Liposukcja - odsysanie tłuszczu Katowice

Odsysanie tłuszczu pozwala pozbyć się mankamentów sylwetki, gdy dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jeśli chcesz poddać się liposukcji w Katowicach, zapoznaj się z poniższą listą 11 klinik, które oferują różne warianty tego zabiegu. Porównaj cenniki i zobacz profile lekarzy, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację ze specjalistą!

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Skin Laser Lubelscy - Katowice

Katowice, ul. Mickiewicza 14/2
9,7 / 10  •  Znakomita  •  692 opinii

Bardzo dobra opieka podczas zabiegu, jestem zadowolona z Pani doktor i z pielęgniarek ~ zadowolona

 • Liposukcja Vaser Lipo HD 6500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa 4000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek 4500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona 5500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Katowic

San-Medical Centrum Medyczne

Bielsko-Biała, ul. Międzyrzecka 26 (50 km od Katowic)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  71 opinii

Zabieg przeszedł bezproblemowo. Prawie bez bólu. Cała ekipa dba o pełen komfort pacjenta, a na efekty muszę jeszcze poczekać ale jestem dobrej myśli. Miałam dwa zabiegi, bo drugi był malutka poprawka. ~ Marzena (Liposukcja łydek, dr n. med. Artur Sandelewski)

 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - szyja 5000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - ramiona 5000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch 16000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - okolice biodrowe 8000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,4 / 10
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced

9,1 / 10

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Katowicach na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za liposukcja podbródka natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 8500 zł (liposukcja brzucha).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Liposukcja podbródka
  Katowice, Brzozowa 54

  od 3500 zł
  do 3500 zł

  Katowice, 3 Maja 34

  od 4000 zł
  do 4000 zł

 • Liposukcja brzucha
  Katowice, Brzozowa 54
  liposukcja brzucha - od 8 500 zł liposukcja brzucha + biodra - od 10 000 zł liposukcja brzucha + uda wewnętrzne - od 10 000 zł liposukcja biodra + brzuch + uda wew. + zew. + kolana - od 20 000 zł

  od 8500 zł
  do 8500 zł

  Bielsko-Biała, Żywiecka 71

  od 8000 zł
  do 8000 zł

 • Liposukcja klasyczna SAL
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71
  Liposukcja jednego obszaru - od 8000 zł Liposukcja wspomagana laserowo - od 11 000 zł Zabiegi łączone wyceniane są osobiście po konsultacji Zabiegi rekonstrukcyjne wyceniane osobiście po konsultacji

  od 8000 zł
  do 8000 zł

 • Liposukcja klatki piersiowej
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71

  od 8000 zł
  do 8000 zł

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Katowicach - gdzie najlepiej?

Liposukcja polega na odessaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki niej, można pozbyć się tłuszczu z brzucha, wysmuklić uda i ramiona czy pozbyć się "drugiego podbródka". Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu, a nadmiar tłuszczu odsysa się pompą, rozbija ultradźwiękami bądź traktuje serią zastrzyków zmieniających tkankę tłuszczową w łatwą do usunięcia emulsję. Czas procedury jest zależny od rodzaju liposukcji i może wynosić od kilkudziesięciu minut do paru godzin.

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Modelowanie sylwetki w Katowicach

W położonej w dzielnicy Wełnowiec Klinice Chirurgii Mazan pacjenci poddają się kilkuetapowej lipoplastyce. Po wstrzyknięciu w modelowaną partię ciała roztworu znieczulającego następuje tunelizacja, a następnie odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu (jego rodzaj zależy od miejsca odsysania), a po operacji pacjent pozostaje w klinice minimum dobę. Liposukcję w klinice przeprowadza dr Zbigniew Mazan, doświadczony chirurg plastyk. Z kolei DUO MEDICA (Wełnowiec) proponuje swoim pacjentom liposukcję infradźwiękową NIL. Procedura przebiega w znieczuleniu ogólnym i może objąć brzuch, pośladki lub uda.

Odsysanie tłuszczu metodą Body Jet

Klinika Magnuccy (Śródmieście) ma w swojej ofercie liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet oraz klasyczną (SAL). Zabiegi te umożliwiają pozbycie się tłuszczu ramion, brzucha czy kolan. 

Inne popularne katowickie kliniki oferujące liposukcję to:

 • Lipoline Clinic (Brynów)
 • Skin Laser Lubelscy (Śródmieście)
 • DER-MED (Koszutka)
 • Euroklinika (Ligota)

Pozostałe placówki na Śląsku

Kadra w Skin Laser Lubelscy - Katowice Kadra w Skin Laser Lubelscy - Katowice

W chorzowskim ośrodku Weiss Klinik podczas zabiegu liposukcji stosuje się roztwór wypłukujący tkankę tłuszczową. Operacja nosi nazwę Body Jet i jest najmniej inwazyjną metodą liposukcji. Zabieg jest bardzo polecany przez lek. med. Annę Olender (Olender Clinic), specjalistę chirurgii plastycznej. W Weiss Klinik przeprowadza go właśnie ona.

Dr n. med. Adam Sandelewski (San-Medical, Bielsko-Biała) jest chirurgiem ogólnym i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Jego pacjenci pozbędą się zbędnego tłuszczu dzięki liposukcji infradźwiękowej NIL.

Z kolei Ośrodek Angelius Medycyna Estetyczna korzysta z nowoczesnej lipolizy laserowej o nazwie i-lipo. Podczas zabiegów usuwania tkanki tłuszczowej dr Zbigniew Łucki, chirurg plastyk, stosuje tzw. zimny laser (LLLT, czyli Low Level Laser Therapy). Światło lasera na niskim poziomie wpływa na trójglicerydy w komórkach i zmienia je w wolne kwasy tłuszczowe. Zabieg i-lipo jest nieinwazyjną metodą, która nie wymaga rekonwalescencji.

Dr n. med. Zbigniew Gruszka (Dermical) wykonuje liposukcję bez znieczulenia ogólnego. Owa metoda nosi nazwę NIL i jest nowoczesną techniką ultradźwiękową.

Ile kosztuje liposukcja w Katowicach?

W zależności od wybranej placówki, metody zabiegowej oraz obszaru ciała poddawanego procedurze, odsysanie tłuszczu w Katowicach może kosztować od 3 do 10 tys. zł. Najdroższym wariantem jest liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…