DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

4,8 / 5  - 2448 opinii
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Opis placówki

DAGDERM to funkcjonująca od 1992 roku placówka medyczna, specjalizująca się w dermatologii i medycynie estetycznej. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry – pacjenci uzyskają kompleksową pomoc bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach. Cały nasz zespół lekarzy to doświadczeni, wysokiej klasy specjaliści w obszarze dermatologii, wenerologii i medycyny estetycznej.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi dermatologiczne. Diagnozujemy i leczymy wszystkie choroby skóry. Leczymy pacjentów cierpiących z powodu trądziku zwykłego i różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, łuszczycy czy grzybicy skóry. Diagnozujemy i leczymy atopowe zapalenie skóry, zaburzenia pigmentacji skóry, pokrzywkę i choroby wysypkowe. W naszym gabinecie pomoc medyczną otrzymają pacjenci z chorobami włosów i paznokci, chorobami skóry wieku dziecięcego oraz schorzeniami skóry o podłożu wirusowym i infekcyjnym, diagnozujemy i leczymy również inne, w tym rzadkie i tropikalne choroby skóry.

Szczególnie ważnym obszarem naszej działalności medycznej jest diagnostyka i usuwanie zmian skórnych, takich jak znamiona, nowotwory skóry, włókniaki, kaszaki, brodawki, naczyniaki i inne. Oceny zmian skórnych dokonują podczas konsultacji wybitni specjaliści w badaniach dermoskopowych i wideodermoskowych. Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka: badanie dermatoskopowe i wideodermatoskopowe zmian skórnych. Wykonujemy również badania histopatologiczne materiału pobranego w biopsjach lub wycinkach. Zmiany skórne usuwamy w zabiegach dermatochirurgicznych i z zastosowaniem technik laserowych, oczywiście, we właściwym znieczuleniu, zapewniającym komfort pacjenta.

Kompleksową diagnostykę uzupełniamy przeprowadzaniem testów alergicznych, badań w kierunku wykrycia wirusa brodawczaka ludzkiego czy wirusa opryszczki oraz przeprowadzamy badania genetyczne w kierunku predyspozycji do rozwoju takich chorób jak czerniak i inne nowotwory skory, łysienie androgenowe oraz łuszczyca. Pacjenci w terapii łuszczycy mogą korzystać z naświetlań lampami medycznymi UVB firmy Waldmann.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów cieszą się zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Proponujemy Państwu usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, którą wykorzystujemy także do leczenia nadpotliwości. Ponadto usuwamy zmarszczki i bruzdy metodą iniekcji kwasu hialuronowego. Modelujemy i powiększamy usta, wykonujemy również wolumetrię twarzy.

Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmuje niechirurgiczny lifting twarzy za pomocą nici liftingujących i rewitalizujących. W ten sposób korygujemy owal twarzy, wygładzamy zmarszczki, podnosimy opadające policzki czy kąciki ust oraz ujędrniamy skórę.

Pacjentom bezskutecznie borykającym się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej oferujemy lipolizę iniekcyjną – usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej metodą iniekcji. Wykonujemy również lipotransfer, czyli przeszczep autologicznej tkanki tłuszczowej, która wykorzystywana jest do modelowania owalu twarzy i przywracania utraconej objętości.

Korzystamy z licznych metod odmładzania i usuwania oznak starzenia się skóry (plam starczych, zmarszczek i innych), w tym z lasera frakcyjnego czy peelingów medycznych. Redukujemy zmiany potrądzikowe i blizny, w tym przerosłe. Usuwamy przebarwienia i zaczerwienia skóry. Zamykamy naczynka i redukujemy rumień. Ponadto przeprowadzamy zabiegi usuwania pajączków naczyniowych, tatuaży oraz zbędnego owłosienia. Za pomocą lasera frakcyjnego wykonujemy też lifting laserowy twarzy.

W celu uzyskania redukcji zmarszczek i zwiotczenia skóry, poprawienia jej napięcia i radykalnego odmłodzenia wykonujemy bezoperacyjny laserowy lifting twarzy.

Zapraszamy na zabiegi mezoterapii igłowej również  mezoterapii autologicznym osoczem bogatopłytkowym. To skuteczne i sprawdzone sposoby rewitalizacji twarzy. Skóra po zabiegu jest lepiej nawilżona, ujędrniona i bardziej elastyczna. Osocze bogatopłytkowe to propozycja również dla alergików. Nowością w naszej ofercie jest niechirurgiczna korekcja opadających powiek Plasmage, polegająca na sublimacji naskórka bez uszkadzania poszczególnych warstw skóry. Podczas procedury wykorzystuje się zjawisko plazmy. Plastykę powiek Plasmage wykonuje się w trybie ambulatoryjnym, zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Laser frakcyjny CO2 – wysokiej klasy laser do przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Usuwa oznaki starzenia się skóry, rozstępy, blizny i inne niedoskonałości.

 • Plasmage – generator plazmy, innowacyjne urządzenie, które skutecznie radzi sobie z problemem opadających powiek.

