Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Łódź

Lekarze wykonujący leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa leczenie łysienia osoczem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Marcin Noweta

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Multi Clinic Centrum Medyczne, No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 5 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 499 zł w Multi Clinic Centrum Medyczne, najwyższa to 650 zł, natomiast średni koszt to 580 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…