Implanty stomatologiczne Wrocław

Lekarze wykonujący implantologia we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa implantologia we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak

stomatolog, ortodonta, implantolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Wojciech Kołosowski

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Aleksandra Kuziel

stomatolog

w SkyMed

Implantologia Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia we Wrocławiu na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 4200 zł (wszczepienie implantu).

Ile kosztuje implantologia we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w DENS Gabinet zabiegowy w DENS

W dzisiejszych czasach nie ma znaczenia, jak duży jest stopień bezzębia pacjenta oraz stan samych zębów – w każdej chwili można z powrotem cieszyć się pięknym uśmiechem. Wystarczy tylko wybrać dobrego stomatologa i zainwestować w serię zabiegów wszczepiania implantów. Z ich pomocą pacjent może odzyskać pewność siebie i szczycić się białymi, równymi i godnymi podziwu zębami przez długie lata.

Implanty to swego rodzaju „zastępcze zęby", dzięki którym nawet przy wielu ubytkach można odbudować uzębienie – i to trwale oraz przy zachowaniu niezwykłej estetyki. Implant pełni rolę sztucznego korzenia, na którym opiera się most lub proteza nowego zęba. Po wszczepieniu następuje okres wgojenia (zespolenia z kością szczęki bądź żuchwy, trwającego ok. pół roku), po czym implantolog mocuje korony, tworząc nowy uśmiech pacjenta.

Standardowo większość zabiegów przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Znakomici implantolodzy we Wrocławiu

Jednym z miast, w których klienci mogą dowolnie przebierać w ofertach wykwalifikowanych placówek stomatologicznych wszczepiających implanty, jest Wrocław. Pracują tu profesjonaliści, doskonale wykształceni stomatolodzy mający wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt.

Lek. dent. Rafał Pomianowski (Clinident, Oporów) jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, a przez rok studiował stomatologię na Uniwersytecie w Padwie pod okiem jednego z najlepszych na świecie specjalistów chirurgii, prof. Mario Berengo. Klinikę założył w 1989 roku. W jego gabinecie protezy można oprzeć na alternatywnym do mocowania belkowego i kulowego Systemie Locator. Do tego pacjent może płatności za leczenie implantologiczne rozłożyć na raty, podobnie jak, na przykład, w klinice Vita-Dent.

Lek. stom. Iwona Gnach-Olejniczak (Unident Union Dental Spa) implantologią zajmuje się już od 14 lat, a  jako jeden z pierwszych w Polsce stomatologów otrzymała akredytację implantologiczną Europejskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej. Jest to najwyższe wyróżnienie implantologów i zarazem potwierdzenie kompetencji lekarza. Jej klinika również jako jedna z pierwszych w kraju zastosowała Piezosurgery – atraumatyczne zabiegi na kości z zastosowaniem ultradźwięków.

Natomiast lek. stom. Arman Babayan (Dental-Art) jest specjalistą jedynej kliniki stomatologicznej na Dolnym Śląsku posiadającej tomograf komputerowy do diagnostyki i planowania zabiegów wszczepienia implantów.

Wrocławskie kliniki implantologii

Kadra w Unident Union Dental Spa Kadra w Unident Union Dental Spa

Lek. stom. Marek Kalmuk oraz lek. stom. Bożena Kalmuk (DCIS) przeprowadzają zabiegi przedimplantacyjne w przypadku niewystarczających warunków kostnych. Podczas wszczepiania implantów stosują wspomagane komputerowo metody planowania implantoprotetycznego (CAD-CAM), ultradźwiękowe narzędzia do chirurgii kostnej oraz nawigację implantologiczną. Ich klinika jest jednym z pięciu ośrodków szkoleniowych kształcenia podyplomowego w ramach „Curriculum Implantologii" organizowanego przez PSI.

Kolejną godną uwagi placówką jest Dentalcare Practice, klinika założona w 1984 roku przez stomatologów Piotra i Ewę Młyńczaków. W ich ośrodku pacjent może poddać się zabiegowi wszczepiania implantów natychmiastowych oraz dwuczasowych.

Placówka Pres-i-dent jest kliniką autoryzowaną ze znakiem jakości Biomet 3i. Lek. stom. Marek Jaśniewicz oraz dr n. med. Rafał Dobrakowski przeprowadzają zabiegi wszczepiania implantów w gabinecie stomatologicznym, stosując znieczulenie miejscowe.

Z kolei w klinice Evadent2 (dzielnica Fabryczna) pacjent odbuduje zarówno pojedynczy ząb, jak i kilka ubytków za pomocą protezy opartej na implantach. W przypadku pełnych protez osadza się je na filarach kulowych lub na belce Doldera.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…