Medical Hair & Esthetic Warszawa

8,7 / 10   •   Bardzo dobra   •  55 opinii
Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Warszawa, ul. Modzelewskiego 17
+48 22… pokaż numer
  • Konsultacja flebologiczna
  • Konsultacja w zakresie przeszczepu włosów
  • Konsultacja trychologiczna
Pełny cennik usług »
Aktualnie nie prowadzimy internetowej rejestracji wizyt w tej placówce.

Możesz jednak umówić się na telekonsultację lub wizytę stacjonarną w innej warszawskiej klinice.

Umów wizytę w Warszawie

Opis placówki

Medical Hair & Esthetic to renomowana klinika oferująca szeroki zakres usług z zakresu chirurgii plastycznej, transplantacji włosów, medycyny estetycznej, laryngologii, chirurgii naczyniowej, flebologii oraz urologii. Placówka jest pionierem w dziedzinie przeszczepów włosów w Polsce – już w latach 90. jako pierwsza w kraju wykonywała zabiegi z użyciem pojedynczych mieszków włosowych, a od 2006 roku specjalizuje się w nowoczesnej technice FUE.

W klinice wykonuje się przeszczepy włosów metodami FUE, FUE UN-SHAVEN, FUT (STRIP) oraz BHT, dobierając technikę indywidualnie do potrzeb pacjenta. Oprócz zabiegów chirurgicznych zespół specjalistów zajmuje się leczeniem łysienia i wypadania włosów u kobiet i mężczyzn, oferując m.in. mezoterapię (także z użyciem osocza bogatopłytkowego), mikropigmentację skóry głowy czy kompleksową diagnostykę trychologiczną.

Oferta obejmuje także leczenie schorzeń skóry głowy i włosów – m.in. łysienia androgenowego, plackowatego, bliznowaciejącego, telogenowego, poporodowego, trichotillomanii, łupieżu, łojotoku czy łuszczycy. Ponadto Medical Hair & Esthetic wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, laryngologii, urologii oraz flebologii, zapewniając pacjentom kompleksową opiekę i nowoczesne metody leczenia.

W ofercie Medical Hair & Esthetic znajdują się między innymi:

  • konsultacje specjalistyczne – chirurgia plastyczna, flebologia, trychologia, transplantacja włosów,

  • chirurgia plastyczna – zabiegi korekcyjne twarzy, nosa, powiek, uszu, ust; operacje i modelowanie piersi; lifting twarzy i ciała; liposukcja; plastyka brzucha, ramion i ud; leczenie ginekomastii,

  • leczenie łysienia i trychologia – transplantacja włosów różnymi metodami, przeszczep brwi, mikropigmentacja skóry głowy, mezoterapia, terapia osoczem bogatopłytkowym,

  • laryngologia – leczenie chrapania i bezdechu, operacje zatok, nosa, migdałków, ślinianek oraz zabiegi w obrębie uszu i szyi,

  • chirurgia naczyniowa i flebologia – leczenie żylaków (laserowe, operacyjne, skleroterapia, klejenie żył),

  • medycyna regeneracyjna i estetyczna – zabiegi odmładzające i rewitalizujące skórę, mezoterapia twarzy i ciała, terapie PRP.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Od 2010 roku posiadają specjalistyczne urządzenie Follicular Unit Extractor. Wykorzystują unikalną w skali europejskiej maszynę do pobierania materiału. Jej technologia umożliwia wykonywanie rotacji w obie strony przy pobieraniu mieszków włosowych – naśladowanie ruchu ludzkiej ręki. Dzięki temu zmniejsza się liczba tzw. złych pobrań, będących wynikiem osiowych uszkodzeń materiału, spowodowanych jednostronną rotacją narzędzia. W Medical Hair & Esthetic nie stosuje się wysuszającej mieszki włosowe metody podciśnieniowej przy wyjmowaniu graftów. Przeprowadzają procedurę ręcznie, co pozwala im kontrolować jakość materiału oraz korygować nacięcia po każdym pobraniu.


