EsteDerm

7,3 / 10   •   Dobra   •  52 opinii
 • Gabinet zabiegowy EsteDerm
 • Wygląd zewnętrzny EsteDerm
 • Recepcja, poczekalnia EsteDerm
 • Recepcja, poczekalnia EsteDerm
 • Widok ogólny EsteDerm
 • Recepcja, poczekalnia EsteDerm
 • Gabinet zabiegowy EsteDerm
 • Gabinet konsultacyjny EsteDerm
 • Gabinet konsultacyjny EsteDerm
 • Gabinet konsultacyjny EsteDerm
 • Gabinet konsultacyjny EsteDerm
 • Gabinet konsultacyjny EsteDerm
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm
 • Gabinet konsultacyjny EsteDerm
 • Recepcja, poczekalnia EsteDerm
 • Wnętrza, wystrój EsteDerm
 • Wygląd zewnętrzny EsteDerm
Tychy, Al. Bielska 135b lok. 17
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • 200 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 180 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Medyczne EsteDerm to otwarta w 2007 roku wielospecjalistyczna placówka wykorzystująca najnowsze osiągnięcia medycyny. Z niesłabnącym zainteresowaniem przyglądamy się światowym trendom w medycynie i tę wiedzę wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Proponujemy Państwu szereg procedur odmładzających i niwelujących niedostatki figury, w trakcie których stosujemy najnowocześniejsze techniki zabiegowe. Wykorzystujemy również osiągnięcia współczesnej dermatologii i ginekologii estetycznej, zapewniając pacjentom maksimum bezpieczeństwa i komfortu oraz małoinwazyjne metody leczenia. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy wykorzystują szeroką wiedzę, aby świadczyć najwyższej jakości usługi medyczne. Nasza oferta obejmuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń m.in. chirurgicznych, flebologicznych i proktologicznych.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług medycznych z zakresu dermatologii i dermatochirurgii. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę dermatologiczną z zastosowaniem innowacyjnych technologii. W ofercie znalazła się wideodermatoskopia, która jest najnowocześniejszą i całkowicie bezinwazyjną metodą obrazowej diagnostyki zmian skórnych. Zastosowanie wideodermatoskopu pozwoliło nam osiągnąć najwyższy stopień dokładności diagnostycznej. Dysponujemy laserowym mikroskopem konfokalnym, który znajduje swoje zastosowanie m.in. w dermatologii onkologicznej. Do oferty należy również dermatoskopia optyczna oraz naskórkowe testy alergologiczne. Wykonujemy zabiegi z zakresu dermatochirurgii, wykorzystując małoinwazyjne metody: krioterapię elektrokoagulację.

W ramach usług z dziedziny medycyny estetycznej oferujemy innowacyjne, bezinwazyjne zabiegi urządzeniem Venus Legacy, które znajduje szerokie zastosowanie w naszym gabinecie: wygładza zmarszczki, likwiduje cellulit i modeluje sylwetkę. Technologia opiera się na działaniu fali radiowych i pola magnetycznego. Dysponujemy również nowoczesnym laserem, za pomocą którego wykonujemy takie zabiegi jak fotoodmładzanie, zamykanie naczynek czy leczenie trądziku. Przeprowadzamy zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć iniekcji toksyny botulinowej, która pozwala pozbyć się uciążliwych zmarszczek mimicznych. Niesłabnącym zainteresowaniem naszych pacjentów cieszy się mezoterapia i peelingi dermatologiczne. Wykonujemy też zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących PDO, które zapewniają efekt głębokiego liftingu twarzy bez konieczności poddawania się operacji chirurgicznej.

Oferta placówki obejmuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Naszym pacjentkom proponujemy małoinwazyjne, bezpieczne i komfortowe zabiegi laserowe. U kobiet, u których w wyniku przebytych porodów czy procesów starzenia się organizmu doszło do rozluźnienia tkanek pochwy, wykonujemy laserowe zwężanie pochwy. Wykonujemy również laserową rewitalizację pochwy – zabieg polecany kobietom, których miejsca intymne nie odzyskały prawidłowego napięcia po porodzie oraz paniom w wieku okołomenopauzalnym. Przeprowadzamy laserowe leczenie nietrzymania moczu, oferujemy także laserowe wybielanie warg sromowych, odbytu oraz laserową korekcję blizny po cesarskim cięciu. Do oferty należą również chirurgiczne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej: plastyka krocza, plastyka warg sromowych i nacięcie błony dziewiczej.

