Klinika Grzesiak

4,1 / 5  - 102 opinie
Wygląd zewnętrzny Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Sala operacyjna Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Recepcja, poczekalnia Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Kadra Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Pacjenci Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Pacjenci Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Pacjenci Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Sala operacyjna Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Sala operacyjna Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Sala operacyjna Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Kadra Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Logo Centrum Chirurgii Plastycznej dr. Grzesiak

Opis placówki

Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak to nowoczesna i znakomicie wyposażona placówka oferująca pacjentom szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Ośrodkiem kieruje lek. med. Monika Jachna-Grzesiak, chirurg plastyczny II stopnia oraz specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), stowarzyszenia skupiającego wybitnych specjalistów chirurgii plastycznej, co gwarantuje pacjentom pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów. W bogatej ofercie kliniki znajdują się operacje plastyczne nosa i uszu, plastyka piersi (powiększanie, pomniejszanie i podniesienie) oraz wyszczuplanie sylwetki przy użyciu klasycznej liposukcji. Jako jedyni w Polsce stosujemy oprogramowanie Mirror Software amerykańskiej firmy Canfield Imaging Systems, dzięki któremu wykonujemy symulację efektu planowanego zabiegu na podstawie zdjęcia fotograficznego. Wprowadziliśmy do oferty mikrodermabrazję wodną – jedną z najnowszych metod odmładzania skóry twarzy pod klasycznym podciśnieniem.

Naszym pacjentom proponujemy szeroki wachlarz zabiegów odmładzających, począwszy od wypełniania zmarszczek tłuszczem własnym i preparatami na bazie kwasu hialuronowego, a skończywszy na gruntownej regeneracji skóry poprzez iniekcje koktajli substancji leczniczych (mezoterapia). Pomagamy kobietom po mastektomii, przeprowadzając operacje rekonstrukcji piersi z użyciem tłuszczu własnego pacjenta. Wykorzystujemy go również przy niwelowaniu cieni pod oczami. Wykonujemy też zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, czyli program Regeneris.


Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak jest bogato wyposażonym ośrodkiem, w którym pacjenci poddawani są nowatorskim zabiegom odmładzania skóry i operacjom korygującym niedoskonałości wyglądu. Wśród licznych urządzeń medycznych, jakie posiada klinika, znajduje się, między innymi:

 • Mirror Software – Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak posiada również nowoczesne oprogramowanie amerykańskiej firmy Canfield Imaging Systems. Program umożliwia symulację efektu planowanego zabiegu na podstawie zdjęcia fotograficznego pacjenta.
 • Urządzenie do hydrabrazji – aparat do mikrodermabrazji wodnej, czyli zabiegu intensywnie nawilżającego, oczyszczającego i odmładzającego skórę twarzy i szyi. To wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane do usuwania zmarszczek, zmniejszania napięcia skóry i niwelowania przebarwień.
 • Aparat do liposukcji – urządzenie wykorzystywane do odsysania zbędnej tkanki tłuszczowej pod odpowiednim ciśnieniem. System jest wyposażony w specjalne kaniule z otwartym końcem.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak jest nowoczesną placówką, w której duży nacisk kładzie się na zapewnienie pacjentom komfortowych warunków pobytu. Personel medyczny ośrodka dokłada wszelkich starań, by odwiedzające nas osoby czuły się w pełni swobodnie – zapewniamy im sympatyczną, intymną atmosferę. Aby zarówno konsultacje, jak i same zabiegi były dla naszych pacjentów przyjemnością, przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Nowoczesne gabinety – wszystkie zabiegi wykonujemy w świetnie wyposażonych gabinetach, zapewniając naszym pacjentom pełen komfort i bezpieczeństwo, a także intymną atmosferę.
 • Holistyczne podejście do pacjenta – nasza klinika oferuje pacjentom nie tylko szeroką paletę zabiegów upiększających, ale i doradztwo doświadczonej kosmetyczki oraz masażysty. Specjaliści odpowiednio przygotują skórę pacjenta przed zabiegiem i pomogą w rekonwalescencji po operacji. Jeśli dana osoba zdecyduje się na zabieg liposukcji brzucha i pleców, nasz chirurg plastyczny nawiąże współpracę z dietetykiem, by w ten sposób wspomóc odchudzanie pacjenta.
 • Płatność ratalna – nasi pacjenci mają możliwość rozłożenia płatności za zabiegi na dogodne raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Grzesiak w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Grzesiak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Klinika Grzesiak