Udogodnienia dla pacjentów

  • bezpłatne konsultacje – klinika zaprasza przyszłych pacjentów na bezpłatne konsultacje, na których omówią poszczególne metody zabiegu i pokażą, jak prezentują się efekty przeprowadzonych przez nich zabiegów,

  • kredytowanie zabiegów – istnieje możliwość rozłożenia kosztu zabiegu na raty. Wszystkie formalności załatwia za pacjenta klinika. Kredytują 100% wartości zabiegu,

  • profesjonalna obsługa – dbają o wysokie standardy obsługi klientów,

  • serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej i serdecznej atmosferze,


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medical Hair & Esthetic Warszawa w Warszawie.

Medical Hair & Esthetic Warszawa świadczy usługi w 2 placówkach w Warszawie. Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że powyższa usługa jest dostępna pod wybranym adresem.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do placówki Medical Hair & Esthetic Warszawa.

  • Konsultacje

    Konsultacja flebologiczna
    Konsultacja w zakresie przeszczepu włosów
    Konsultacja trychologiczna
    Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  • Chirurgia plastyczna

  • Medycyna dziecięca

  • Leczenie łysienia

  • Laryngologia

  • Chirurgia naczyniowa i flebologia

  • Medycyna regeneracyjna

  • Medycyna estetyczna


Opinie z internetu

Placówka Medical Hair & Esthetic Warszawa została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 55 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

8,7
/ 10
Bardzo dobra
55 ocen z 2 źródeł
4,7 / 5
(9 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(7)
(7)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(1)
(1)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,0 / 5
(46 ocen placówki na Google.pl)

Opinie pacjentów

9 oceny
Opinie pacjentów
Ankiety telefoniczne
Pokaż wszystkie

J
8 października 2026
•

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Polecam tym, którzy potrzebują fachowej pomocy.
Medical Hair & Esthetic Warszawa, Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Fachowa opieka, bardzo miły kontakt z pracownikami.
Brak.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Krzysztof Cecherz, Otolaryngolog
Ocena leczenia:
Operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ, wrzesień 2026
Za wcześnie na ocenę efektów. Ale jak narazie ok.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

I
23 lutego 2026
•

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Polecamy klinikę:)
Medical Hair & Esthetic Warszawa, Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Syn jest zadowolony z atmosfery jaka panowała na bloku operacyjnym i z Pani dr Bugaj , my rodzice również zostaliśmy bardzo miło zaskoczni troska personelu kiedy czekalismy na koniec zabiegu syna
Ocena specjalisty:
lek. Magdalena Bugaj-Tobiasz, Chirurg plastyczny
Bardzo bardzo polecamy Panią dr Bugaj. Syn jest bardzo zadowolony z atmosfery jaka przebiegała podczas operacji a to chyba najważniejsze dla dziecka w tak stresującej sytuacji. Pani dr dokladnie nam opisała na konsultacj jak będzie wyglądał proces gojenia i na co trzeba uważać.
Ocena leczenia:
Korekcja odstających uszu, luty 2026
Wydaje się że wszystko jest wporzadku. Syn miał.korekte 19.02.26 więc jest w trakcie gojenia ale efekt już widzimy
Przydatna opinia?
(1)
(0)

P
13 stycznia 2025
•

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Dobra
Ocena wizyty:
Medical Hair & Esthetic Warszawa, Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Wszystko
Jest ok.
Ocena specjalisty:
lek. Wojciech Chromiński, Chirurg ogólny
Super. Perfektt.
Przydatna opinia?
(1)
(6)

S
15 stycznia 2023
•

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medical Hair & Esthetic Warszawa, Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Miejsce godne polecenia. Świetni fachowcy i zgrany zespół. Tu czujemy , że zajmują się nami profesjonaliści z pasją do tego co robią. Brawo Wy !
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przeszczep włosów
Przydatna opinia?
(4)
(18)

