Liposukcja - odsysanie tłuszczu Częstochowa

Bellazone

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  59 opinii
  • Liposukcja infradźwiękowa NIL - podbrzuszezadzwoń
  • Liposukcja infradźwiękowa NIL - tułówzadzwoń
  • Liposukcja infradźwiękowa NIL - szyjazadzwoń
  • Liposukcja infradźwiękowa NIL - podbródek od 2500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Częstochowy

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Częstochowie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za liposukcja infradźwiękowa NIL - podbródek natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 10000 zł (liposukcja klatki piersiowej).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Częstochowie - gdzie najlepiej?

W chwili obecnej liposukcja klasyczna stosowana jest coraz rzadziej. Spowodowane jest to wypieraniem jej przez mniej inwazyjne metody usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Procedura pozwala w szybki sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Należy jednak pamiętać, że zabieg liposukcji nie stanowi alternatywy dla procesu odchudzania.

Modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji klasycznej w Częstochowie – gdzie można udać się na zabieg

Liposukcję klasyczną wykonać może lek. med. Ryszard Suliga, specjalista chirurg ogólny oraz chirurg plastyczny, który jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Ukończył wiele warsztatów i kursów, w tym warsztat z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Udać się do niego można również na plastykę powłok brzusznych, podniesienie lub pomniejszenie piersi oraz ich powiększenie. Jego oferta obejmuje ponadto plastykę nosa (korekcję wyglądu i funkcji nosa), lifting chirurgiczny twarzy, usuwanie znamion i nowotworów skóry oraz korekcję blizn poparzeniowych i pourazowych.

W Częstochowie liposukcja - odsysanie tłuszczu jest możliwa również do przeprowadzenia w Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W placówce pacjenci poddać się mogą liposukcji takich obszarów ciała, jak brzuch, plecy, pośladki, kolana oraz łydki. Do ośrodka udać się można również na liposukcję infradźwiękową N.I.L., wspomaganą laserem Prolipo Plus lub laserem Cellulase oraz wibracyjną. Oferta Kliniki obejmuje ponadto m.in. procedurę przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej, lifting Ulthera oraz nieinwazyjny jednorazowy lifting ciała Ultraformer III.

W swojej ofercie modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji klasycznej posiada również dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgicznym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy. Uczestniczył jako wykładowca w konferencji „Nowoczesne technologie w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej”. Pacjenci poddać się mogą u niego liposukcji klasycznej podbródka, policzków, ramion i pleców, a także brzucha, pośladków oraz ud. Jego oferta obejmuje ponadto liposukcję infradźwiękową N.I.L., liposukcję wspomaganą laserem oraz lipolizę iniekcyjną.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…