Implanty stomatologiczne Kraków

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący implantologia w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa implantologia w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Barbara Borowska-Jachym

chirurg stomatolog, implantolog

w BJB Stomatologia Estetyczna

8,7 / 10
lek. dent. Marcin Kotowski

stomatolog

w AlbusDent

lek. dent. Natalia Prysyazhna

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. dent. Olga Szymeczko

stomatolog

w NOVA Stomatologia

dr n. med. Karolina Kownacka

stomatolog

w AlbusDent

Implantologia Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia w Krakowie na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 200 zł za implanty zębowe Biomet 3i natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 3400 zł (implanty zębowe Astra Tech).

Ile kosztuje implantologia w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia w Krakowie - gdzie najlepiej?

lek. dent. Barbara Borowska-Jachym lek. dent. Barbara Borowska-Jachym

Miasto Polski, w którym najbardziej rozwinęła się implantologia - Kraków - jest jednym z głównych w zakresie tej dziedziny stomatologii. Nie tylko jednak. W Krakowie zagraniczny medyczny turysta może skorzystać ze wszystkich możliwych usług stomatologicznych. Chcesz nałożyć na zęba koronę, chcesz wstawić protezę, a może po prostu dręczy Cię żółty osad na zębach i pragniesz je wybielić? Kraków zaprasza – tylko tutaj i dobrze, i tanio!

Jak można porównać polskie placówki stomatologiczne z zagranicznymi? Nawet jeśli w innym kraju Europy jakość usługi jest podobna, ceny w Polsce są najniższe. Porównanie rynku wskazuje na jedno: implanty stomatologiczne za granicą kosztują kilkukrotnie więcej niż w Polsce. Przyjedź więc do Polski, zaoszczędź pieniędzy, miej piękny uśmiech i – zwiedzaj!

Kraków dysponuje najnowocześniejszą aparaturą zabiegową, a leżenie w klinice sprowadza się co najwyżej do jednego dnia obserwacji pacjenta, któremu wszczepiono implant. Dzięki temu turystyka medyczna pozwala zakosztować prawdziwej turystyki. A Kraków, najpiękniejsze miasto Polski, bezdyskusyjnie należy zwiedzić!

Implantologia – szansa na piękne zęby w każdym wieku

Leczenie implantologiczne powoli przestaje być luksusem niedostępnym dla zwykłego śmiertelnika. Postęp technologiczny i konkurencja sprawiły, że większość gabinetów stomatologicznych oferuje wszczepianie implantów, zachęcając klientów promocjami i prestiżem placówki. Bo, trzeba przyznać, polscy lekarze są znani z profesjonalizmu na całym świecie, ale szczególną renomą cieszą się nasi stomatolodzy.

Sam zabieg wszczepiania implantów polega na chirurgicznym wkręceniu tytanowej śruby w kość szczęki lub żuchwy. Po zespoleniu z kością (trwa to do 6 miesięcy) na implancie instaluje się porcelanową koronę, most protetyczny bądź też zdejmowaną protezę zatrzaskową. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, a stan implantów powinien być regularnie kontrolowany.

Dzięki implantom pacjent może uzupełnić braki w uzębieniu bez względu na to czy brakuje mu jednego zęba, kilku, a także w przypadku całkowitego bezzębia.

Specjaliści implantolodzy z Krakowa

Kraków jest jednym z kilku polskich miast słynących z utalentowanych implantologów. Wybitną postacią jest chirurg i implantolog, dr n. med. Tomasz Nowak (Aesthetica Dermadent), który uzyskał prestiżową nagrodę Platinum Preferred Award 2011. W klinice zajmuje się wszczepianiem dwuczęściowych implantów marki Alpha Bio, a także Friadent Ankylos i Nobel Biocare.

Dr n. med. Robert Łyszczarz (Veronadent) jest członkiem Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie (DGOI).Z kolei lek. stom. Dariusz Wilisowski (Luxdentica) to członek European Association of Dental Implantologists (EDI). Implantami zajmuje się od 4 lat. Przeprowadza trudne operacje regeneracji kości, a przed zabiegami prowadzi długie konsultacje z pacjentami w celu znalezienia najlepszego rozwiązania.

Lek. stom. Piotr Łopuch (Centrum Zdrowego Uśmiechu), absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, jest specjalistą autoryzowanej placówki szwajcarskiej grupy Institut Straumann AG. Zabiegi wykonuje w znieczuleniu miejscowym lub w sedacji.

Dr Nicolaas Hahn (Dentist) jest cenionym stomatologiem, udzielającym konsultacji z zakresu implantologii. Dzięki protezom mocowanym na implantach pomaga pacjentom uzyskać piękny uśmiech nawet przy całkowitym i częściowym bezzębiu.

Krakowskie gabinety 

Kadra w NOVA Stomatologia Kadra w NOVA Stomatologia

Do Krakowa przyjeżdżają turyści medyczni z całego świata (szczególnie Brytyjczycy), z tego powodu w większości placówek personel posługuje się biegle językami obcymi. Świetnym przykładem jest klinika Indexmedica, w której, prócz standardowego języka angielskiego i niemieckiego, pacjenci mogą skonsultować się z lekarzem po włosku, a także w języku szwedzkim, norweskim i islandzkim. W mieszczącej się w centrum miasta klinice specjaliści zakładają zarówno implanty dwuczęściowe, jak i miniimplanty. Zabiegi przeprowadza lek. stom. Monika Żołnierz oraz lek. stom. Ayman Abel-Haq.

Także lekarze Studia Stomatologii Estetycznej SE+ są profesjonalistami w pełnym tego słowa znaczeniu. Lek. stom. Radosław Witkowski uczestniczył w szkoleniach implantologicznych m.in. w Lizbonie, Mediolanie i USA, jest konsultantem w wielu renomowanych ośrodkach oraz mentorem firmy Nobel Biocare. Z kolei lek. stom. Agnieszka Biel, specjalizująca się w chirurgii szczękowo-twarzowej, odbyła potwierdzone certyfikatem szkolenie z zakresu leczenia implantami firmy Straumann.

W Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Cichoń stosowane są implanty AstraTech oraz Nobel BioCare. Dewiza kliniki brzmi: „Spełniamy marzenia, a implanty to nasza specjalność!" Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, lek. stom. Bartłomiej Cichoń, założył klinikę, w której pacjent może poczuć się komfortowo – do dyspozycji ma nie tylko 3 świetnie wyposażone gabinety, ale może się również odprężyć dzięki stosowanym w nich technikom relaksacyjnym Dental Spa.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…