Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Warszawa

Lekarze wykonujący leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa leczenie łysienia osoczem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Sławomir Pietuszko

chirurg ogólny

w Medical Hair

10 / 10
lek. Wojciech Chromiński

chirurg ogólny

w Medical Hair

10 / 10
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,6 / 10
mgr Wiktoria Abka

trycholog, kosmetolog

w Klinika Sienna

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 10 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 700 zł w M-ESTETICA, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 839 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…