Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Rzeszów i okolice

Bezpośrednio w Rzeszowie nie dysponujemy placówką wykonującą znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 21 innych klinik z okolicy Rzeszowa. Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Centrum DER-MED Kraków w Krakowie (147 km od Rzeszowa) w cenie 600 zł lub w Derma point w Gliwicach (238 km od Rzeszowa) gdzie cena za znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem wynosi 350 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Rzeszowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 21 placówkach w Rzeszowie. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 800 zł, natomiast średni koszt to 321 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Rzeszowa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Rzeszowa:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…