Nasza klinika specjalizuje się w operacjach plastycznych i zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej. Wykonujemy lifting twarzy i szyi, korygujemy opadające brwi przy pomocy liftingu czoła i brwi, a także przeprowadzamy plastykę powiek. W naszej ofercie znajduje się również operacja plastyczna piersi – w zależności od potrzeb i wymagań pacjentek wykonujemy zabieg pomniejszenia i podniesienia gruczołów piersiowych oraz powiększenie ich przy zastosowaniu silikonowych implantów. Przy zabiegach powiększania piersi używamy też przeszczepów tłuszczu własnego pacjenta. Wykorzystujemy go również do usuwania cieni pod oczami i odmładzania twarzy – przy jego pomocy wypełniamy policzki, spłycamy fałdy i blizny, zaokrąglamy szczękę i uwypuklamy czoło. Pacjentom pragnącym odmłodzić i uelastycznić skórę oferujemy specjalny program biostymulacji komórek skóry (Regeneris) oparty na osoczu bogatopłytkowym pozyskanym z krwi pacjenta. To biokompatybilny produkt zawierający komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji. i w efekcie przyczyniają się do poprawy jej wyglądu.

Pomagamy wysmuklić sylwetkę przy użyciu urządzeń do liposukcji, w razie potrzeby wykonujemy też plastykę brzucha. Spłycamy zmarszczki poziome czoła i „kurze łapki" wokół oczu poprzez iniekcje Botoksu. Zajmujemy się także powiększaniem objętości ust przy użyciu preparatu Sculptra i wypełniaczy kwasu hialuronowego (m.in. Teosyal), tłuszczu własnego i syntetycznych materiałów. Przy modelowaniu ust stosujemy także zabieg chirurgiczny oraz preparat Aquamid, który umożliwia powiększenie objętości warg na stałe. Wprowadziliśmy do naszej oferty jedną z najnowszych, nieinwazyjnych metod odmładzania – hydrabrazję skóry twarzy (mikrodermabrazję wodną). Przy jej pomocy nawilżamy i odżywiamy skórę pacjentów, spłycamy zmarszczki i oczyszczamy twarz pod klasycznym podciśnieniem. Dodatkowo w ofercie kliniki znajduje się powiększanie i modelowanie pośladków przy pomocy preparatu Macrolane lub tłuszczu własnego pacjenta. Odwiedzającym nas osobom oferujemy także peelingi oraz przedłużanie rzęs.

Co leczymy

W Klinice Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak pacjenci mogą skorygować niedoskonałości wyglądu takie jak odstające uszy czy garbek nosa. Operacyjnie poprawimy nieprawidłowy kształt nosa, a także zmniejszymy bądź skrócimy jego czubek. W razie potrzeby możemy chirurgicznie zmienić kąt między górną wargą a nosem. W naszej klinice uzyskają pomoc pacjenci z wrodzonym cofnięciem brody, zakłócającym harmonię rysów twarzy. Przeprowadzamy zabieg powiększenia brody poprzez wszczepienie specjalnego implantu pomiędzy kość a tkanki miękkie brody. Silikonowy implant lub tłuszcz własny pacjenta może być wykorzystany również do wypełnienia policzków.

Wykonujemy także mezoterapię przy użyciu koktajli substancji leczniczych u pacjentów chcących zregenerować bardzo zniszczoną skórę. Przeprowadzamy takie zabiegi w obrębie całego ciała – w tym na łokciach, kolanach i szyi. Wykonujemy również operacje cieśni nadgarstka przy zastosowaniu małoinwazyjnej techniki endoskopowej, pozwalającej na szybkie zagojenie rany. W naszych gabinetach znajdą Państwo także Liquid Smile – preparat do wybielania zębów metodą domową.

