Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa modelowanie twarzy własnym tłuszczem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced

9,1 / 10

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 6 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 3500 zł w DreamLift, najwyższa to 9000 zł, natomiast średni koszt to 5583 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Twarz to jedna z części ciała, która starzeje się najszybciej. Jej skóra jest poddawana destruktywnemu wpływowi promieni słonecznych i innych czynników środowiskowych. Z upływem lat pojawiają się także ubytki tkanki tłuszczowej, które można skutecznie wypełnić przeszczepem własnego tłuszczu.

Na poprawę wyglądu twarzy za pomocą przeszczepu tkanki tłuszczowej do wrocławskich klinik chirurgii plastycznej

W Gabinecie Chirurgii Plastycznej Aleksandra lekarz wykonuje zabiegi przeszczepu autogennego tłuszczu w wybrane okolice twarzy i ciała. Oprócz wymodelowania w taki sposób rysów całej twarzy, wykorzystuje tkankę tłuszczową pacjenta także do wypełnienia na niej zmarszczek oraz zmarszczek na dłoniach. Zabiegami takimi i innymi zajmuje się dr Włodzimierz Sidorowicz, specjalista chirurgii ogólnej oraz plastycznej. Z tej ostatniej doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej CMPK w Warszawie (w latach 1988-1990), na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu a także w klinice Chirurgii Plastycznej we Frankfurcie kierowanej przez prof. Gottfryda Lemperle (staż z zakresu liposukcji i wszelkich metod modelowania sylwetki ciała).

W Specjalistycznym Gabinecie Chirurgii Plastycznej Medic Beauty chirurg za pomocą lipotransferu (komórek tłuszczowych pobranych z brzucha, uda czy bioder) koryguje różne obszary ciała: modeluje i wypełnia deficyt tkanek twarzy, a także koryguje i wypełnia ubytki pourazowe dowolnej okolicy ciała oraz poprawia asymetrię piersi. Chirurgiem tym jest dr n. med. Marek Węgrzyn, specjalista chirurgii ogólnej (od 1989 roku) i plastycznej (od 2004 roku), który w swoim dorobku naukowym posiada wiele certyfikatów ze szkoleń krajowych i zagranicznych, np. z kursu odbytego w czeskiej Pradze w 2012 roku pt. "Structural Fat Grafting".

W Klinice Chirurgii Estetycznej i Kosmetologii Noa Clinic z wykonywanych tu zabiegów na twarz pacjentka może umówić się na przeszczep własnych komórek tłuszczowych w celu poprawy owalu twarzy i uzupełnienia jej ubytków tkankowych. Lekarz tłuszczem pacjenta może tutaj także powiększyć usta lub odmłodzić dłonie. Jest nim dr Marta Wilczyńska-Staniul, specjalistka chirurgii ogólnej (od 2004 roku) i plastycznej (od 2010 roku), która stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i zjazdach chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, np. w szkoleniu w 2012 roku w Pradze (Czechy) - "Structural Fat Grafting".

W Klinice Chirurgii Plastycznej H. Knakiewicz podczas zabiegu lipofillingu chirurg plastyk pobiera autogenne komórki tłuszczowe z brzucha, ud lub lędźwi i odpowiednio je przygotowuje w celu wykorzystania ich do poprawy wyglądu całej twarzy, ale także do wymodelowania piersi i pośladków oraz dłoni i narządów płciowych. Jednym z lekarzy wykonującym zabiegi jest tutaj dr Michał Knakiewicz, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, której uczył się pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju a także na kursach i szkoleniach z tej dziedziny organizowanych w Polsce i poza nią.

Klinika Wiatroszak Estmedica oferuje swoim pacjentom z zabiegów modelujących twarz mikroprzeszczepy tłuszczu na całą jej powierzchnię. Chirurg pobiera tkanki tłuszczowe z ciała pacjentki (uda, biodra, brzuch). Ponadto można tutaj także umówić się na lifting dolnej części twarzy i szyi oraz lifting z powiekami górnymi. Zabiegi wykonuje dr Marcin Wiatroszak, chirurg, lekarz medycyny estetycznej, który przyznaje, iż chirurgia plastyczna jest jego pasją. Doświadczenie i umiejętności z tej dziedziny nabywał, pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK we Wrocławiu. W swojej praktyce, jako jeden z pierwszych specjalistów w Polsce rozwinął m.in. technikę lipotransferu.

We wrocławskiej Prestige Clinik na odessanie i przeszczep tłuszczu można umówić się w przypadku chęci wymodelowania twarzy i skorygowania jej asymetrii. Przeszczepów własnego tłuszczu pacjenta używa się tutaj także do usuwania zmarszczek, głębokich bruzd i fałd nosowo-wargowych oraz do powiększanie ust. Zabiegi wykonuje dr Piotr Rataj, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, uczestnik licznych szkoleń z zakresu chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…