Implanty stomatologiczne Poznań

Medi Art Clinic

Poznań, ul. Idzikowskiego 4
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  66 opinii
  • Korona pełnoceramiczna na implancie od 3000 zł
  • Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie 2500 zł
  • Korona porcelanowa (na podbudowie z metalu) na implancie od 2200 zł
  • Korona akrylowa tymczasowa na implancie 2500 zł
  • Konsultacja implantologiczna 300 zł

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący implantologia w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa implantologia w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Marcin Sieradzki

w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej

w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

dr n. med. Marzena Helwich

w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją

w Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Medycyna Estetyczna Marzena Helwich

lek. dent. Zuzanna Kachlicka

stomatolog zachowawczy z endodoncją, protetyk stomatologiczny

w Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Medycyna Estetyczna Marzena Helwich

Implantologia Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia w Poznaniu na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za implanty zębowe Nobel Biocare natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 3500 zł (wszczepienie implantu).

Ile kosztuje implantologia w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Pacjentom, posiadającym rozległe lub pojedyncze braki w uzębieniu, stomatolodzy proponują wszczepienie implantów dentystycznych, które w połączeniu z koronami idealnie naśladują naturalne zęby. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Po nim należy przestrzegać zaleceń stomatologa. Po 3-6 miesiącach od wszczepienia implantów można założyć korony.

Nowoczesne implanty zębowe

Poznańskie gabinety stomatologiczne Dentopolis, dysponujące radiowizjografią bezprzewodową Fona i unitami stomatologicznymi Kavo Estetica, posiadają w ofercie stabilizację protezy implantami zębowymi u pacjentów z całkowitym bezzębiem. Pracujący tam chirurg stomatolog dr Leszek Zimny, zwycięzca plebiscytu "Dentysta roku 2013 w województwie świętokrzyskim", uzupełnia pojedyncze braki w uzębieniu implantami Bego Implant Systems. W Dentopolis można wstawić wkłady koronowo-korzeniowe w przypadku zachowanego korzenia zęba oraz korony ceramiczne pełne na cyrkonie. Stomatolodzy z gabinetu zwracają uwagę na profilaktykę, dlatego pacjentom ze zdrowymi zębami proponują lakierowanie i skaling.

W prywatnej klinice stomatologicznej DENS Stomatologia przed wszczepieniem implantów dentystycznych, u pacjentów z niewystarczającą ilością kości przeprowadza się sterowaną regenerację kości GBR lub autoprzeszczep tkanki kostnej z innego miejsca jamy ustnej, np. z kąta żuchwy. Pracuje tu stomatolog dr Igor Glass-Brudziński, który stosuje implanty Branemark o porowatej powierzchni, co sprzyja szybkiej osseointegracji. Po przyjęciu się implantów stomatolog dobiera korony, np. korony pełnoceramiczne LAVA.

Implanty stomatologiczne oferuje poznańskie Centrum Implantologii Askodent. Zatrudnieni tam stomatolodzy są autorami licznych prac naukowych, np. "Leczenie implantologiczne pacjentów z osteoporozą". Lekarz stomatologii dr hab. n. med. Krzysztof Osmola, należący do komitetu naukowego czasopisma "Implantologia Stomatologiczna", poleca pacjentom rentgen pantomograficzny przed wszczepieniem implantów generacji Dentsply Friadent XiVE, aby ocenić, czy jest potrzeba wykonania dodatkowego zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej. W gabinecie Askodent pacjencie ze zdrowym uzębieniem mogą poddać się wybielaniu zębów metodą nakładkową.

Gabinet stomatologiczny Doroty i Przemysława Stankowskich w Poznaniu oferuje pacjentom implanty zębowe przy braku skrzydłowego uzębienia. W gabinecie pracuje stomatolog dr Dorota Stankowska, która posiada certyfikat ze szkolenia pt. "Odbudowy porcelanowe w odcinku przednim - przewidywalna estetyka i trwałość". Dr Stankowska dopasowuje protezy całkowite pacjentom, u których niemożliwe jest zastosowanie implantów. Oprócz tego w gabinecie Stankowscy można nałożyć licówki porcelanowe na własne zęby, aby skorygować ich kolor i kształt. Pacjenci po leczeniu kanałowym zamiast tradycyjnych plomb mogą wybrać uzupełnienia Onlay, tzw. wkłady-nakłady, sprawdzające się na dużych powierzchniach żujących zębów bocznych.

Stomatolog dr Katarzyna Kruk z  gabinetu Dentika-Medic, która była uczestnikiem kursu szkoleniowego pt. "Zastosowanie wszczepów stomatologicznych Osteoplant", stosuje u niektórych pacjentów miniimplanty, przydatne w przypadku uzupełnienia braku pojedynczego zęba. W Dentika-Medic leczy się zęby z próchnicą, stomatolog zakłada światłoutwardzalne plomby dopasowane kolorem do zęba, dzięki czemu uśmiech pozostaje estetyczny.

Tytanowe implanty stomatologiczne w Poznaniu są wszczepiane też w  Prywatnej Przychodni Stomatologicznej Dental, która posiada Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Pracuje tu stomatolog Maciej Tomczak, który przeprowadza leczenie kanałowe, gdy zainfekowany próchnicą jest korzeń zęba. W przychodni dostępny jest mikroskop, znajdujący zastosowanie w endodoncji.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Swarzędz.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…