Klinika Medyczna Wilmed

9,3 / 10   •   Znakomita   •  190 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed
 • Gabinet zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed
 • Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed
 • Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed
 • Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed
 • Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed
 • Gabinet konsultacyjny Klinika Medyczna Wilmed
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Medyczna Wilmed
 • Recepcja, poczekalnia Klinika Medyczna Wilmed
Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej • 200 zł
 • Konsultacja endokrynologiczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Warszawska klinika Wilmed to nowoczesna placówka oferująca pacjentom pełen zakres świadczeń medycznych. Nasi specjaliści zajmują się wykonywaniem zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i proktologii, a także dermatologii, ginekologii w tym ginekologii estetycznej, ortopedii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zespół ośrodka składa się z doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, którzy zapewniają chorym kompleksową opiekę w trakcie i po zabiegu. Ponadto nasi specjaliści udzielają fachowych porad i konsultacji w zakresie wielu specjalizacji. Nasza klinika posiada także specjalistyczny sprzęt do wykonania niezbędnych badań diagnostycznych i laboratoryjnych.

W ramach chirurgii jednego dnia nasz zespół przeprowadza operacje przepuklin z użyciem siatki, operacje wodniaków jąder, operacje żylaków kończyn dolnych, usuwanie ginekomastii. Oferujemy również nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia żylaków kończyn dolnych – skleroterapię oraz Flebogrif. Ponadto w zakresie chirurgii ogólnej lekarze przychodni zajmują się usuwaniem znamion skórnych i kaszaków, a także leczą wrastające paznokcie i zanokcice.

Nasi lekarze specjalizują się także w diagnostyce i leczeniu schorzeń jelita grubego. W zakres wykonywanych przez nich badań diagnostycznych wchodzą: anoskopia i rektoskopia, które pozwalają ocenić zmiany chorobowe badanego odcinka jelita grubego oraz odbytu. W ramach zabiegów chirurgii jednego dnia nasi specjaliści zajmują się bezoperacyjnym usuwaniem żylaków odbytu (metodą Barrona, tzw. gumkowanie), leczeniem farmakologicznym i zabiegowym szczeliny odbytu, zakrzepicy okołoodbytniczej, a także usuwaniem kłykcin kończystych, zabiegami kosmetoproktologicznymi oraz leczeniem zespołów bólowych odbytu.

Pacjentom zmagającym się z chorobami nowotworowymi oferujemy specjalistyczną diagnostykę, chirurgiczne leczenie nowotworów oraz opiekę onkologiczną. Nasi specjaliści pracują pod kierownictwem profesora Tadeusza Pieńkowskiego - Prezesa Polskiego Towarzystwa Badań nad Rakiem Piersi oraz byłego Prezesa Międzynarodowego Towarzystwa Senologicznego. Wykonujemy zabiegi biopsji cienko- i gruboigłowej tkanek miękkich (piersi, tarczycy, węzłów chłonnych) pod kontrolą aparatu USG oraz biopsję mammotomiczną piersi wspomaganą próżnią (VAB), która pozostawia niewielką bliznę i daje możliwość pobrania wielu próbek podczas jednego wkłucia (dzięki obrotowej kaniuli) oraz usunięcia wykrytego guzka już w trakcie badania. Nasi specjaliści wykonują również klasyczne operacje usuwania guzów tkanek miękkich, w tym guzów i nowotworów piersi i skóry, a także przeprowadzają badania zmian skórnych wykonywane za pomocą videodermatoskopu. Nowoczesna technologia i systematyczna kontrola zmian pozwala na wczesne wykrycie zmian nowotworowych i skuteczne ich wyleczenie. Pomagamy pacjentkom, marzącym o rekonstrukcji piersi po amputacji, która często stanowi dla nich problem nie tylko natury estetycznej, ale również psychologicznej. Przy braku przeciwwskazań zabieg może zostać przeprowadzony jednoczasowo z wykonaniem mastektomii. Jeśli stan zdrowia pacjentki nie pozwala na wykonanie tej połączonej procedury zabiegowej, wówczas proponujemy rekonstrukcję w formie operacji odroczonej, której termin ustalany jest indywidualnie po przeprowadzeniu niezbędnych badań i konsultacji.

