Implanty stomatologiczne Gliwice

Inne placówki w pobliżu Gliwic

DENTRUM

Katowice, ul. Ściegiennego 49 lok. 1 (24 km od Gliwic)
9,8 / 10  •  Znakomita  •  56 opinii
 • Łączniki implantologicznezadzwoń
 • Implanty zębowe Straumann od 2990 zł
 • Korona pełnoceramiczna na implancie od 2950 zł
 • Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie od 2950 zł
 • Konsultacja chirurga stomatologa 200 zł

Lekarze wykonujący implantologia w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa implantologia w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

10 / 10
dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

chirurg stomatolog

w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

8,0 / 10
dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska

chirurg stomatolog

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

lek. dent. Bartłomiej Borowski

chirurg stomatolog, chirurg twarzowo-szczękowy

w Rewadent

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych
lek. dent. Jerzy Zbożeń

chirurg stomatolog

w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Implantologia Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implantologia w Gliwicach na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 2990 zł za implanty zębowe Straumann natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 5000 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implantologia w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implantologia w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implantologia w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Nobel Biocare
  Katowice, Piastów 8
  Premium Nobel Biocare

  3500 zł

 • Implanty zębowe Straumann
  Katowice, Chorzowska 216
  Wszczepienie implantu Straumann Roxolid SLA - 3500 zł Wszczepienie implantu Straumann Roxolid SLActive - 4500 zł Odbudowa 1 zęba na implancie StraumannRoxolid SLA - 9400 zł Cena zawiera: - Innowacyjny opatentowany stop tytanu i cyrkonu gwarantujący dużo większą wytrzymałość - Bezterminowa gwarancja międzynarodowa producenta na implant oraz komponenty protetyczne - Zabieg wszczepienia implantu w komputerowym znieczuleniu The Wand STA - Zestaw pozabiegowy (szczoteczka i płyn do higieny jamy ustnej) - Usunięcie szwów - Założenie śruby gojącej - Łącznik tytanowy - Estetyczną koronę porcelanową

  od 3500 zł
  do 4500 zł

  od 2990 zł
  do 2990 zł

  Katowice, Panewnicka 270A

  5000 zł

 • Implanty zębowe Alpha Bio

  od 4000 zł
  do 4500 zł

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny implantologia w innych miastach.

Implantologia w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Implant stomatologiczny to sztuczny korzeń wykonany z tytanu, którego powierzchnia, po odpowiedniej modyfikacji na poziomie mikroskopowym, przypomina ludzki kolagen. Wszczepiany w kość szczęki lub żuchwy w celu uzupełnienia ubytków zębowych, jest pierwszym etapem procesu implantacji. Po okresie osteointegracji (trwałe połączenie między kością a powierzchnią implantu), który w zależności od wszczepu trwa od 2 tygodni do kilku miesięcy, można przystąpić do odbudowy protetycznej na implancie.  

Leczenie implantologiczne w Gliwicach

Ubytki zębowe z zastosowaniem systemu implantologicznego Alpha-Bio leczą specjaliści Kliniki Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Hercka Dent, która jest autoryzowanym przedstawicielem producenta systemu, posiadając tytuł „Pracujemy z najlepszymi”. W zakresie procedur okołoimplantologicznych placówka korzysta z nowoczesnych biomateriałów kościotwórczych firm Geistlisch i Biomet, umożliwiających sterowanie regeneracją zaników kostnych w zabiegu "sinus-lift". Bezbolesne i bezpieczne leczenie zapewniają profesjonalne znieczulenia, m.in. z zastosowaniem pompy infuzyjnej The Wand. 

Implanty stomatologiczne w swojej ofercie posiada także Centrum Stomatologii Estetycznej Plombex, gdzie ofertę w zakresie implantoprotetyki stanowią wykonywane na implantach Friadent w systemie Ankylos korony, mosty oraz protezy. Zabiegi implantologiczne uzupełniają dodatkowe procedury, m.in. podnoszenia dna zatoki szczękowej czy kondensacje osteotomijne. Szeroki zakres obrazowania zapewnia diagnostyka tomograficzna z zastosowaniem tomografu Carestream CS 8100 3D oraz rentgen stomatologiczny Carestream 2200. W zabiegach chirurgii stomatologicznej w zakresie implantacji wykorzystywane jest ponadto urządzenie Piezon Master Surgery do cięcia tkanek twardych oraz przyspieszający ich regenerację laser biostymulacyjny.

Implanty jednofazowe, dwufazowe systemy implantologiczne oraz protezy całkowite oparte na implantach z zastosowaniem programu komputerowego 3D – SimPlant w swojej praktyce stomatologicznej stosuje lek. dent.  Przemysław Nowak, chirurg stomatologiczny oraz implantolog, zdobywca tytułu Master of Implantoprosthodontics (2011). Certyfikowany w zakresie chirurgii implantologicznej oraz periodontologii, ukończył m. in. kursy Nobel Bio Care Poland CDC for CPD oraz leczenia protetycznego protezami stałymi na wszczepach. Wyspecjalizowany także w regeneracji tkanek podczas leczenia periodontologicznego, dr Nowak jest członkiem The Association of Dental Implantology UK.

Pacjenci szukali zabiegu implantologia w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat implantologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…