Liposukcja - odsysanie tłuszczu Bydgoszcz

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bydgoszczy na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za liposukcja laserowa - podbródek natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 5000 zł (liposukcja laserowa - plecy).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Zabieg liposukcji (czyli „odsysania tłuszczu”) polega na rozbiciu i usunięciu tkanki tłuszczowej z różnych miejsc ludzkiego ciała, co ma na celu korektę ich kształtu. Zabieg ten najczęściej stosowany jest w okolicach brzucha, ud i pośladków, ale można go stosować również na szyi, plecach i ramionach. Usunięcie tłuszczu odbywa się za pomocą specjalnej metalowej rurki (kaniuli), którą podłącza się do przyrządu wytwarzającego podciśnienie. Podstawowy podział metod liposukcji zależy od użycia płynów w trakcie trwania zabiegu – wyróżniamy więc liposukcję mokrą (w trakcie trwania której do warstwy podskórnej wstrzykiwany jest płyn) oraz suchą (gdzie nie wstrzykuje się płynu). W zależności od typu urządzenia wytwarzającego podciśnienie oraz rodzaju kaniuli zabiegi liposukcji podzielić można m.in. na liposukcję klasyczną, wibracyjną, ultradźwiękową, i laserową.

Placówki w Bydgoszczy, w których przeprowadzić można zabieg liposukcji

Instytut Kosmetyczny GiGi specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej i ma w swojej ofercie liposukcję kawitacyjną (ultradźwiękową). Ten rodzaj liposukcji nie wymaga użycia skalpela, jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny dla pacjenta. Wykonać go można na wszystkich problematycznych częściach ciała. W celu likwidacji niechcianej tkanki tłuszczowej wykorzystuje się tu fale ultradźwiękowe. Liposukcja kawitacyjna umożliwia modelowanie sylwetki oraz redukcję centymetrów w obwodzie ciała.

Kolejną placówką, specjalizującą się w technikach modelowania sylwetki jest Instytut Piękna Omorphia. Wykonać można tu pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej wykonuje się tu zabieg hydrolipoclasii ultradźwiękowej przy użyciu urządzenia Cavi-Lipo oraz zabieg liposukcji strzykawkowej. Od klasycznej liposukcji różni się on tym, że tłuszcz odsysany jest w mniejszych ilościach, a do jego odsysania używa się strzykawki zamiast urządzenia z podciśnieniem. W Instytucie Piękna Omorphia zabieg liposukcji wykonać można na brzuchu, udach, pośladkach, ramionach oraz szyi.

Centrum Medyczne Laser-Med także ma w swojej ofercie zabieg liposukcji. Do liposukcji wykorzystywany jest w placówce aparat Palomar SlimLipo 3D, który zapewnia usunięcie tkanki tłuszczowej z jednoczesnym termoliftingiem skóry (zapobiega to powstawaniu ewentualnych nierówności w skórze po przeprowadzonym zabiegu oraz efektowi „obwisłej skóry”). Innymi zabiegami, mającymi na celu modelowanie sylwetki, które wykonuje się w klinice Laser-Med są plastyka brzucha, ultradźwiękowe reedukownie tłuszczu, iLIPO, drenaż limfatyczny oraz bandażowanie ciała.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…