Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Poznania. Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Bieniek we Wrocławiu (147 km od Poznania) w cenie 700 zł lub w GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia we Wrocławiu (139 km od Poznania) gdzie cena za leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym wynosi 900 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 12 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 550 zł w KCM Beauty & Medical Spa, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 727 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Poznania:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…