Zapraszamy na konsultacje ginekologiczne. W ramach działalności poradni ginekologicznej wykonywane jest USG narządu rodnego. Zajmujemy się leczeniem niepłodności. W ofercie znalazła się konizacja szyjki macicy, czyli diagnostyczna lub diagnostyczno-lecznicza procedura służąca leczeniu zmian szyjki macicy. Nasi specjaliści zajmują się doborem najbardziej odpowiedniej dla pacjentki metody antykoncepcji oraz zakładają antykoncepcyjne wkładki domaciczne.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii ogólnej. Oferujemy konsultacje chirurgiczne wraz z badaniem USG jamy brzusznej, a także zabiegi usuwania zmian skórnych. Ponadto wykonujemy USG piersi oraz biopsję guzów piersi.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie chorób naczyniowych. Specjalizujemy się w leczeniu żylaków kończyn dolnych. Zapraszamy na konsultacje (z USG Doppler), na których szczegółowo omówimy dalszy plan leczenia. Oferta obejmuje nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia żylaków kończyn dolnych. Wykonujemy skleroterapię oraz miniflebektomię chirurgiczną. Proponujemy Państwu także laserowe usuwanie pajączków oraz laserowe, endowaskularne usuwanie żylaków kończyn dolnych.

Oferujemy diagnostykę i leczenie chorób proktologicznych. Wykonujemy takie badania odbytu i odbytnicy jak kolonoskopia czy anoskopia. Ponadto przeprowadzamy leczenie żylaków odbytu i kłykcin kończystych.

Nasi specjaliści przeprowadzają specjalistyczne konsultacje, na których wykonują badania diagnostyczne (USG) oraz omawiają plan dalszego postępowania. W ramach działalności placówki wykonywane są USG ortopedyczne, USG tarczycy i USG tętnic szyjnych. Zapraszamy na konsultacje m.in. do specjalisty ortopedii, endokrynologii oraz neurologii.

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę kardiologiczną. Do oferty należą badania: EKG, EKG wysiłkowe oraz Holter EKG. Oferujemy również profesjonalne porady psychologa. Prowadzimy m.in. terapię pacjentek po poronieniach, usługi z zakresu psychologii biznesu oraz porady seksuologiczne.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego Centrum Medycznego, które należy do jednych z najnowocześniejszych placówek w Tychach.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Kluczem do sukcesu jest nie tylko wykwalifikowana kadra medyczna. Kiedy w 2007 roku otwieraliśmy nasze Centrum, priorytetem było wyposażenie gabinetów w najwyższej jakości sprzęt medyczny. Przez lata funkcjonowania placówki na rynku medycznym pojawiły się kolejne innowacyjne urządzenia, które oddajemy do dyspozycji naszych lekarzy i ich pacjentów.

 • Venus Legacy – przełomowe urządzenie znajdujące swoje zastosowanie w wielu zabiegach medycyny estetycznej. Zabiegi przeprowadzane za jego pomocą charakteryzują się bezbolesnością, bezinwazyjnością i komfortem dla pacjenta, a ich efektem jest zrewitalizowana, wygładzona skóra pozbawiona zmarszczek oraz zwiększenie jej napięcia. Ponadto Venus Legacy doskonale sprawdza się podczas zabiegów modelowania sylwetki i usuwania cellulitu. System wykorzystuje przełomową technologię łączącą w sobie multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 i technologię VariPulse™.
 • Laser Focus XP-2 – zaawansowany technologicznie system laserowy, uznawany za najbardziej wszechstronny laser chirurgiczny na świecie. W naszej klinice wykorzystywany jest m.in. do zabiegów wewnątrzżylnego usuwania żylaków i do leczenia hemoroidów. Ponadto znajduje zastosowanie w procedurach dermatologicznych i estetycznych (fotoodmładzanie, leczenie trądziku, usuwanie naczynek).
 • Laser CO2 – wyprodukowany przez firmę DANA laser frakcyjny jest przeznaczony głównie do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Zaletą procedur wykonywanych laserem jest przede wszystkim ich niska inwazyjność, bezpieczeństwo oraz wysoka skuteczność. Laser oddziałuje na ścianki pochwy, stymulując produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za prawidłowe napięcie i elastyczność miejsc intymnych.
 • Wideodermatoskop  FotoFinder Vexia – urządzenie pozwala na precyzyjną diagnostykę dermatologiczną i jeszcze dokładniejszą ocenę zmian skóry. System został wyposażony w kamerę medicam 800 HD, która pozwala na otrzymanie najwyższej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD.
 • Laserowy mikroskop konfokalny VivaScope 1500 – umożliwia nieinwazyjną diagnostykę struktur skóry. Znajduje szczególne zastosowanie w dermatologii onkologicznej.

Udogodnienia dla pacjentów

Priorytetami są dla nas komfort oraz satysfakcja pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Przygotowaliśmy szereg udogodnień, które czynią naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną:

