Zwężanie pochwy laserem Rzeszów

Zwężanie pochwy laserem w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Obkurczanie pochwy laserem rekomendowane jest kobietom, zmagającym się z rozluźnieniem i spadkiem napięcia pochwy, które są konsekwencją porodów, urazów okołoporodowych oraz procesu starzenia się organizmu. Procedura zapobiega również występowaniu problemu wysiłkowego nietrzymania moczu (poprzez zwiększenie elastyczności pochwy). Wśród przeciwwskazań do poddania się laserowemu zwężaniu pochwy wymienia się m.in. infekcję pochwy, ciąże, miesiączkę, karmienie piersią oraz nieprawidłowy wynik badania cytologicznego. Najczęściej do osiągnięcia zadowalających efektów, które widoczne są po około 30 dniach i utrzymują się 2 lata, wystarczy przeprowadzić jeden zabieg.

Zabieg laserowego zmniejszania średnicy pochwy w Rzeszowie – gdzie można się na niego udać

W Rzeszowie w swojej ofercie zabieg laserowego zwężenia pochwy posiada lek. med. Witold Młynarczyk, specjalista ginekolog i położnik. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie i specjalizuje się m.in. w procedurach z zakresu ginekologii estetycznej. Pacjentki poddać się u niego mogą także laserowemu leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu oraz laserowemu usuwaniu narośli skórnych z okolic intymnych (brodawek i włókniaków).

Na zwężanie pochwy laserem w Rzeszowie udać się również można do Gabinetu MoJa estetyka, w którym przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce zabieg liftingu pochwy wykonuje się także poprzez mezoterapię koktajlami witaminowymi z kwasem hialuronowym. W ośrodku laser wykorzystuje się również do zmniejszenia i modelowania warg sromowych mniejszych oraz leczenie nietrzymania moczu. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto augmentację punktu G i modelowanie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego oraz lifting krocza nićmi Vaginal Narrower.

Zabieg obkurczania pochwy za pomocą lasera przeprowadzić można także w Salonie Kosmetyki Laserowej, w którym laser wykorzystuje się również do leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz usuwania zmian skórnych w okolicach intymnych (np. brodawek). Do placówki udać się można także na plastykę warg sromowych kwasem hialuronowym, oferta Salonu obejmuje także redukcję zmarszczek toksyną botulinową lub kwasem hialuronowym, lifting nićmi PDO, wolumetrię twarzy oraz depilację laserową.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…