Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gdańsk

Liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja wodna... Odessać zbędny tłuszcz można na kilka różnych sposobów. Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę w Gdańsku, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 2 klinik, które oferują ten zabieg. Na naszym portalu porównasz ceny liposukcji i wygodnie się na nią zapiszesz. Nie zwlekaj i umów się na konsultację ze specjalistą jeszcze dziś!

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 549

Piękno i Medycyna Dr Pernak

4,5 / 5  (36 opinii)  rozwiń

Ku mojemu zaskoczeniu zabieg trwał tylko 40 minut, a efekt widoczny od razu. Oczywiście później pojawiła się lekka opuchlizna w okolicach pępka, ale myślę że to kwestia czasu i zejdzie. Sam zabieg praktycznie bezbolesny. Nie żałuję i poszedłbym jeszcze raz bez wahania! ~ Przemek

  • Liposukcja Body Jet od 4000 zł
  • Liposukcja Body Jet - plecy 5000 zł
  • Liposukcja Body Jet - brzuch od 4000 zł
  • Liposukcja Body Jet - talia 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Mikołaj Pernak

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4,5 / 5  (23 opinii)

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za liposukcja Body Jet - brzuch natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 12600 zł (liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Liposukcja podbródka
Gdańsk, Wileńska 44

od 6300 zł do 6300 zł

Liposukcja okolic biodrowych
Gdańsk, Wileńska 44

od 6300 zł do 8400 zł

Liposukcja brzucha
Gdańsk, Wileńska 44

od 8400 zł do 10500 zł

Liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych
Gdańsk, Wileńska 44

od 10500 zł do 12600 zł

Liposukcja Body Jet - brzuch
Gdańsk, Grunwaldzka 549
brzuch góra - 4000 zł; brzuch dół - 5000 zł

od 4000 zł do 4000 zł

Liposukcja Body Jet - talia
Gdańsk, Grunwaldzka 549

5000 zł

Liposukcja Body Jet - plecy
Gdańsk, Grunwaldzka 549
okolica podłopatkowa

5000 zł

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Odsysanie tłuszczu to metoda pozwalająca na uzyskanie efektu wyszczuplającego w określonych partiach ciała, takich jak brzuch, uda, biodra czy talia. Osoba poddająca się zabiegowi musi być pełnoletnia i zdrowa. Podczas zabiegu chirurg plastyczny pod skórę wprowadza kaniulę ssącą, za pomocą której rozbija tłuszcz i odprowadza go na zewnątrz ciała pacjenta. Ze względu na metodę rozbijania tkanki tłuszczowej wyróżnia się kilka rodzajów liposukcji, w tym liposukcję wodną, laserową czy ultradźwiękową.

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Modelowanie sylwetki w Gdańsku

Na zabieg liposukcji można udać się na przykład do prywatnego szpitala Swissmed, położonego w dzielnicy Piecki-Migowo. Pacjenci mogą tu pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, okolic biodrowych czy podbródka. Zwiotczałą, nadmiernie rozciągniętą skórę (po przebytych ciążach lub dużej utracie wagi) można natomiast usunąć w zabiegu łączącym liposukcję z plastyką skóry. Najczęściej dotyczy to powłok brzusznych - wówczas taki zabieg taki nosi nazwę abdominoplastyki. Tradycyjne odsysanie tłuszczu to także domena sopockiego Centrum Zdrowia i Urody ORCHID. Mężczyźni mogą tu również poddać się operacyjnemu leczeniu ginekomastii.

Odsysanie tłuszczu metodą Body Jet

Placówka Piękno i Medycyna Dr Pernak oferuje swoim pacjentom liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet. Ośrodek położony w dzielnicy Oliwa dołączył do Kliniki.pl zimą 2018 roku. Zabiegi przeprowadza tu  lek. Mikołaj Pernak, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Specjalista ten jest w stanie zaproponować m.in.:

  • liposukcję Body Jet talii
  • liposukcję Body Jet pośladków
  • liposukcję Body Jet pleców (okolicy podłopatkowej)

Dr Pernak przeprowadza w swoim gabinecie również chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo-tłuszczowej.

Pozostałe trójmiejskie placówki

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Odsysanie tłuszczu należy do zabiegów, które wykonuje chirurg plastyczny dr n. med. Karolina Kondej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów chirurgii plastycznej ciała zdobyła w Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed. Dr Kondej jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Sopocie liposukcję oferuje z kolei Sopocka Fabryka Urody. Przeprowadzane tu zabiegi odsysania tłuszczu, w zależności od rozległości, są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, ogólnym lub oponowo-rdzeniowym. Stosowana technika to klasyczna liposukcja, a podczas jednej sesji można odessać 2-3 litry tłuszczu.

Ile kosztuje liposukcja w Gdańsku?

Odsysanie tłuszczu, w zależności do wybranej placówki oraz metody, może kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. W Gdańsku za liposukcję zapłacimy od 4000 do 12 600 zł.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.