 • Laser Lyra – laser neodymowo-yagowy o długości fali 1064 nm, wykorzystywany w zabiegach naczyniowych. Dzięki emitowaniu najgłębiej penetrującego promienia, spośród dostępnych na rynku, pozwala na niszczenie naczyń krwionośnych znajdujących się głęboko pod skórą, minimalizując przy tym ryzyko uszkodzenia sąsiadujących tkanek. Laser Lyra posiada również doskonały system chłodzący, który niweluje uczucie pieczenia, poprawiając tym samym komfort pacjenta w trakcie trwania zabiegu. Laser ma szerokie zastosowanie w leczeniu zmian naczyniowych od niewielkich teleangiektazji i naczyniaków po duże naczynia żylne w kolorze niebieskim czy fioletowym, jak również daje doskonałe efekty usuwania zmian pigmentacyjnych.
 • Laser Nd-Yag – laser neodymowo-yagowy Q-switch to nowoczesne podejście przy usuwaniu tatuaży i wszelkich zmian pigmentacyjnych skóry. Urządzenie usuwa tatuaż poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła (nanosekundy), które są selektywnie pochłaniane przez barwnik tatuażu. Laserem można także wykonywać peeling węglowy.

 • System VariLite™ firmy Iridex (USA) – technologia niosąca kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia skórnych zmian naczyniowych.

 • LightSheer ET – laser diodowy o długości fali 808 nm, dedykowany do depilacji laserowej. Laser produkowany jest przez cenioną amerykańską firmę Lumenis. Lasery z linii LightSheer są uznawane za jedne z najskuteczniejszych w fotodepilacji.

 • Urządzenie do kriochirurgii – aparat do usuwania zmian skórnych metodą kriochirurgii.

 • Urządzenie do elektrokoagulacji – aparat wykorzystujący działanie prądu elektrycznego zmiennego do usuwania zmian skórnych.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Nowoczesne metody zabiegowe – stosujemy małoinwazyjne metody leczenia, pozwalające na zmniejszenie dyskomfortu i dolegliwości pozabiegowych oraz skrócenie okresu rekonwalescencji.

 • Płatności ratalne – istnieje możliwość skorzystania z opcji rozłożenia płatności na dogodne raty.

 • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej atmosferze.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA w Warszawie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Specjalizujemy się w dermatologii i wenerologii. Mamy duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Jesteśmy w stanie zaproponować skuteczną terapię w przypadku schorzeń o podłożu bakteryjnym, wirusowym, alergicznym czy grzybiczym. Leczymy również nowotwory skóry. Specjalne miejsce w ofercie zajmuje dermatochirurgia – leczenie zabiegowe chorób i zmian skórnych.

Naszą ofertę uzupełniają świadczenia z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki, plamy starcze, przebarwienia, rozstępy, blizny i inne niedoskonałości, tatuaże oraz przebarwienia. Korygujemy owal twarzy, opadające powiek i modelujemy usta. Ponadto oferujemy zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej.

Opinie z internetu

Placówka DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 2448 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,8

2448 ocen
(z 3 źródeł)
4,5 / 5  (74 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (9 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (2365 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Proponujemy Państwu skuteczne leczenie dzięki współpracy kilkunastu specjalistów dermatologii-wenerologii, lekarzy medycyny estetycznej. Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których doskonalenie zawodowe jest niezmiernie istotne. Regularnie uczestniczymy w krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Gabinet DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:30 - 21:00)

Adres placówki

DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
osiedle Wilanów, Ursynów, Ursus
Warszawa
DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
ul. Pasaż Ursynowski 1
02-782 Warszawa
DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
ul. Tomcia Palucha 37 U2
02-495 Warszawa
DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA
Al. Rzeczpospolitej 12 96
02-972 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-8:30
 • wtorek21:00-8:30
 • środa21:00-8:30
 • czwartek21:00-8:30
 • piątek21:00-8:30
 • sobota21:00-8:30
 • niedziela21:00-8:30
 • poniedziałek20:00-15:00
 • wtorek20:00-14:00
 • środa20:00-15:00
 • czwartek20:00-14:00
 • piątek20:00-15:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek-
 • wtorek-
 • środa-
 • czwartek-
 • piątek-
 • sobota-
 • niedziela-
 • poniedziałek-
 • wtorek-
 • środa-
 • czwartek-
 • piątek-
 • sobota-
 • niedziela-

Dojazd

Nasza placówka znajduje się w obrębie dzielnicy Wilanów. Dworzec PKP Warszawa Centralna jest oddalony od gabinetu o ok. 10 km. Lotnisko znajduje się w odległości 9,5 km.

Zapraszamy Państwa również do naszej drugiej placówki, mieszczącej się przy ul. Pasaż Ursynowski 1, w dzielnicy Ursynów.

Niedługo otwieramy trzecią placówkę. Będą mogli Państwo korzystać z naszych usług w filii zlokalizowanej przy ul. Tomcia Palucha 31 (lok. U2), w dzielnicy Ursus.