Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

9,3 / 10
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 2 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 3500 zł w PROESTETICA Klinika dr Prager, najwyższa to 7500 zł, natomiast średni koszt to 5500 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Modelowanie twarzy przeszczepem autologicznej tkanki tłuszczowej pacjenta to metoda dość naturalna. Tłuszcz zostaje odessany z partii ciała, w których występuje on w nadmiarze - z ud, brzucha czy pośladków i specjalnie przygotowany, aby potem móc podać go do miejsc, które wymagają korekty.

Poprawić wygląd twarzy własnym tłuszczem

W Centrum Medycznym Gajowa z zakresu chirurgii estetycznej wykonywane są zabiegi przeszczepu autogennej tkanki tłuszczowej pacjenta na wybrane okolice nie tylko twarzy, ale także i ciała. Za pomocą tej metody lekarz może powiększyć także usta. Tkankę tłuszczową pobiera z okolicy brzucha lub pośladków za pomocą cienkiej sondy i specjalnie przygotowuje zanim poda ją pacjentowi. Lekarzem tym jest prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii ogólnej (I i II stopnia) oraz chirurgii plastycznej (od 2010 roku), który doskonalił się zawodowo w zagranicznych ośrodkach (np. Japonia, Niemcy). Z chirurgii plastycznej uczestniczył także w wielu kursach (jako słuchacz i wykładowca).

Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed oferuje swoim pacjentom, z zakresu medycyny estetycznej, mikroprzeszczepy tłuszczu na całą twarz modelujące jej wygląd, wypełniające zmarszczki oraz wygładzające bruzdy i wypełniające np. usta lub policzki. Lekarzem, który wykonuje takie i inne zabiegi jest tutaj dr Andrzej Bielecki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1989 roku), który doświadczenie w swoich dziedzinach zdobywał na zagranicznych kursach i szkoleniach, np. w Lyonie, Dusseldorfie i Jenie a także Warszawie, Wrocławiu i Polanicy Zdroju. 

W Klinice MedKorekta - Chirurgia Plastyczna i Estetyczna pacjent może poddać się poprawie wyglądu twarzy przez przeszczep do niej tłuszczu strukturalnego. W taki sposób powiększane są tutaj także usta oraz modelowe ciało, np. piersi. Wykonywany jest również lifting twarzy z jednoczesnym przeszczepem tłuszczu. Pacjentami zajmuje się dr Wiesława Ratajczak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1974 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1983 roku). Swoje doświadczenie z chirurgii plastycznej zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Poznaniu. Stale poszerza swoje umiejętności na kursach i szkoleniach.

Gromadziński Zespół Medyczny to klinika, w której własną tkankę tłuszczową pacjenta wykorzystuje się do korekcji rysów całej twarzy, w tym do powiększania ust, wypełniania zmarszczek i bruzd, wypełniania policzków i skroni. Ponadto wykonywane są tutaj zabiegi korygujące nos, uszy oraz lifting twarzy, podbródka i szyi. Zabiegi z tego zakresu wykonuje tutaj dr Artur Gromadziński, specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej, który udziela pomocy medycznej pacjentom także w Oddziale Chirurgii Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz wykonuje zabiegi na Oddziale Chirurgii Głowy i Szyi. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnictwem w kursach z zakres chirurgii plastycznej.

W Klinice Chirurgii Plastycznej dr. Kubasikazabiegi autogennego przeszczepu tkanki tłuszczowej wykorzystuje się do zmiany rysów twarzy, uwypuklenia okolic jarzmowych, powiększenia bródki oraz wypłycenia fałd nosowo-wargowych. Ponadto takie przeszczepy stosuje się tutaj także do odmłodzenia wyglądu i poprawy jakości skóry. Lekarzem zajmującym się tutaj takimi zabiegami jest dr Mikołaj Kubasik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2008 roku), który doświadczenie z tej drugiej dziedziny zdobywał  w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (pod kierunkiem prof. Kazimierza Kobusa).

Mandala Beauty Clinic z zakresu zabiegów na twarz oferuje m.in. przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do poprawienia wyglądu okolic śródtwarzy w celu liftingu tej części ciała. Ponadto autogennego tłuszczu używa się tutaj także do powiększenia piersi za pomocą techniki Vaser Lipo. Poprawić wygląd pacjentów pomaga tutaj dr n. med. Tomasz Dydymski, chirurg ogólny od 2004 roku oraz chirurg plastyczny od 2009 roku, który z zakresu tej drugiej dziedziny szkolił się za granicą w latach 1997-1998 w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…