Implanty stomatologiczne Gdynia

Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący implantologia w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa implantologia w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Adrian Przewoski

stomatolog

w Anna Dental Clinic

10 / 10

Implantologia Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia w Gdyni na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 2400 zł za implant standard natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 18000 zł (one Step Concept® - zabieg przywracający uśmiech i funkcje w 1 dzień).

Ile kosztuje implantologia w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w gdyńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia w Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implant standard
  Gdynia, 10 Lutego 11

  od 2400 zł
  do 2400 zł

  Gdańsk, Startowa 1

  od 2400 zł
  do 2400 zł

 • Wszczepienie implantu
  Gdańsk, Szeroka 119
  - Wszczepienie implantu basic3000 zł - Wszczepienie implantu astra3500 zł - Wszczepienie implantu EV

  od 3000 zł
  do 3500 zł

  Sopot, Aleja Niepodległości 782 A
  (część chirurgiczna)

  3000 zł

 • Implanty zębowe Roott
  Gdańsk, Szymanowskiego 2

  3800 zł

 • One Step Concept® - zabieg przywracający uśmiech i funkcje w 1 dzień
  Gdańsk, Szymanowskiego 2

  od 18000 zł
  do 18000 zł

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia w Gdyni - gdzie najlepiej?

Implanty stomatologiczne to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej praktycznych rozwiązań, mających na celu uzupełnienie ubytków zębowych. Są to nieduże wkręty wykonane z tytanu, które lekarz umiejscawia na stałe w kości żuchwy lub szczęki. Implant skutecznie zastępuje naturalny korzeń zęba, zapewniając sztucznej koronie pełną stabilizację. Podczas pierwszej wizyty stomatolog przeprowadza konsultacje z pacjentem. Procedura polega na zrobieniu niewielkich otworów w kości oraz umocowaniu tam implantów. Cały proces trwa około godziny. Najczęściej podczas trzeciej wizyty, kiedy wszczep się wygoi, lekarz dokonuje odbudowy protetycznej.

Mocowanie implantów stomatologicznych w Gdyni

Implanty stomatologiczne oferuje swoim pacjentom Klinika Stomatologiczno-Medyczna Med-Oral, znajdująca się w Rumi (około 12 kilometrów od Gdyni). Jest to największy tego typu ośrodek na Pomorzu. Świadczy on usługi z zakresu protetyki zębowej, implantologii, a także chirurgii szczękowo-twarzowej. Posiada pracownię, która została wyposażona w system CAD/CAM, umożliwiający skrócenie leczenia protetycznego i implantologicznego. Placówka uzyskała certyfikat implantologiczny firmy Dentsply Implants. Specjaliści wykonują tam wszczepy implantów Alpha Bio lub Astra Tech. Do odbudowy stosują korony zębowe pełnoceramiczne Prettau albo na stopie Cr-Co.

Osobom, pragnącym uzupełnić braki zębowe przy pomocy implantów zębowych, może pomóc lek. dent. Adam Wolniewicz, stomatolog, specjalizujący się w zakresie implantologii i stomatologii estetycznej. Przynależy on do Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W roku 2010 zakończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie. Jest autorem artykułu „Wykorzystanie przenośnika implantu Ankulos C/X jako łącznika czasowego podtrzymującego i kształtującego profil wyłaniania”. Zajmuje się głównie uzupełnianiem ubytków zębowych, chorobami recesyjnymi dziąseł oraz diagnozowaniem przyczyn ruchomości zębów. W razie potrzeby przeprowadza też dodatkowe zabiegi okołoimplantacyjne – podniesienie dna zatoki szczękowej lub plastykę tkanek miękkich.

Aby wszczepić implanty stomatologiczne można także odwiedzić Klinikę Stomatologiczno-Implantologiczną K2 Dental. Jej kadra przynależy do International Congress of Oral Implantologists. W ośrodku tym wykorzystywane są implanty zębowe niemieckiej firmy Bego i amerykańskiego koncernu Bicon. Specjaliści mają do zaoferowania implanty krótkie (stosowane również przy deficytach kostnych) oraz implanty standardowe. Ponadto, przeprowadzają zabiegi okołoimplantacyjne, w tym przeszczepy bloków kości lub augmentację kości.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…