Opinie z internetu

Placówka Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.1 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 102 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,1

102 ocen
(z 3 źródeł)
4,4 / 5  (7 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,0 / 5  (30 ocen placówki na Google.pl)
4,0 / 5  (65 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak mieszcząca się w Warszawie jest placówką medyczną łączącą w swojej ofercie zabiegi i operacje z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki takiemu połączeniu pacjenci mogą uzyskać tu kompleksową poprawę swojego wyglądu oraz długotrwale cieszyć się efektami zabiegów fantastycznych chirurgów. W placówce przeprowadzane są m.in. operacje nosa oraz uszu, w tym korekty odstających uszu oraz zmniejszenie płatków małżowin usznych w przypadkach ich przerostów lub asymetrii. Inne operacje szczególnie godne wymienienia to zabiegi przeszczepiania autologicznej tkanki tłuszczowej w różne miejsca na ciele pacjenta, które następnie są modelowane. Ponadto wykonywana jest tu także zaawansowana plastyka blizn powstałych po innych operacjach plastycznych, w tym po oparzeniach, wypadkach lub urazach. Klienci, których umawiam do kliniki podkreślają, że wyróżnia ją profesjonalny zespół specjalistów, którym warto zaufać. W placówce panuje miła atmosfera, a pacjenci otoczeni są doskonałą opieką. Pani doktor Grzesiak jest niezwykle wyrozumiała, empatyczna i bardzo cierpliwa, dokładnie wyjaśnia na czym będzie polegać operacja i jak należy zadbać o siebie po niej. Klienci są bardzo zadowoleni, z efektów zabiegów przeprowadzanych w tej klinice." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Joanna
22 lutego 2018
5,0

Klinika godna polecenia

5,0 - Joanna
że po zabiegu każda kontrola jest płatna (okres 2 tygodni od zabiegu)
Obsługa w rejestracji i ogólnie klinika robi wrażenie
Zabieg:  
Powiększanie piersi (luty 2018)
Lekarz:  
lek. Monika Grzesiak
 
Szczegóły
Ann27
10 stycznia 2018
4,0

Miło i rzeczowo

4,0 - Ann27
Małe opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów
Rzeczowość pani dr Grzesiak, przedstawiła wszystkie za i przeciw, do niczego nie namawiała, pozostawiła mi wolną wolę w podjęciu ostatecznej decyzji
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Monika Grzesiak
 
Szczegóły
Xxx
9 lutego 2018
5,0

Polecam :)

5,0 - Xxx
Miły personel
Zabieg:  
Operacje plastyczne nosa (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Monika Grzesiak
 
Szczegóły
Nina G
5 grudnia 2018
5,0

Usuniecie Opadających powiek

5,0 - Nina G
Bardzo pomocna i profesjonalna obsługa pacjenta
Zabieg:  
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (listopad 2018)
Lekarz:  
lek. Monika Grzesiak
 
Szczegóły
Pacjentkatoja
19 października 2017
4,0

5

4,0 - Pacjentkatoja
Profesjonalne podejście dr Grzesiak
Zabieg:  
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Monika Grzesiak
 
Szczegóły
Krzywy N
2 stycznia 2019
3,0

Dalej krzywy nos

3,0 - Krzywy N
Efekt pracy
Krótki termin na operacje
Zabieg:  
Totalna korekcja nosa (grudzień 2018)
Lekarz:  
lek. Monika Grzesiak
 
Szczegóły
Joanna
26 maja 2017
5,0
5,0 - Joanna
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Monika Grzesiak
 
