Liposukcja - odsysanie tłuszczu Łódź

Chcesz poddać się liposukcji w Łodzi i szukasz w tym celu odpowiedniej placówki? Jesteś w dobrym miejscu! Podjąć decyzję pomoże Ci poniższa lista 4 klinik, które oferują odsysanie tłuszczu różnymi metodami, m.in. z wykorzystaniem ultradźwięków. Porównaj ceny zabiegów i zapoznaj się z profilami lekarzy. Z nami wygodnie zapiszesz się na konsultację ze specjalistą!

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  437 opinii

Profesjonalne podejście do pacjenta, warunki bardzo dobre, bardzo miły personel szpitala ~ Anna

 • Liposukcja brzucha od 4000 zł
 • Liposukcja Body Jet od 3500 zł
 • Liposukcja laserowa LAL od 2000 zł
 • Liposukcja podbródka od 1500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  301 opinii
 • Liposukcja brzucha od 1500 zł
 • Liposukcja Body Jet od 3500 zł
 • Liposukcja podbródka od 1500 zł
 • Liposukcja ud od 1500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed, Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed

9,0 / 10

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Łodzi na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za liposukcja laserowa - podbródek natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 4500 zł (liposukcja brzucha).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Łodzi - gdzie najlepiej?

Szczupła, zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet i mężczyzn - dla niej gotowi jesteśmy na wiele wyrzeczeń. Niestety, dieta i ćwiczenia to czasem zbyt mało, by pozbyć się tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z miejsc, które są szczególnie oporne na działanie takich metod. Chcąc wyszczuplić ramiona czy podbródek, warto zdecydować się zatem na liposukcję, czyli odsysanie tłuszczu. Obecnie przeprowadza się je na kilka różnych sposobów.

Modelowanie sylwetki w Łodzi

Położona na Bałutach Klinika Chirurgi Plastycznej Este l'arte zaprasza na liposukcję klasyczną SAL, czyli taką, podczas której tkankę tłuszczową usuwa się pod ciśnieniem. Zabiegowi mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a dotyczyć może on aż siedemnastu obszarów ciała, w tym m.in.:

 • okolic biodrowych
 • bocznych powierzchni twarzy
 • brzucha
 • pośladków

Liposukcję w placówce przeprowadza dr hab. n. med. Jan Rykała , chirurg ogólny i plastyczny o bogatym doświadczeniu zawodowym, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Innym łódzkim specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej jest dr n. med. Ryszard Bratoś. W swoim prywatnym gabinecie zlokalizowanym na Polesiu przeprowadza on m.in. liposukcję brzucha, ud oraz podbródka. 

Gdzie jeszcze na odsysanie tłuszczu?

Liposukcji ultradźwiękowej w Łodzi można poddać się w Szpitalu Prywatnym Pulsmed (Śródmieście). Placówka ta jest w stanie zaoferować swoim pacjentom także liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet, oraz tradycyjne odsysanie tłuszczu. W szpitalu za zabiegi modelowania sylwetki odpowiada jego właściciel, lek. Zbigniew Kowalczyk. To doświadczony lekarz i członek Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Otyłości i Zaburzeń Metabolicznych (IFSO). W dzielnicy Górna znajduje się Medical Margaret SPA. Odessać tłuszcz można tu dzięki technologii Body Jet. Zabiegi przeprowadza lek. Maciej Brocki, lekarz medycyny estetycznej.

Pozostałe łódzkie placówki

W Viviean Centrum Urody i Medycyny Estetycznej pacjent może poddać się liposukcji ultradźwiękowej modelującej m.in. brzuch, uda, plecy i ramiona. Specjaliści zalecają tutaj połączenie tego zabiegu z elektrostymulacją wybranych partii ciała dla lepszego efektu. Zabiegi wykonuje dr Nina Kolczyńska, lekarz medycyny estetycznej.

Wymodelować swoje ciało za pomocą odsysania tłuszczu można również w klinice Art Estetyka Medycyna Estetyczna. Tutaj za pomocą liposukcji ultradźwiękowej można zmienić wygląd twarzy z podbródkiem i szyją, nóg (kolana, kostki, łydki i uda), brzucha, klatki piersiowej i piersi. Dokona tego dr Edyta Santorek-Strumiłło, specjalista chirurgii ogólnej oraz lekarz medycyny estetycznej.

W Centrum Chirurgicznym Fragmat-Med dostępna jest liposukcja Body Jet, czyli liposukcja wspierana strumieniem wodnym. Pacjent w zależności od potrzeby może zmienić za jej pomocą kształt m.in. brzucha, tali, ud wewnętrznych i zewnętrznych oraz piersi. Zabiegi wykonuje tutaj dr Paweł Pisera, specjalista chirurgii ogólnej.

Ile kosztuje liposukcja w Łodzi?

Cena liposukcji jest uzależniona zarówno od wybranej metody odsysania tłuszczu, jak i wielkości obszaru poddanego zabiegowi. W Łodzi za odsysanie tłuszczu zapłacimy od 1500 zł do około 8000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…