Specjaliści z Wilmedu oferują fachowe porady dermatologiczne diagnozujące choroby skóry o różnej etiologii, w tym grzybice, trądzik, atopowe zapalenie skóry i inne schorzenia oraz wykonują zabiegi kriochirurgiczne niwelujące schorzenia dermatologiczne (brodawki, kurzajki).

Nasz ośrodek oferuje kompleksową opiekę ginekologiczną dla pacjentek wymagających konsultacji i porady lekarza specjalisty oraz dla kobiet spodziewających się dziecka. Lekarze przychodni zajmują się leczeniem schorzeń układu rozrodczego (także o podłożu nowotworowym), ginekologicznymi zabiegami kriochirurgicznymi, usuwaniem polipów i torbieli, leczeniem dysplazji szyjki macicy oraz usuwaniem kłykcin kończystych i zabiegami labioplastyki. Wykonują niezbędne badania diagnostyczne w celu wczesnego wykrywania nowotworów piersi. W naszej przychodni pacjentki uzyskują poradę i opiekę lekarza w trakcie ciąży oraz mają możliwość wykonania badań USG.

Do zespołu kliniki medycznej Wilmed należą lekarze specjalizujący się w leczeniu chorób narządu ruchu w trybie chirurgii jednego dnia. Dysponujemy nowoczesną salą operacyjną, zapewniamy chorym kompleksową opiekę oraz wsparcie kadry złożonej z chirurgów ogólnych, ortopedów, jak również specjalistów anestezjologii oraz personelu pielęgniarskiego. Współpracujemy również z lekarzami rehabilitacji i fizjoterapeutami, po zabiegu chory pozostaje pod stałym nadzorem rehabilitanta oraz operatora wykonującego zabieg. W ramach ortopedii w ośrodku przeprowadza się operacje takie jak leczenie zespołu cieśni nadgarstka, małoinwazyjne zabiegi na haluksach, rekonstrukcje więzadeł stawu skokowego, wykonuje się również rekonstrukcje więzadłowe łokcia tenisisty i golfisty oraz operacje ścięgna Achillesa. Pomagamy osobom z problemem palca trzaskającego i chorobą de Quervaina oraz przykurczem Dupuytrena. W leczeniu bólu stawów i innych schorzeń ortopedycznych stosujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, dające świetne efekty w regeneracji tkanek, przyspieszaniu gojenia oraz pobudzaniu produkcji kolagenu.

Pacjenci Wilmedu mają możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych i diagnostycznych, w których wykorzystywana jest nowoczesna aparatura medyczna, w tym aparat ultrasonograficzny, videodermatoskop i aparat do biopsji mammotomicznych. Wykonywane są wysokospecjalistyczne badania usg: doppler żył i tętnic, usg stawów oraz usg piersi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, klinika oferuje także zabiegi medycyny estetycznej, które w sposób małoinwazyjny pozwalają przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia się skóry i przywrócić atrakcyjny wygląd. W tym celu wykonujemy między innymi iniekcje z kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, oferujemy zabiegi mezoterapii igłowej, a także przeprowadzamy kosmetyczne usuwanie zmian skórnych w procesie elektrokoagulacji. Szczególnie polecamy odmładzające programy dermatologii estetycznej dostosowane do wieku pacjenta.

Zakres usług obejmuje również chirurgię plastyczną, w ramach której nasz specjalista przeprowadza szereg zabiegów takich jak korekty nosa, uszu i powiek. Ponadto lekarze chirurdzy należący do kadry kliniki wykonują zabiegi plastyki powłok brzusznych (abdominoplastyki) oraz rekonstrukcji piersi po mastektomii. Przeprowadzają również zabiegi korekcji otoczek piersi oraz wklęsłych brodawek.

