Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 32 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (225 km od Bydgoszczy) w cenie 800 zł lub w Centrum Medyczne Bieniek we Wrocławiu (235 km od Bydgoszczy) gdzie cena za leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym wynosi 900 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 32 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 499 zł w Multi Clinic Centrum Medyczne, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 781 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…