Diagnostyka zmian skórnych Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą diagnostyka zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 37 innych klinik z okolicy Lublina. Diagnostyka zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie (144 km od Lublina) w cenie 390 zł lub w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (145 km od Lublina) gdzie cena za diagnostyka zmian skórnych wynosi 200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Diagnostyka zmian skórnych najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą diagnostyka zmian skórnych najbliżej Lublina na podstawie cenników z 37 placówek. Najniższa cena to 50 zł za badanie dermatoskopowe skóry z konsultacją natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 1000 zł (badanie wideodermatoskopowe skóry).

Ile kosztuje diagnostyka zmian skórnych w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi diagnostyka zmian skórnych najbliżej Lublina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen diagnostyka zmian skórnych najbliżej Lublina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny diagnostyka zmian skórnych w innych miastach.

Więcej na temat diagnostyka zmian skórnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…