trakcie której tkankę tłuszczową wszczepia za pomocą systemu specjalnych kaniul. Za pomocą tłuszczu wymodelować może także np. policzki, skronie, pośladki oraz łydki. Wykonuje on także zabiegi wypełniania zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego oraz liftingu nićmi PDO.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…