Szczegóły

Zespół

Zabiegi w naszej klinice wykonuje doświadczony chirurg plastyczny, lek. med. Monika Jachna-Grzesiak, członek kilku prestiżowych stowarzyszeń medycznych, w tym International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Przeprowadza operacje z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Specjalizuje się w operacjach nosa i trudnych rekonstrukcjach nosa, natomiast do najczęściej wykonywanych przez nią zabiegów należy małoinwazyjny lifting twarzy i szyi. Jej ulubioną techniką regeneracji skóry twarzy, będącą elementem przygotowywania skóry do operacji plastycznych, jest mikrodermabrazja wodna (hydrabrazja). Lek. med. Jachna-Grzesiak szczyci się posiadaniem licznych certyfikatów i dyplomów potwierdzających jej wiedzę i umiejętności. W czasie przeprowadzania operacji towarzyszy jej wykwalifikowany zespół medyczny. Przy jego pomocy zabiegi odbywają się dużo sprawniej, prócz tego cechuje je mniejsza inwazyjność.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej przeprowadza lek. med. Katarzyna Osiak, również będąca członkiem PTChPRiE. Koryguje odstające małżowiny uszne, zmniejsza zbyt duże płatki, zajmuje się także chirurgią estetyczną, w ramach której wykonuje plastykę powiek dolnych i górnych. Leczy pacjentów z urazami nerwów i ścięgien, chorobą Dupuytrena, pomaga także osobom z zespołem cieśni nadgarstka. Przeprowadza badania EMG, usuwa tatuaże i blizny powstałe w wyniku urazów i oparzeń. Lek. med. Osiak to specjalistka z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym.

Więcej 

Lek. med. Monika Jachna-Grzesiak to chirurg plastyczny z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Dyplom lekarza medycyny otrzymała w 1989 roku, a specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskała kilka lat później – w 1995 roku w Krakowie. Z kolei w 1999 roku w ... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

Lek. med. Katarzyna Osiak jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie – dyplom i tytuł lekarza medycyny otrzymała w 1986 roku. W 1989 roku, po złożeniu egzaminu w stołecznym WZiOS, uzyskała tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej.... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak.

Certyfikaty

Nasza klinika może się poszczycić posiadaniem zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej – część z nich to nowatorskie urządzenia, które posiada jedynie kilka ośrodków w kraju. Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak to obecnie jedyna placówka w Polsce, jaka wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie Mirror Software do symulacji efektu planowanego zabiegu. Kierująca ośrodkiem lek. med. Jachna-Grzesiak regularnie zapoznaje się z najnowszymi trendami w dziedzinie chirurgii plastycznej i estetycznej, czego dobitnym potwierdzeniem są kolejne certyfikaty zdobiące ściany jej gabinetu. Systematycznie wdraża innowacyjne techniki zabiegowe do oferty swojej kliniki, by dzięki temu zwiększyć jej konkurencyjność. Już teraz łatwo zauważyć, że usługi kliniki cieszą się dużym zainteresowaniem – z każdym rokiem rośnie liczba pacjentów odwiedzających klinikę.

W 2009 roku lek. med. Jachna-Grzesiak, jako pierwszy chirurg w Polsce, przeprowadziła pionierski zabieg rekonstrukcji piersi przy użyciu tłuszczu własnego. Należy do wąskiej grupy polskich chirurgów przeprowadzających zabiegi rekonstrukcji gruczołów piersiowych tą metodą. Kolejnym wielkim osiągnięciem specjalistki było otrzymanie w styczniu 2012 członkowstwa Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Estetycznej (ASAPS) – tym samym lek. med. Jachna-Grzesiak dołączyła do stowarzyszenia jako pierwszy chirurg z Polski. Prócz tego wielokrotnie udzielała wywiadów do uznanych czasopism. Wypowiadała się, między innymi, na łamach „Look&Life", „Uroda beauty expert", wywiady z jej udziałem często pojawiały się również w czasopiśmie „Akademia estetyczna".

Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak
Klinika Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 462pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Klinika Grzesiak
ul. Czerniakowska 178 a
00-440 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-11:00
 • wtorek19:00-11:00
 • środa19:00-11:00
 • czwartek19:00-11:00
 • piątek19:00-11:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy – Śródmieściu. Mieścimy się w wyjątkowo pięknej okolicy, w otoczeniu licznych luksusowych hoteli i najpopularniejszych stołecznych muzeów. Od mostu Łazienkowskiego dzielą nas 4 km, natomiast od słynnych Alei Ujazdowskich – niespełna 2,5 km. Jeszcze bliżej rozciągają się przepiękne Łazienki Królewskie, miejsce odwiedzane każdego roku przez tysiące turystów. Lokalizacja jest dużym atutem naszego ośrodka również z powodu łatwości dojazdu. Do lotniska im. Chopina z kliniki można dojechać w niecałe 20 minut, zaś na Dworzec Centralny Warszawa Śródmieście w ciągu ok. 10 minut.