Diagnostyka zmian skórnych Gdańsk i okolice

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą diagnostyka zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gdańska. Diagnostyka zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al" w Sopocie (12 km od Gdańska) w cenie 160 zł lub w Ultraderm Kowale (7 km od Gdańska) gdzie cena za diagnostyka zmian skórnych wynosi 150 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Diagnostyka zmian skórnych najbliżej Gdańska - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą diagnostyka zmian skórnych najbliżej Gdańska na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 150 zł za badanie dermatoskopowe skóry natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 200 zł (badanie videodermatoskopowe skóry).

Ile kosztuje diagnostyka zmian skórnych w najbliższej odległości od Gdańska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi diagnostyka zmian skórnych najbliżej Gdańska:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen diagnostyka zmian skórnych najbliżej Gdańska

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny diagnostyka zmian skórnych w innych miastach.

Więcej na temat diagnostyka zmian skórnych