 • Dostęp do najnowocześniejszych technologii – stale obserwujemy zmieniające się trendy w medycynie i cieszymy się, że obecnie dąży się do jak najmniejszej inwazyjności zabiegów. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zabiegów komfortowych i bezpiecznych, do przeprowadzenia których wykorzystujemy innowacyjne technologie medyczne.
 • Atrakcyjne promocje i rabaty – oferujemy korzystne rabaty i promocje dla naszych pacjentów.
 • Lokalizacja – znajdujemy się przy jednej z głównych ulic Tychów.
 • Profesjonalna obsługa – zapewniamy Państwu wysokie standardy oferowanych usług oraz pełną dyskrecję.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm w Tychach.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  200
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  200
  Konsultacja dermatologiczna
  180
  Konsultacja endokrynologiczna
  200
  Konsultacja ginekologiczna
  konsultacja z USG

  konsultacja z biopsją endometrium - 300 zł
  200
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  konsultacja z USG
  200
  Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności
  konsultacja z USG
  200
  Konsultacja kardiologiczna
  z EKG
  150
  Konsultacja hipertensjologiczna
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  200
  Konsultacja neurologiczna
  200
  Konsultacja onkologiczna
  200
  Konsultacja ortopedyczna
  Konsultacja proktologiczna
  200
  Konsultacja psychologiczna
 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Chirurgia podologiczna i podologia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Leczenie niepłodności

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka EsteDerm została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 7,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 52 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

7,3
/ 10
Dobra
52 ocen z 2 źródeł
5,0 / 5
(3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(3)
(3)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
2,3 / 5
(49 ocen placówki na Google.pl)

Opinie pacjentów

(3 opinie)

M
23 kwietnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm, Tychy
Bardzo polecam Pana Doktora Pawła Czerwika. Ogromny profesjonalizm, rzetelność, wiedza, oraz luz, dzięki któremu pacjentka czuje się komfortowo.
Ocena specjalisty:
Bardzo polecam Pana Doktora Pawła Czerwika. Ogromny profesjonalizm, rzetelność, wiedza, oraz luz, dzięki któremu pacjentka czuje się komfortowo.
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(1)
(17)

M
25 stycznia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm, Tychy
W dniu dzisiejszym, tj. 25 stycznia 2022 roku byłem na szczepieniu przeciwko covid-19 z moją córką w wieku 13 lat, to jej druga dawka. W trakcie wizyty podczas wstępnej wizyty przypomniałem Panu doktorowi o problemach zdrowotnych mojej córeczki (dekompensacja psychotyczna w zespole Aspergera). Wstępne badania oraz przyjęcie drugiej dawki SZCZEPIONKI "TO BAJKA" Tak to można opisać. Super podejście lekarza i WYBITNE PODEJŚCIE PANI, KTÓRA WYKONAŁA SZCZEPIENIE 😁 serdecznie Pani dziękuję, bardzo, bardzo... Jest PANI rewelacyjna, podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ dla Waszego zespołu.
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(2)
(38)

A
24 lipca 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm, Tychy
Ocena specjalisty:
lek. Paweł Czerwik, Ginekolog-położnik
Przydatna opinia?
(3)
(0)

Zespół

Zespół składa się z doświadczonych lekarzy kilkunastu specjalizacji, którzy dbają o to, aby zapewnić pacjentom bezpieczeństwo, komfort oraz najwyższej jakości usługi medyczne. Kluczem do sukcesu jest wzajemna współpraca i samodoskonalenie zawodowe. Poprzez uczestnictwo w certyfikowanych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych wciąż podnosimy kwalifikacje i poszerzamy wiedzę – wszystko po to, aby osiągnąć pełną satysfakcję pacjentów z efektów leczenia. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których praca jest przede wszystkim największą pasją.

lek. Paweł Czerwik

ginekolog-położnik

10 / 10

Lek. Paweł Czerwik przeprowadza diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych. Prowadzi konsultacje, na których wykonuje USG narządu rodnego. Specjalizuje się w leczeniu niepłodności, ponadto opiekuje się pacjentkami ciężarnymi oraz w czasie okołop... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

lek. Marek Fortuna

chirurg ogólny

Lek. Marek Fortuna przeprowadza konsultacje chirurgiczne. Na konsultacjach wykonuje USG jamy brzusznej oraz USG jamy piersi. Ponadto posiada uprawnienia do przeprowadzania badań USG tarczycy, węzłów chłonnych i nerek. Zajmuje się rozpoznawaniem i lecz... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm
Al. Bielska 135b lok. 17
43-100 Tychy

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Nasza placówka jest zlokalizowana w dzielnicy Tychy-Żwaków, przy skrzyżowaniu ulic Bielskiej, Stoczniowców 70 i Sikorskiego. Od ścisłego centrum miasta dzieli nas kilka minut jazdy samochodem. Z lotniska Katowice-Pyrzowice dotrą do nas Państwo w ciągu trzech kwadransów.


Najczęstsze pytania o placówkę EsteDerm

 • Jak oceniana jest placówka EsteDerm?

  Placówka EsteDerm została oceniona przez pacjentów jako Dobra. Średnia ocena wynosi 7,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 52 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje EsteDerm w Tychach?

  Placówka EsteDerm z Tychów posiada w cenniku usług 252 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , urologia , dermatologia , chirurgia podologiczna i podologia oraz ginekologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z EsteDerm?

  EsteDerm znajduje się w Tychach - ul. Bielska 135b /17. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 31 01

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka EsteDerm?

  Placówka EsteDerm z Tychów otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty , natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…