Implanty stomatologiczne Rzeszów

Eurodent Stomatologia

Rzeszów, ul. Leska 4
9,8 / 10  •  Znakomita  •  57 opinii
 • Wszczepienie implantu od 2900 zł
 • Implantacja natychmiastowa 4800 zł
 • Szablon pod implantyzadzwoń
 • Nawigacja MGuide od 2000 zł
lek. dent. Tomasz Niżański

lek. dent. Tomasz Niżański

stomatolog, implantolog, protetyk stomatologiczny

Nie ulega wątpliwości, że implanty stomatologiczne stanowią obecnie najlepszą metodę uzupełniania ubytków w uzębieniu. A gdyby tak można byłoby wykonać ten zabieg, nie narażając pacjenta na ból i inne dolegliwości pozabiegowe? Wszystkie te problemy rozwiązuje nowatorski system MGuide, który pozwala na wszczepienie implantów bez konieczności nacinania i odwarstwiania dziąsła. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych szablonów chirurgicznych. Lek. dent. Tomasz Niżański opowie jak przebiega implantacja techniką MGuide i kiedy warto zdecydować się na tę metodę.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja implantologiczna od 150 zł

Lekarze wykonujący implantologia w Rzeszowie

W Rzeszowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa implantologia w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Mateusz Dymek

chirurg twarzowo-szczękowy

w Face Institute

9,0 / 10
lek. dent. Tomasz Niżański

stomatolog, implantolog, protetyk stomatologiczny

w Eurodent Stomatologia

Implantologia Rzeszów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia w Rzeszowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za nawigacja MGuide natomiast najwyższa cena w Rzeszowie wynosi do 3500 zł (wszczepienie implantu).

Ile kosztuje implantologia w Rzeszowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w Rzeszów placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia w Rzeszowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Alpha Bio
  Rzeszów, Naruszewicza 7/6

  2500 zł

 • Wszczepienie implantu
  Rzeszów, Leska 4

  od 2900 zł
  do 3500 zł

 • Nawigacja MGuide
  Rzeszów, Leska 4
  Nawigacja MGuide do 3 implantów: 2 000 zł Nawigacja MGuide powyżej 3 implantów: 2 500 zł

  od 2000 zł
  do 2500 zł

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Implanty zębowe doskonale naśladują naturalne zęby. Są one dobrym rozwiązanie dla osób, które straciły własne uzębienie. Wczepianie implantów przebiega w kilku etapach. Czasem trzeba dodatkowo zregenerować kość, aby przygotować ją na przyjęcie wszczepu. Gdy cała procedura przebiegnie pomyślnie, stomatolog zakłada na implanty korony lub mosty. Możliwe jest też osadzenie na implantach całej protezy szczękowej, co zwiększa komfort pacjentów ze standardowymi protezami ruchomymi, zastępującymi uzębienie. Po każdym etapie rekonstrukcji zębów implantami należy przestrzegać zaleceń stomatologa.

Implanty zębowe w rzeszowskich klinikach

Stomatolog dr Janusz Pomianek, posiadający Certyfikat Umiejętności w dziedzinie implantologii stomatologicznej, proponuje pacjentom planowanie 3D programem SimPlant leczenia implantologicznego. Lekarz pracuje w specjalistycznych gabinetach Biodent w Rzeszowie. W Biodent można też wyleczyć próchnicę plombami światłoutwardzalnymi, a także zapisać się na skaling i piaskowanie zębów. Lekarze wykonują tu znieczulenie stomatologiczne do zabiegów, podczas których pacjenci mogą odczuwać ból.

Implanty stomatologiczne są w ofercie Kliniki Stomatologicznej Ars Dent. Pracuje tu stomatolog dr Tomasz Szczygielski, który stosuje implanty tytanowe lub tytanowo cyrkonowe. Lekarze z Ars Dent wykonują zabieg Sinus lift, polegający na podniesieniu dna zatoki szczękowej u pacjentów, którzy chcą zrekonstruować implantami rozległe braki skrzydłowe uzębienia. Aby odbudować kość pod implant, wykonywany jest tu przeszczep kostny autogenny lub regeneracja kości materiałem kościozastępczym. Oprócz tego w Ars Dent można odbudować ząb wkładem koronowo-korzeniowym i koroną pełnoceramiczną, ale warunkiem do wykonania zabiegu jest zachowany własny korzeń zęba.

Gabinet stomatologiczny Krawdent oferuje implanty MIS Seven. Dla pacjentów z bezzębiem dobrym rozwiązaniem jest proteza na zatrzaskach typu Locator na dwóch implantach. Stomatolodzy zakładają na implanty korony porcelanowe CrCo. Stomatolog dr Paweł Krawczyński, który uczestniczył w kursie teoretycznym i praktycznym z systemu Q-Implant I, przeprowadza w gabinecie leczenie kanałowe. Później można wybielić martwy ząb. U pacjentów ze zdrowym uzębieniem stomatolodzy usuwają kamień nazębny przy pomocy ultradźwięków.

Stomatolodzy z Centrum stomatologii Rzeszów DentAR wykonują implanty zębowe stomatologiczne metodą wszczepów Branemark System. Stomatolog dr Radosław Maksymowicz, który była na szkoleniu pt. "Biofunkcjonalny System Protetyczny jako czynnościowa i estetyczna metoda leczenia bezzębnych pacjentów", wszczepia implanty NanoTite firmy Biomet 3i. W DentAR pacjenci mogą skorzystać także z innych zabiegów stomatologicznych, np. leczenie ortodontyczne aparatem stałym lub leczenie paradontozy.

Implanty dentystyczne są oferowane przez gabinet stomatologiczny Stom-Med. Pracuje tu stomatolog dr Ewa Mierzwa, która otrzymała Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur pacjenta 2013". Dr Mierzwa ogląda podczas zabiegu implantologicznego jamę ustną nowoczesną kamerą wewnątrzustną MD360 o rozdzielczości 2.0. W gabinecie Stom-Med stosowane są też zabiegi laseroterapeutyczne przy usuwaniu miazgi zęba podczas leczenia endodontycznego oraz przy ropniach i aftach w jamie ustnej.

W klinice stomatologicznej Ortodent, gdzie pracuje stomatolog dr Ayham Mohsin, pacjenci mogą odbudować pojedynczy ząb na implancie lub zrekonstruować całe uzębienie górne lub dolne. Dr Mohsin uczestniczył w 14. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stomatolodzy z Ortodent zamiast plomb stosują pełnoceramiczne wypełnienia inlay i onlay. Można tu również wyleczyć laserem KEY 3+ nadwrażliwość szyjek zębowych.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…