Liposukcja - odsysanie tłuszczu Kraków

Centrum Medyczne INTERMED

Kraków, Zabierzów, ul. Krakowska 317
9,7 / 10  •  Znakomita  •  73 opinii
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - nadpotliwość pach od 3000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - całe nogi od 9000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek od 4000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek i chomik... od 4500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny

w Ortopedicum

9,6 / 10
lek. Robert Wilk

chirurg ogólny, chirurg dziecięcy

w Centrum DER-MED Kraków

8,8 / 10
lek. Marta Lechowicz-Wilińska

chirurg plastyczny

w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Krakowie na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - nadpotliwość pach natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 10000 zł (liposukcja klatki piersiowej).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Liposukcja podbródka

  od 4000 zł
  do 4500 zł

 • Liposukcja okolic biodrowych
  Kraków, Grzegórzecka 67c

  od 5000 zł
  do 5000 zł

  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 10000 zł
  do 10000 zł

 • Liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych
  Kraków, Grzegórzecka 67c

  od 8000 zł
  do 8000 zł

  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 10000 zł
  do 10000 zł

 • Liposukcja klasyczna SAL
  Kraków, Dąbska 11

  od 6000 zł
  do 6000 zł

 • Liposukcja klatki piersiowej
  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 10000 zł
  do 10000 zł

 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - nadpotliwość pach
  Kraków, Zabierzów, ul. Krakowska 317

  od 3000 zł
  do 3000 zł

 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - całe nogi
  Kraków, Zabierzów, ul. Krakowska 317

  od 9000 zł
  do 9000 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Krakowie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Ten, kto powie, że nie zwraca uwagi na wygląd, skłamie. Jesteśmy otaczani wizerunkami szczupłych, wysportowanych ludzi i przyzwyczajamy się, że ładne jest to, co smukłe. Dlatego coraz popularniejsze stają się zabiegi odsysania tłuszczu – chcemy szybko stać się szczupli jak modele z reklam. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni poddają się liposukcji, by pozbyć się kompleksów.

Usuwanie tkanki tłuszczowej przebiega na kilka sposobów – można odessać tłuszcz specjalną pompą (tradycyjna liposukcja), rozbić komórki tłuszczowe ultradźwiękami (liposukcja ultradźwiękowa), wtłoczyć w miejsce odsysania znaczną ilość płynu (tumescent) lub wstrzyknąć roztwór soli fizjologicznej, lidokainy i adrenaliny. Coraz popularniejsza jest także lipoliza iniekcyjna, polegająca na serii zastrzyków w miejsce, gdzie znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej, po wcześniejszym wprowadzeniu roztworu fosfatydylocholiny. W zależności od metody zabieg może trwać od 20 min. do nawet kilku godzin i jest przeprowadzany w znieczuleniu.

Chirurdzy plastycy w Krakowie

Jeśli ktoś zastanawia się do którego miasta udać się na liposukcję, z pełnym zaufaniem może wybrać jedną z placówek w Krakowie. Pracujący tu lekarze są utalentowani, mają odpowiedni sprzęt i wciąż przechodzą specjalistyczne szkolenia. Ich doświadczenie doceniają także cudzoziemcy, coraz chętniej przyjeżdżający na zabiegi właśnie tu – czasem z bardzo daleka (nawet z USA).

Przykładowo, w Szpitalu Medicina zespół stanowi ponad 200 doświadczonych lekarzy wszystkich dziedzin medycyny, których osiągnięcia rozsławiły placówkę. Wielokrotnie nagradzano go, m.in. tytułem Przychodnia Roku 2005 w Małopolsce. Owo wyróżnienie placówka otrzymała w roku 2010, 2011, by następnie stać się Super Przychodnią. Jako pierwszy krakowski ośrodek Medicina otrzymał certyfikat „Szpital bez bólu". Zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzają dr Robert Mieżyński oraz dr Grzegorz Mocny.

Kliniki chirurgii i medycyny estetycznej

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Specjaliści kliniki Dermedik, dr n. med. Zbigniew Plewa oraz dr Filip Reś, podczas zabiegów usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej stosują lipolizę iniekcyjną. Ów zabieg, dzięki zastosowaniu znieczulenia (w postaci maści) i cieniutkiej igły, jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej liposukcji polegającej na odsysaniu tłuszczu pompą ssącą. Dr Zbigniew Plewa usuwa tłuszcz z ud, brzucha, ramion i pośladków również w klinice Dermedika.

Dr Tomasz Kasprzyk (Art&Med) przeprowadza zabiegi liposukcji w znieczuleniu ogólnym, miejscowym lub miejscowym z sedacją dożylną (w zależności od zakresu operacji), usuwając nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, szyi, bioder i ud. W jego klinice pacjenci po zabiegu korzystają z opieki medycznej w klimatyzowanych pokojach. Podobnie przeprowadza się operacje w ośrodku dr Marty Raczkowskiej-Muraszko (Gabinet Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko), specjalistki chirurgii plastycznej, należącej do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Kolejna placówka, VIP Studio, przyciąga kobiety jak magnez. Lekarze kliniki nie tylko usuwają tkankę tłuszczową za pomocą liposukcji ultradźwiękowej, ale też skutecznie zmniejszają cellulit – zamiast żelu do USG stosują preparat antycellulitowy oraz serum przyspieszające spalanie tłuszczu. Pacjentki zmniejszają obwód ud i ramion również za pomocą bandaży Arosha i zabiegu Elektroskultur (terapia ciepłem).Właścicielką VIP Studio jest kosmetolog  Bernadeta Stokłosa, Mistrz Polski Arosha 2012.

W klinice Cami Antiaging kobiety mogą odchudzić się dzięki liposukcji ultradźwiękowej systemem Vaser Lipo. Specjaliści placówki w czasie zabiegu nie korzystają z typowego ssaka, stosując zamiast niego kaniulę do usuwania tkanki i płynów.

Z kolei ośrodek ArtClinique (Kazimierz) oferuje pacjentom zabiegi Body Tite. Przy użyciu kaniuli oraz umieszczonej na powierzchni skóry elektrody, zmieniającej tkankę tłuszczową w płyn, lekarz odsysa tłuszcz mniej inwazyjnie niż przy tradycyjnej liposukcji, jednocześnie obkurczając skórę w obszarze zabiegu. Operacja jest połączeniem odsysania i podciągnięcia, a także ujędrnienia skóry (liftingu). Zabiegi w klinice przeprowadza chirurg plastyczny Robert Małek.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…