Implanty stomatologiczne Wrocław

Implantologia Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia we Wrocławiu na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za wszczepienie implantu natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 4199 zł (implanty zębowe Astra Tech).

Ile kosztuje implantologia we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w SkyMed Gabinet zabiegowy w SkyMed

W dzisiejszych czasach nie ma znaczenia, jak duży jest stopień bezzębia pacjenta oraz stan samych zębów – w każdej chwili można z powrotem cieszyć się pięknym uśmiechem. Wystarczy tylko wybrać dobrego stomatologa i zainwestować w serię zabiegów wszczepiania implantów. Z ich pomocą pacjent może odzyskać pewność siebie i szczycić się białymi, równymi i godnymi podziwu zębami przez długie lata.

Implanty to swego rodzaju „zastępcze zęby", dzięki którym nawet przy wielu ubytkach można odbudować uzębienie – i to trwale oraz przy zachowaniu niezwykłej estetyki. Implant pełni rolę sztucznego korzenia, na którym opiera się most lub proteza nowego zęba. Po wszczepieniu następuje okres wgojenia (zespolenia z kością szczęki bądź żuchwy, trwającego ok. pół roku), po czym implantolog mocuje korony, tworząc nowy uśmiech pacjenta.

Standardowo większość zabiegów przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Znakomici implantolodzy we Wrocławiu

Jednym z miast, w których klienci mogą dowolnie przebierać w ofertach wykwalifikowanych placówek stomatologicznych wszczepiających implanty, jest Wrocław. Pracują tu profesjonaliści, doskonale wykształceni stomatolodzy mający wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt.

Lek. dent. Rafał Pomianowski (Clinident, Oporów) jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, a przez rok studiował stomatologię na Uniwersytecie w Padwie pod okiem jednego z najlepszych na świecie specjalistów chirurgii, prof. Mario Berengo. Klinikę założył w 1989 roku. W jego gabinecie protezy można oprzeć na alternatywnym do mocowania belkowego i kulowego Systemie Locator. Do tego pacjent może płatności za leczenie implantologiczne rozłożyć na raty, podobnie jak, na przykład, w klinice Vita-Dent.

Lek. stom. Iwona Gnach-Olejniczak (Unident Union Dental Spa) implantologią zajmuje się już od 14 lat, a  jako jeden z pierwszych w Polsce stomatologów otrzymała akredytację implantologiczną Europejskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej. Jest to najwyższe wyróżnienie implantologów i zarazem potwierdzenie kompetencji lekarza. Jej klinika również jako jedna z pierwszych w kraju zastosowała Piezosurgery – atraumatyczne zabiegi na kości z zastosowaniem ultradźwięków.

Natomiast lek. stom. Arman Babayan (Dental-Art) jest specjalistą jedynej kliniki stomatologicznej na Dolnym Śląsku posiadającej tomograf komputerowy do diagnostyki i planowania zabiegów wszczepienia implantów.

Wrocławskie kliniki implantologii

Gabinet zabiegowy w DENS Gabinet zabiegowy w DENS

Lek. stom. Marek Kalmuk oraz lek. stom. Bożena Kalmuk (DCIS) przeprowadzają zabiegi przedimplantacyjne w przypadku niewystarczających warunków kostnych. Podczas wszczepiania implantów stosują wspomagane komputerowo metody planowania implantoprotetycznego (CAD-CAM), ultradźwiękowe narzędzia do chirurgii kostnej oraz nawigację implantologiczną. Ich klinika jest jednym z pięciu ośrodków szkoleniowych kształcenia podyplomowego w ramach „Curriculum Implantologii" organizowanego przez PSI.

Kolejną godną uwagi placówką jest Dentalcare Practice, klinika założona w 1984 roku przez stomatologów Piotra i Ewę Młyńczaków. W ich ośrodku pacjent może poddać się zabiegowi wszczepiania implantów natychmiastowych oraz dwuczasowych.

Placówka Pres-i-dent jest kliniką autoryzowaną ze znakiem jakości Biomet 3i. Lek. stom. Marek Jaśniewicz oraz dr n. med. Rafał Dobrakowski przeprowadzają zabiegi wszczepiania implantów w gabinecie stomatologicznym, stosując znieczulenie miejscowe.

Z kolei w klinice Evadent2 (dzielnica Fabryczna) pacjent odbuduje zarówno pojedynczy ząb, jak i kilka ubytków za pomocą protezy opartej na implantach. W przypadku pełnych protez osadza się je na filarach kulowych lub na belce Doldera.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…