Ofertę Kliniki Medycznej Wilmed uzupełniają konsultacje specjalistyczne w zakresie endokrynologii, reumatologii, reumatologii dziecięcej, pediatrii oraz psychiatrii. Na terenie naszego ośrodka istnieje także możliwość rozpoczęcia terapii manualnej, pomocnej w leczeniu schorzeń narządu ruchu, kręgosłupa i stawów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Kliniki Medycznej Wilmed.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Medyczna Wilmed jest wyposażona w nowoczesną aparaturę medyczną, niezbędną w procesie leczenia i diagnostyki. W naszym ośrodku znajdują się m.in.:

 • Nowoczesne cyfrowe aparaty ultrasonograficzne firm General Electric i Toshiba.

 • Videodermatoskop – niezwykle precyzyjne urządzenie pozwalające na kompleksowe badanie powierzchni skóry i ocenę występujących na niej zmian.

 • Aparat do badań rektoskopowych.

 • Mammotome – specjalistyczne urządzenie do wykonywania biopsji wspomaganych próżnią.

 • Aparat do kriochirurgii.

 • Aparat do znieczuleń.


Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Medyczna Wilmed powstała z myślą o wymagających pacjentach, którzy chcą się leczyć na europejskim poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w Wilmedzie pracuje doświadczona kadra lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego. Profil naszej kliniki zakłada opiekę nad pacjentami po zabiegach chirurgii jednego dnia, dlatego nasz personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort, spokój i poczucie bezpieczeństwa zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego na wybrane konsultacje mogą się umawiać w dogodnym dla siebie terminie poprzez formularz elektroniczny albo tradycyjnie przez telefon.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  200
  Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
  200
  Konsultacja endokrynologiczna
  150
  Konsultacja onkologiczna profesorska
  300
  Konsultacja ortopedyczna
  od 200 do 250 
  Konsultacja proktologiczna
  250 zł - z anoskopia;300 zł - z rektoskopią;
  200
  Konsultacja psychiatryczna
  180
  Konsultacja reumatologiczna
  200
  Konsultacja anestezjologiczna
  200
 • Konsultacje lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Leczenie chorób kręgosłupa

 • Neurochirurgia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Onkologia

 • Medycyna estetyczna

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Klinika Medyczna Wilmed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 190 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,3
/ 10
Znakomita
190 ocen z 4 źródeł
4,6 / 5  (27 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(17)
(17)
Bardzo dobra:
(10)
(10)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,3 / 5  (44 ocen placówki na Google.pl)
4,7 / 5  (52 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (67 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Klinika Medyczna Wilmed jest placówką specjalizującą się w chirurgii ogólnej, plastycznej, onkologicznej, proktologii oraz dermatologii. Operacje i zabiegi wykonywane w klinice, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik chirurgicznych nie wymagają długiej hospitalizacji. Co więcej podczas pobytu w klinice, po każdym zabiegu czy operacji, pacjenci mają zapewnioną stałą opiekę pielęgniarską i lekarską. Klienci podkreślają, że standard tej placówki jest naprawdę wysoki. Od samego wejścia czuje się, że trafiło się w dobre ręce. Organizacja również stoi na bardzo wysokim poziomie. Wypracowane procedury zabiegowe, dbałość o pacjentów, porządek, miła atmosfera i doświadczona kadra lekarska to niepodważalne atuty tej placówki." - Paulina K. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Bardzo fachowa pomoc
Michal , 29 lipca 2019
5,0 - Michal
Nowoczesność, profesjonalizm, kontakt z pacjentem przed, w trakcie i po zabiegu.
Zabieg: 
Operacje przepukliny pępkowej (lipiec 2019)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
4,0
Polecam klinikę Wilmed
Dariusz , 3 stycznia 2019
4,0 - Dariusz
Podobało mi się podejście lekarza jak i zarówno reszty personelu. Profesjonalna obsługa. Polecam klinikę Wilmed w 100%
Zabieg: 
Operacje przepukliny pępkowej (grudzień 2018)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
5,0
Superb
Piotr (Wielka Brytania) , 6 listopada 2017
5,0 - Piotr
mila obsługa, fachowe doradztwo, genialna opieka
Dotyczy: 
Konsultacja chirurgiczna (październik 2017)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
4,0
Klinika dobrych praktyk
mm1406 (Warszawa) , 22 lutego 2018
4,0 - mm1406
Lekarz prowadzący, miejsce jako takie, obsługa recepcji oraz pielęgniarska
Zabieg: 
Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki (wrzesień 2017)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
4,0
Polecam
Rafał , 22 lutego 2018
4,0 - Rafał
Cena😱😭
Miło, sympatycznie, Doktor Mistrz!!!
Dotyczy: 
Konsultacja chirurgiczna (luty 2018)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
5,0
Po konsultacji lekarzem
Hamdi (Warszawa) , 31 stycznia 2018
5,0 - Hamdi
Parking nie ma
Sympatyczne personel
Dotyczy: 
Konsultacja chirurgiczna (styczeń 2018)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
4,0
Super polecam
Mateusz , 17 stycznia 2018
4,0 - Mateusz
Dobra wyluzowana atmosfera, zostałem profesjonalnie przebadany i umówiony na zabieg
Dotyczy: 
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (styczeń 2018)
Lekarz: 
dr hab. n. med. Paweł Szychta
 
