Implanty stomatologiczne Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący implantologia w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa implantologia w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Adrian Przewoski

stomatolog

w Anna Dental Clinic

10 / 10

Implantologia Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia w Gdańsku na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 2400 zł za implant standard natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 18000 zł (one Step Concept® - zabieg przywracający uśmiech i funkcje w 1 dzień).

Ile kosztuje implantologia w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implant standard
  Gdynia, 10 Lutego 11

  od 2400 zł
  do 2400 zł

  Gdańsk, Startowa 1

  od 2400 zł
  do 2400 zł

 • Wszczepienie implantu
  Gdańsk, Szeroka 119
  - Wszczepienie implantu basic3000 zł - Wszczepienie implantu astra3500 zł - Wszczepienie implantu EV

  od 3000 zł
  do 3500 zł

  Sopot, Aleja Niepodległości 782 A
  (część chirurgiczna)

  3000 zł

 • Implanty zębowe Roott
  Gdańsk, Szymanowskiego 2

  3800 zł

 • One Step Concept® - zabieg przywracający uśmiech i funkcje w 1 dzień
  Gdańsk, Szymanowskiego 2

  od 18000 zł
  do 18000 zł

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Implant to wprowadzony w kość niewielki wszczep, jakim jest tytanowa śruba, zastępująca brakujący korzeń zęba. Powierzchnia tytanu na poziomie mikroskopowym jest tak modyfikowana, że przypomina ludzki kolagen, dlatego jest biozgodny, dobrze tolerowany przez ludzki organizm, a z uwagi na precyzję odtworzenia naturalnego uzębienia, stanowi jedno z najlepszych narzędzi protetycznych.

 Zęby na całe życie

Specjalistyczną Klinikę Stomatologiczną Impladent, jaka zlokalizowana jest w Gdańsku-Kowale, tworzy zespół lekarzy pod kierunkiem specjalisty chirurga twarzowo-szczękowego, dr n. med. Adama Ziemlewskiego, który jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał akredytację Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej jako implantolog stomatologiczny. Zaawansowana diagnostyka kliniki, pozwala zaplanować zabieg dzięki nawigacji komputerowej oraz tomografii 3D. Pacjent ma także możliwość skorzystania z symulatora, dzięki któremu zostanie przeprowadzony wirtualny zabieg. Implantacja wykonywana jest w trzech systemach, m.in. Biomet 3i.

Europejski standard oferuje NZOZ Centrum Stomatologiczne Eurodent, które w ciągu 30 lat praktyki stworzyło swoje 4 oddziały: na Chełmie, Suchaninie, Morenie oraz na Przymorzu. Centrum jest wyposażone w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny marki Gendex dedykowany dla stomatologów, m.in. 5 programów cefalometrycznych. Zabiegi implantacji wykonywane są w systemach MIS i Biomet 3i w oddziale na Przymorzu. Prowadzi je chirurg stomatolog, dr n. med. Adam Ziemlewski, który w 2005 r. obronił pracę doktorską, a w 2006 r. – specjalizację z chirurgii szczękowo - twarzowej.

Na Żabiance zabieg implantacji zrealizujemy w Centrum Implantologii Stomatologicznej, u lek. stom. Wiesława Frankowskiego, który praktykę rozpoczął w 1989 r. Centrum, jako jedno z pierwszych w kraju, zaczęło stosować implanty zygomatyczne u pacjentów ze znacznymi brakami kości szczęk. Diagnostyka obejmuje tu m.in. radiowizjografię. Zabiegi w znieczuleniu ogólnym lub sedacji są przeprowadzane na życzenie pacjenta. Klinikę autoryzują systemy Astra Tech oraz Nobel Biocare, a implanty objęte są dożywotnią gwarancją.

Współzałożycielem Centrum Dentystycznego – Projekt Uśmiechu, które znajdziemy w biurowcu Green Office, jest lek. stom. Igor Foltyn. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, który posiada m.in. certyfikat Nobel Bio Car z ukończenia kursu Branemark System® Novum „Wykonywanie uzupełnień stałych na implantach w 1 dzień”. Od 2013 r. jest certyfikowanym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Wysoki standard usług zapewnia m.in. stosowany w chirurgii stomatologicznej laser Picasso firmy AMD Lasers. Leczenie implantologiczne opiera się tu na systemie Implant Direct.

W klimatycznym Śródmieściu, na ul. Szerokiej, znajdziemy Dental Clinic – Centrum Stomatologiczne i Pracownię Protetyczną lek. stom. Anny Grodzkiej-Sarzyńskiej, z praktyką od 2000 r., która ukończyła specjalizację z protetyki Master of Prosthodontics na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie. Klinika posiada własne laboratorium protetyczne, którego głównym technikiem oraz właścicielem jest członek British Academy of Cosmetic Dentistry BACD dla techników dentystycznych – Jerzy Lasowski. Oprócz zabiegów implantacji, Dental Clinic leczy problemy stawu (zawiasu) szczękowego (TMD), a także wykonuje rekonstrukcje po nowotworach jamy ustnej.

Klinikę Stomatologiczno-Implantologiczną K2 Dental we Wrzeszczu prowadzi  dr n. med. Krystian Krupski, który specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i implantoprotetyce. Klinika należy do najbardziej prestiżowych towarzystw implantologicznych, m.in.: Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz The International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Przychodnia oferuje cyfrową diagnostykę rtg, a w zakresie praktyki implantologicznej, wykorzystuje implanty Bego i Bicon. Realizowane są także zabiegi okołoimplantacyjne by wymienić zabieg augumentacji kości oraz przeszczepy kostne. Klinika posiada swój oddział również w Gdyni.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…