M
12 października 2022
•

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Lublin_ klinika
Medical Hair & Esthetic Warszawa, Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Klinika w Lublinie. Dobry dojazd, parking. Zadbane wnętrze, dobre oznaczenie.
Ocena specjalisty:
lek. Wojciech Chromiński, Chirurg ogólny
Konsultacja bez zarzutu. Prawdziwe doradztwo, wyjaśnienie wszystkich kwestii. Przedstawienie wszystkich aspektów zabiegu. Nie czuć presji na pobranie kasy i wykonanie zabiegu.
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie przeszczepu włosów, październik 2022
Nie wykonalam
Przydatna opinia?
(7)
(39)

R
24 sierpnia 2022
•

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Wszystko super
Medical Hair & Esthetic Warszawa, Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Ocena specjalisty:
dr n. med. Sławomir Pietuszko, Chirurg ogólny
Przydatna opinia?
(1)
(11)

Zespół

Medical Hair & Esthetic tworzą ludzie, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w transplantacji włosów i przyczynili się do popularyzacji tej metody leczenia łysienia i wypadania włosów w Polsce. Zabiegi przeprowadzane są wyłącznie przez specjalistów chirurgii, co zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Cały zespół stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach, szkoleniach i kongresach naukowych.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

lek.
Wojciech Chromiński

chirurg ogólny

10 / 10

Lek. Wojciech Chromiński to jeden z pierwszych chirurgów zajmujących się przeprowadzaniem przeszczepów włosów w Polsce. W swojej wieloletniej karierze zawodowej przeprowadził kilka tysięcy transplantacji włosów oraz innych zabiegów w obrębie skóry owłosion... więcej »


lek.
Magdalena Bugaj-Tobiasz

chirurg plastyczny

9,0 / 10

Lek. Magdalena Bugaj w 2016 roku zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej, uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Przeprowadzane procedury: - zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej... więcej »


dr n. med.
Marcin Nowak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

9,0 / 10

Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP i w Zakładzie Chirurgii Plastycznej Endoskopowej szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał jako: asystent naukowo-dydaktyczny ... więcej »


dr n. med.
Krzysztof Cecherz

otolaryngolog, chirurg głowy i szyi

10 / 10

Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie jako adiunkt oraz zastępca kierownika. Współpracuje z Domem Lekarskim w Szczecinie. Przeprowadzane procedury: - operacje redukujące chrapanie i bezdech senny (... więcej »


Wybierz placówkę

Poniżej wybierz jedną z 2 placówek Medical Hair & Esthetic Warszawa:
Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Medical Hair & Esthetic Warszawa
ul. Ogrodowa 48
00-876 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-19:00
wtorek
8:00-19:00
środa
8:00-19:00
czwartek
8:00-19:00
piątek
8:00-19:00
sobota
9:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Medical Hair & Esthetic Warszawa
ul. Modzelewskiego 17
02-679 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-19:00
wtorek
8:00-19:00
środa
8:00-19:00
czwartek
8:00-19:00
piątek
8:00-19:00
sobota
9:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa


Najczęstsze pytania o placówkę Medical Hair & Esthetic Warszawa

  • Jak oceniana jest placówka Medical Hair & Esthetic Warszawa?

    Placówka Medical Hair & Esthetic Warszawa została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 55 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

  • Jakie usługi oferuje Medical Hair & Esthetic Warszawa w Warszawie?

    Placówka Medical Hair & Esthetic Warszawa z Warszawy posiada w cenniku usług 122 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , leczenie łysienia , laryngologia , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz medycyna estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

  • Jak skontaktować się z Medical Hair & Esthetic Warszawa?

    Medical Hair & Esthetic Warszawa znajduje się w Warszawie pod 2 różnymi adresami.

  • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Medical Hair & Esthetic Warszawa?

    Placówka Medical Hair & Esthetic Warszawa z Warszawy otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 14:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Medical Hair & Esthetic Warszawa
Warszawa, ul. Ogrodowa 48

Ładowanie terminów...
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…