Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gdańsk

Liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja wodna... Odessać zbędny tłuszcz można na kilka różnych sposobów. Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę w Gdańsku, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 1 klinik, które oferują ten zabieg. Na naszym portalu porównasz ceny liposukcji i wygodnie się na nią zapiszesz. Nie zwlekaj i umów się na konsultację ze specjalistą jeszcze dziś!

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 6300 zł za liposukcja okolic biodrowych natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 12600 zł (liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Odsysanie tłuszczu to metoda pozwalająca na uzyskanie efektu wyszczuplającego w określonych partiach ciała, takich jak brzuch, uda, biodra czy talia. Osoba poddająca się zabiegowi musi być pełnoletnia i zdrowa. Podczas zabiegu chirurg plastyczny pod skórę wprowadza kaniulę ssącą, za pomocą której rozbija tłuszcz i odprowadza go na zewnątrz ciała pacjenta. Ze względu na metodę rozbijania tkanki tłuszczowej wyróżnia się kilka rodzajów liposukcji, w tym liposukcję wodną, laserową czy ultradźwiękową.

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Modelowanie sylwetki w Gdańsku

Na zabieg liposukcji można udać się na przykład do prywatnego szpitala Swissmed, położonego w dzielnicy Piecki-Migowo. Pacjenci mogą tu pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, okolic biodrowych czy podbródka. Zwiotczałą, nadmiernie rozciągniętą skórę (po przebytych ciążach lub dużej utracie wagi) można natomiast usunąć w zabiegu łączącym liposukcję z plastyką skóry. Najczęściej dotyczy to powłok brzusznych - wówczas taki zabieg taki nosi nazwę abdominoplastyki. Tradycyjne odsysanie tłuszczu to także domena sopockiego Centrum Zdrowia i Urody ORCHID. Mężczyźni mogą tu również poddać się operacyjnemu leczeniu ginekomastii.

Odsysanie tłuszczu metodą Body Jet

Placówka Piękno i Medycyna Dr Pernak oferuje swoim pacjentom liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet. Ośrodek położony w dzielnicy Oliwa dołączył do Kliniki.pl zimą 2018 roku. Zabiegi przeprowadza tu  lek. Mikołaj Pernak, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Specjalista ten jest w stanie zaproponować m.in.:

  • liposukcję Body Jet talii
  • liposukcję Body Jet pośladków
  • liposukcję Body Jet pleców (okolicy podłopatkowej)

Dr Pernak przeprowadza w swoim gabinecie również chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo-tłuszczowej.

Pozostałe trójmiejskie placówki

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Odsysanie tłuszczu należy do zabiegów, które wykonuje chirurg plastyczny dr n. med. Karolina Kondej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów chirurgii plastycznej ciała zdobyła w Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed. Dr Kondej jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Sopocie liposukcję oferuje z kolei Sopocka Fabryka Urody. Przeprowadzane tu zabiegi odsysania tłuszczu, w zależności od rozległości, są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, ogólnym lub oponowo-rdzeniowym. Stosowana technika to klasyczna liposukcja, a podczas jednej sesji można odessać 2-3 litry tłuszczu.

Ile kosztuje liposukcja w Gdańsku?

Odsysanie tłuszczu, w zależności do wybranej placówki oraz metody, może kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. W Gdańsku za liposukcję zapłacimy od 4000 do 12 600 zł.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu