Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa leczenie łysienia osoczem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,4 / 10
dr n. med. Alina Skrzypek-Salamon

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

lek. Hiacynta Kwiatkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 9 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 600 zł w Klinika Magnuccy, najwyższa to 900 zł, natomiast średni koszt to 746 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…