Szczegóły
4,0
Konsultacja chirurgiczna
Mariusz , 8 stycznia 2018
4,0 - Mariusz
Fachowa i szczegółowa informacja medyczna.
Dotyczy: 
Konsultacja chirurgiczna (styczeń 2018)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły
5,0
Polecam
Sylwia , 22 września 2021
5,0 - Sylwia
Nie mam żadnych zastrzeżeń
Nie mam żadnych zastrzeżeń
Zabieg: 
Konizacja chirurgiczna szyjki macicy (wrzesień 2021)
5,0
Polecam
Maciej , 2 lutego 2021
5,0 - Maciej
Może umiejscowienie pokoju pozabiegowego względem sali zabiegowej?
Bardzo sprawna i profesjonalna opieka ze strony całego personelu placówki. Zarówno sam zabieg jak i wszystkie spotkania związane z jego zaplanowaniem i kontrolą po przebiegły bardzo sprawnie i w niesamowicie miłej atmosferze, co - w przypadku konieczności wykonania zabiegu i związanym z tym faktem stresem - jest bezcenne.
Zabieg: 
Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki (styczeń 2021)
Lekarz: 
lek. Piotr Ciszewski
 
Szczegóły

Zespół

Klinika Medyczna Wilmed współpracuje z lekarzami z dużym doświadczeniem w zakresie wielu dziedzin medycyny. To zespół złożony ze znakomicie wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i biorą udział w profesjonalnych szkoleniach i kursach. Wszystko po to, aby móc zaoferować pacjentom leczenie na naprawdę wysokim poziomie.

Lek. Aleksandra Starościak jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 2000 roku. W 2009 roku zdobyła specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii onkologicznej. Od 2010 ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Piotr Surowski

chirurg ogólny, chirurg onkolog

Lek. Piotr Surowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie – ukończył studia w 1987 roku. W 1987 roku złożył egzamin, uzyskując specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. W 1995 roku przystąpił do następnego egzaminu i zdobył specj... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Grzegorz Wawrzynowski

chirurg ogólny, flebolog

Lek. Grzegorz Wawrzynowski jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Ukończył uczelnię w 2008 roku. Uczestniczył w szeregu kursów i szkoleń, zdobywając wiedzę oraz nowe umiejętności. Między innymi, ukończył kurs Polskieg... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Mariusz Turowski

chirurg ogólny, proktolog

Lek. Mariusz Turowski jest absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2010 r.). Posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej, uzyskaną w 2018 roku, po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Chirurgii Ogólne... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Prof. nadzw. dr n.med. Tadeusz Pieńkowski ukończył w 1981 roku Wydział I Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Po odbyciu wymaganych staży oraz zdaniu Państwowych Egzaminów Specjalizacyjnych ukończył specjalizację I stopnia w zakresie chorób wewnęt... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Jacek Albiński

chirurg onkolog

Lekarz medycyny Jacek Albiński jest specjalistą chirurgii onkologicznej z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Uczelnię medyczną ukończył w 1982 roku, a siedem lat później uzyskał drugi stopień specjalizacji z chirurgii onkologicznej. W obs... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Konrad Maciejewski to lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia w 1985 roku – jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Wiedzę i umiejętności ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Wiktor Boroń

