Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Szczecin

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (61 km od centrum Szczecina)

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28 (61 km od Szczecina)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  102 opinii
  • Modelowanie twarzy własnym tłuszczemzadzwoń
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr Rami Alshekh

chirurg plastyczny

w Dr Rami Alshekh

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 3 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Beauty Group, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 5000 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Szczecin placówkach:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej z tzw. depozytów, czyli miejsc dysponujących największym potencjałem w postaci tkanki tłuszczowej (lędźwie, uda, pośladki, plecy) jest obecnie najpopularniejszą metodą stosowaną w korekcji zmarszczek i pozostałych podzespołów twarzy oraz ciała. Dwuetapowa procedura wymaga pobrania odpowiedniej ilości tkanki, a następnie po właściwej jej separacji i oczyszczeniu jest implantowana we wskazane miejsca. Mikrolipotransfer nie tylko koryguje skutki starzenia się skóry, ale przede wszystkim skutecznie ją odżywia i regeneruje .

Naturalne piękno z  komórek tłuszczowych

Odżywienie i rewitalizację skóry twarzy, poprawę jej gęstości dzięki przeszczepowi własnej tkanki tłuszczowej oferuje Klinika Zawodny Estetic, stosując innowacyjną metodę lipotransferu bogatego w komórki macierzyste – Adivive™. Wskazaniami do zabiegu na twarz jest poprawa jej owalu, chęć uzupełnienia niedoborów tkanki w okolicach kości jarzmowych, a także korekcja okolic podoczodołowych. Jak sugerują specjaliści, zbyt duża ilość transferu może prowadzić do zwapnień, dlatego zabieg jest rozłożony na kilku sesji w odstępach 3-6 miesięcy. 

Osoby pragnące jednocześnie usunąć niechcianą tkankę tłuszczową podczas liposukcji i wykorzystać ją do trwałego wymodelowania innych obszarów ciała oraz twarzy mogą skorzystać z oferty lek. med. Ilony Osadowskiej, chirurga, która w zakresie swoich usług świadczy metodę lipofillingu Body Jet. Zaletą tej techniki jest dostarczenie wysokiej jakości komórek tłuszczowych pozyskanych podczas liposukcji, jakie można poddać dalszej implantacji w celu m.in. uzupełnienia ubytków tkankowych. 

Modelowanie twarzy własną tkanką tłuszczową świadczy w ramach zabiegów chirurgii plastycznej na twarz i szyję AMC Art Medical Center. Dwuetapową procedurę w znieczuleniu dożylnym wykonuje dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz specjalista chirurgii ogólnej, a cena zabiegu pokrywa 1 dobę pobytu w klinice. Placówka specjalizuje się w zastosowaniu nowoczesnych technik chirurgicznych oraz małoinwazyjnych procedur medycznych, dzięki czemu istnieje możliwość zindywidualizowania oferty w zależności od potrzeb pacjenta.

Oprócz zabiegów na ciało, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych oraz powiększanie ust to podstawowy zakres oferty w ramach uzupełnień własną tkanką tłuszczową, jaką realizuje Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica. Samodzielna placówka, która specjalizuje się w chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej, posiada własne zaplecze zabiegowe oraz sale pooperacyjne, zapewniając całodobową opiekę medyczną. Zespół medyczny tworzy m. in. dr n. med. Tomasz Dydymski, chirurg plastyk, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W chirurgii estetycznej specjalizuje się również Gabinet Medimel, w zakresie którego swoje usługi świadczy lek. med. Katarzyna Ostrowska-Clark, chirurg, jaka swoją praktykę rozpoczęła w 1999 r. Placówka jest pierwszym, certyfikowanym Gabinetem w Polsce i jedynym w województwie zachodniopomorskim używającym implantów najnowszej generacji, które swoim wizerunkiem reklamuje modelka Natalia Siwiec. W swojej ofercie posiada również zabiegi przeszczepu tłuszczu w okolice twarzy, a komórki tłuszczowe są tu również wykorzystywane do modelowania i powiększania ust.

Lifting wolumetryczny twarzy to oferta Prywatnego Centrum Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Aesthetic Med, gdzie utraconą objętość w procesie starzenia oraz zanik tkanki tłuszczowej twarzy uzupełnimy zarówno przeszczepem własnego tłuszczu (lipolifting), jak i preparatami wypełniającymi na bazie kwasu hialuronowego oraz komórkami macierzystymi osocza bogatopłytkowego. Klinika jest pierwszym prywatnym szpitalem chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim, a jej kadrę medyczną tworzy m. in. dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii plastycznej  i rekonstrukcyjnej.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…