Liposukcja - odsysanie tłuszczu Zielona Góra

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,2 / 10
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced

9,1 / 10

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Zielona Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Zielonej Górze na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za liposukcja klasyczna SAL natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 8000 zł (liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Zielonej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Zielona Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Zielonej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Liposukcja podbródka
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  (znieczulenie miejscowe) z napięciem skóry plazmą Argonową - 6500 zł

  4000 zł

 • Liposukcja brzucha
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  (znieczulenie miejscowe) z napięciem skóry plazmą Argonową - 10500 zł

  8000 zł

 • Liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  (znieczulenie miejscowe) z napięciem skóry plazmą Argonową - 10500 zł

  8000 zł

 • Liposukcja klasyczna SAL
  Legnica, Fabryczna 22

  4000 zł

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Liposukcję klasyczną przeprowadza się w celu usunięcia miejscowo nagromadzonego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Mimo swojej inwazyjności, procedura ta, wykonywana z zastosowaniem specjalnych kaniul, nadal cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pacjentów. Warunkiem koniecznym do poddania się zabiegowi odsysania tłuszczu jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych.

Zabieg odsysania tłuszczu w Zielonej Górze – gdzie można się na niego udać

W Zielonej Górze w swojej ofercie modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji klasycznej posiada lek. med. Rober Jamont, specjalista chirurg plastyczny i chirurg dziecięcy, który doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu. Jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pacjenci poddać się u niego mogą również innym zabiegom modelującym sylwetkę, w tym plastyce powłok brzusznych (mała plastyka, pełna plastyka, plastyka pępka)., dr Jamont wykonuje też przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, lifting ramion oraz cały szereg operacji w obszarze piersi (powiększanie, zmniejszanie, podwieszanie piersi, leczenie ginekomastii).

W Lubinie, który znajduje się około 83 km od Zielonej Góry, liposukcja - odsysanie tłuszczu jest możliwa do przeprowadzenia w Specjalistycznym Szpitalu CDT Medicusj. W ośrodku liposukcję wykorzystuje się również do leczenia ginekomastii tłuszczowej. Do placówki udać się można także na plastykę powłok brzusznych (miniabdominoplastyka, pełna plastyka), operację plastyczną ud, korekcję ramion oraz modelowanie piersi (np. powiększenie i podniesienie piersi, rekonstrukcja piersi DIEP, pomniejszenie piersi, lifting piersi).

Na liposukcję klasyczną w Lubinie udać się także można do dr n. med. Mateusza Zachary, specjalisty chirurgii plastycznej, który należy do wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej: pacjenci poddać się mogą u niego mogą również plastyce powłok brzusznych, plastyce ud oraz korekcji ramion. Jego oferta obejmuje ponadto operacyjne leczenie ginekomastii, modelowanie biustu (np. powiększenie, pomniejszenie, rekonstrukcja piersi) oraz całą gamę zabiegów plastycznych twarzy (np. korekcja nosa, lifting chirurgiczny twarzy, plastykę odstających małżowin usznych).

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…