ortopeda, traumatolog

Lek. Wiktor Boroń to absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest uczestnikiem licznych krajowych oraz zagranicznych szkoleń i kursów o te... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr hab. n. med. Wojciech Glinkowski

ortopeda, lekarz medycyny sportowej

Dr hab. n. med. Wojciech Glinkowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskaną w 1997 roku oraz specjalizację II stopnia w zakresie medycyny sportowej, uzy... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Paweł Olszewski jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymaną w 2012 roku, po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Ortopedii i ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Marcin Tomaszewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, uzyskaną w 2017 roku, po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego na Oddziale Traumatolo... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Beata Janus-Daniluk

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Lek. Beata Janus-Daniluk jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje. Jest regularnym uczestnikiem kursów i warsztatów oraz konferencji i sympozjów naukowych. Dzięki temu zapoznaje się na bieżąco z nowymi techni... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lekarz medycyny Anna Cichoń ukończyła uczelnię medyczną w 1990 roku, uzyskując dyplom i prawo do wykonywania zawodu lekarza. Po zakończeniu studiów rozpoczęła specjalizację w dziedzinie pediatrii. W 1997 roku, po pomyślnym złożeniu egzaminu, została s... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Małgorzata Figat

ginekolog-położnik

Lek. Małgorzata Figat jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 2002 roku. Po zakończeniu studiów odbyła podyplomowy staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Obecnie jest związana zawodowo z Centrum Onkologii w... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Dorota Grądzka to specjalista w dziedzinie psychiatrii z dużym (ponad 20-letnim) doświadczeniem zawodowym. W 1993 roku ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu, a w roku 2002 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie psychiatrii. Ma ogromne doświadcz... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Doktor nauk medycznych Małgorzata Kwiatkowska jest absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej (ukończyła studia w 1983 roku). Siedem lat później uzyskała pierwszy stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii. Kolejną specjalizację – z reumatologii dr... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Nina Seklecka

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog

Lekarz medycyny Nina Seklecka jest specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uczelnię medyczną ukończyła w 1971 roku. Cztery lata później zdobyła pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrzn... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Mgr Wojciech Miśkiewicz to licencjonowany masażysta z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest regularnym uczestnikiem licznych kursów specjalistycznych. Między innymi, ukończył kurs masażu klasycznego, masażu relaksacyjnego i terapii manualnej ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Filmy

Leczenie ginekomastii w klinice Wilmed
Lek. Piotr Ciszewski jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów ginekomastii w Klinice Wilmed. Pacjenci po zabiegu są zadowoleni, ponieważ efekty leczenia są natychmiastowe.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Klinika Medyczna Wilmed
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
02-954 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-20:00
 • wtorek8:00-20:00
 • środa8:00-20:00
 • czwartek8:00-20:00
 • piątek8:00-20:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

klinika Medyczna Wilmed mieści się na w warszawskiej dzielnicy Wilanów, przy ulicy Wiktorii Wiedeńskiej 9A. Dogodne usytuowanie obiektu sprawia, że zarówno odległość od Dworca Centralnego w Warszawie, jak i Lotniska im. Chopina, jest niewielka – wynosi około dziesięciu kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę Klinika Medyczna Wilmed

 • Jak oceniana jest placówka Klinika Medyczna Wilmed?

  Placówka Klinika Medyczna Wilmed została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 190 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie?

  Placówka Klinika Medyczna Wilmed z Warszawy posiada w cenniku usług 223 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , konsultacje lekarskie online , diagnostyka i badania , medycyna estetyczna oraz chirurgia ogólna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Klinika Medyczna Wilmed?

  Klinika Medyczna Wilmed znajduje się w Warszawie, Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 50 81

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Klinika Medyczna Wilmed?

  Placówka Klinika Medyczna Wilmed z Warszawy otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 20:00, we wtorki od 08:00 do 20:00, w środy od 08:00 do 20:00, w czwartki od 08:00 do 20:00, a w piątki od 08:00 do 20:00. W weekend placówka jest zamknięta.