Liposukcja - odsysanie tłuszczu Szczecin

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  250 opinii
  • Liposukcja wibracyjna PAL od 6000 zł
  • Liposukcja wibracyjna - podbródek od 6000 zł
  • Liposukcja wibracyjna - podbródek i chomiki od 6000 zł
  • Liposukcja wibracyjna - boczne powierzchnie twarzy od 6000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Szczecinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za liposukcja wibracyjna - boczne powierzchnie twarzy natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 8500 zł (liposukcja wibracyjna - boczne powierzchnie twarzy).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Za pomocą liposukcji zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą wymodelować swoją sylwetkę. Pacjenci mogą poddać się odessaniu tłuszczu z klatki piersiowej i brzucha, pacjentki z różnych obszarów ciała poczynając od twarzy, poprzez tułów, do nóg. 

Wybór zabiegów liposukcji w Szczecinie

W klinice Aestetic Med lekarz odsysa tłuszcz metodą wibracyjną (PAL) z użyciem sond o średnicy 3 mm. W taki sposób pacjentka pozbędzie się niechcianej tkanki m.in. z brzucha, bioder czy talii a pacjent z brzucha i klatki piersiowej. Dokona tego Dr Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej (II stopnia od 1991 roku). Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie (najpierw na Oddziale Chirurgii Ogólnej, później na Oddziale Chirurgii Plastycznej) oraz dokształcając się na licznych konferencjach dla chirurgów plastyków we Włoszech, Hiszpanii czy USA.

Dr Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej, wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w klinice MediConsult, gdzie pacjenci mogą poddać się liposukcji klasycznej, czyli SAL. Za jej pomocą lekarz odessie nadmiar tkanki tłuszczowej z ud, brzucha czy pośladków. Dr Dmytrzak posiada tytuł doktora nauk medycznych od 1990 roku, a konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej prowadzi nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. W swoim dorobku posiada liczne certyfikaty za udział w konferencjach zagranicznych i krajowych z chirurgii plastycznej.

Szczecińska klinika Dr Osadowska Medycyna Estetyczna proponuje różne zabiegi odsysania tłuszczu tj. liposukcję SamrtLipo i Body Jet, liposukcję strzykawką bądź liposukcję tradycyjną. Zabiegi wykonuje tutaj dr Joanna Wiśniewska, lekarz, w trakcie specjalizacji z  dermatologii i wenerologii (od 2009 roku w Szpitalu Klinicznym nr 2 w Szczecinie), która współpracuje z dr Osadowską na polu medycyny estetycznej i dermatologii specjalistycznej. Pani doktor dokształcała się na wielu kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz uczestniczyła w konferencjach Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. 

W klinice AMC Art Medical Center dostępna jest liposukcja wibracyjna (PAL- Power Assisted Liposuction) oraz klasyczna (SAL). Za jej pomocą można odessać tłuszcz z nóg (uda i kolana), twarzy (broda i policzki) czy tułowia (brzuch, pośladki, ramiona). Zabiegi wykonuje dr Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej (od 2010 roku) a także ogólnej (od 1996 roku). Pan doktor zdobywał swoje doświadczenie zawodowe, pracując na oddziałach chirurgii ogólnej i plastycznej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie (w latach 2010-2012 był ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej) oraz w Prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej (lata 1992-2012).

 W Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Maciej Pastucha (mieszczącej się w Dobrej Szczecińskiej - 15 km od Szczecina) dostępna jest liposukcja metodą klasyczną, którą lekarz odessie tłuszcz z bioder, okolicy lędźwiowej czy grzbietu. Może zostać jej poddany także brzuch wraz z zabiegiem wycięcia nadmiaru skóry oraz kończyny (uda, łydki i ramiona). Zabiegi wykonuje dr Maciej Pastucha, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej (tej drugiej II stopnia od 2000 roku). W latach 1994-2002 pracował na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego nr 5 w Sosnowcu, natomiast od 1996 roku do 2002 w Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Plastycznej w Katowicach. Pan doktor przyznaje, iż chirurgia plastyczna jest jego pasją.

Medimel to Prywatna Praktyka Chirurgiczna, gdzie można wymodelować sylwetkę za pomocą liposukcji wibracyjnej takich obszarów jak: biodra, boczna powierzchnia ramion i podbródek (u kobiet) oraz brzuch i klatkę piersiową (u mężczyzn). Na zabiegi zaprasza dr Katarzyna Ostrowska-Clark, specjalista chirurgii ogólnej (od 2007 r.) z doświadczeniem w chirurgii estetycznej, pracowała m.in. Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…